Kredyt oddłużeniowy

Najlepszy Kredyt Oddłużeniowy: Pomoc w Uzyskaniu Kredytu

Uzyskaj nawet 50 000 zł z ratą od 600 zł ! Oferta ważna tylko w tym miesiącu! Sprawdź już dzisiaj! [Najlepsze Kredyty Oddłużeniowe: Ranking 2023]

Kredyt oddłużeniowy

Kredyt oddłużeniowy z Conectum Finanse zyskało już ponad 2150 osób zadłużonych w Polsce. Uzyskaj porównanie najlepszych kredytów na wyjście z długów i spłatę wszystkich zobowiązań oraz obciążeń w budżecie domowym.

Czy pożyczki na oddłużenie to najlepszy sposób na spłatę długów?

Kiedy kredyty i zadłużenie z tytułu pożyczek bez BIK stają się zbyt wysokie, wiele osób rozważa pożyczki na oddłużenie jako możliwe rozwiązanie. Pożyczki na oddłużanie zwykle obejmują spłatę istniejących długów za pomocą nowej pożyczki, która oferuje lepsze oprocentowanie, korzystniejsze warunków płatności, umożliwiając łatwiejsze zarządzanie długiem przy istniejących dochodach i wydatkach.

Co zyskujesz dzięki kredytowi oddłużeniowemu?

 1. unikasz pogłębiania zadłużenia, egzekucji komorniczej, windykacji i powiększania zaległości.
 2. bezpiecznie, z najwyższą jakością obsługi, indywidualna pomoc dla zadłużonych dopasowana do potrzeb i możliwości
 3. także dla osób z egzekucją komorniczą!
 4. z zabezpieczeniem w postaci nieruchomości od 100 000zł
 5. z zabezpieczeniem nawet do 70% wartości nieruchomości
 6. do 150 tys. zł bez zabezpieczenia majątkowego

Czym jest kredyt oddłużeniowy i jak działa?

Czym dokładnie jest kredyt oddłużeniowy, jak działa i co powinieneś wiedzieć przed złożeniem wniosku o pożyczkę?

Kredyt oddłużeniowy, znany również jako pożyczka oddłużeniowa , to nowa pożyczka zaciągnięta na spłatę istniejących długów, takich jak chwilówki i kredyty gotówkowe. Gdy wiele długów zostanie sprowadzonych do jednej miesięcznej spłaty, możesz uniknąć kumulowania się zaległości w płatnościach i dodatkowych kosztów.

Kredyty oddłużeniowe mogą być zabezpieczone lub niezabezpieczone. Pożyczka zabezpieczona to taka, w której jako zabezpieczenie pożyczki umieszczasz aktywa o większej wartości niż pożyczka (na przykład mieszkanie).

Pożyczki niezabezpieczone nie wymagają zabezpieczenia, jednak w związku z tym wiążą się z wyższym kosztem, ponieważ pożyczkodawca podejmuje większe ryzyko.

Pożyczkodawca będzie wymagał wypełnienia wniosku i podania danych osobowych i finansowych. Pomoże to określić oferowane warunki pożyczki, w tym kwotę spłaty, okres spłaty pożyczki i łączne opłaty.

Jak działa to w Conectum?

Po prostu się do nas zgłaszasz i odbierasz gotówkę na podane przez Ciebie konto. W Conectum.pl to my dbamy o resztę. Całe formalności zajmują mniej niż pół godziny a wszelkie informacje uzyskujesz od opiekuna przydzielonego do Twojej sprawy!

Nie musicie Państwo kontaktować się z nikim więcej, żeby uniknąć egzekucji komorniczej windykacji lub pogłębiania zaległości.

Wypełnij wniosek poniżej – oddzwonimy z propozycją: 

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych do celów korespondencyjnych i udzielenia mi odpowiedzi na zadane pytania.

  Conectum Finanse sp. z o.o. (administrator danych) z siedzibą w Stary Miastków 58, 08-420 Miastków Kościelny przetwarza Państwa dane osobowe w celu udzielenia informacji, na podstawie Państwa dobrowolnej zgody tj. art. 6.1a Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1) - RODO - przez okres obsługi korespondencji. Państwa dane nie będą udostępniane odbiorcom. Na Państwa wyraźną zgodę do zaufanych Partnerów kredytowych. Przysługuje Państwu żądania dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przenoszenia Państwa danych. Ponadto, przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jak również prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego. Dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, ani profilowaniu i nie będą przekazywane do państw trzecich.

  Podczas, gdy kredyt oddłużeniowy w teorii brzmi jak dobry pomysł, w praktyce nie zawsze okazuje się taki łatwy do uzyskania. Wysoki poziom zadłużenia może uniemożliwić uzyskanie korzystnych warunków lub oprocentowanie nowej pożyczki.

  Opłaty pobierane przez firmy oferujące pożyczki oddłużeniowe i/lub inne „szybkie” rozwiązania na zadłużenie kredytowe mogą być niezwykle wysokie. A jeśli Twoje dotychczasowe wybory finansowe, zapędziły Cię w obecne zadłużenie, prawdopodobne jest, że kredyt oddłużeniowy nie będzie odpowiedzią na Twój problem.

  Dlaczego Conectum?

  Aby uzyskać pomoc w podjęciu decyzji o kredycie oddłużeniowym, ugodzie kredytowej lub innych rozwiązaniach związanych z zadłużeniem, skontaktuj się z nami. Nasi profesjonalni doradcy kredytowi pomogą Ci znaleźć sposób na wyjście z długów, który najbardziej odpowiada Twojej sytuacji finansowej.

  Specjaliści Conectum finanse z wieloletniej praktyki wiedzą, jaki kredyt gotówkowy [ranking] jest najkorzystniejszy dla Klientów, dzięki czemu możemy ostrzegać przed drogimi kredytami, drogim ubezpieczeniem, dokładnie wtedy kiedy Państwo tego potrzebujecie.

  Conectum nie wysyła zapytań do wielu instytucji pożyczkowych!

  Dlatego jesteśmy jedyną tak wyjątkową firmą w Polsce. Nie zamykamy drogi do innych pożyczek i kredytów pożyczkobiorcom wysyłając tzw. „zapytania” do BIK obniżając punktację w historii kredytowej.

  Gdy już Państwo zdecydujecie się na współpracę z nami nie pobieramy żadnych opłat wstępnych a koszty kredytu są mniejsze o 20% niż te w innych firmach!

  Jak to działa?

  • Zostaw zgłoszenie na maila: pomoc@conectum.pl lub na czacie na stronie, bądź wypełnij formularz.
  • Zadzwoń do jednego z doradców: 731 306 481
  Uzyskaj nawet 200 000zł aż na 120 miesięcy ! Oferta ważna tylko w tym miesiącu! Sprawdź już dzisiaj! 

  Ranking kredytów gotówkowych

  1. SKOK Stefczyka
  2. Alior Bank
  3. PKO BP
  4. Santander

  >> Przejdź do kalkulatora raty.

  Kredyt oddłużeniowy z komornikiem

  Nasi doradcy kredytowi mogą zapewnić wiele bezpłatnych zasobów edukacyjnych na tematy, które obejmują budżetowanie, kredyt oddłużeniowy z komornikiem, pomoc w oddłużaniu. Zawsze chętnie odpowiemy na pytania dotyczące zadłużenia i zarządzania finansami.

  W Conectum pomagamy osobom i rodzinom w opracowaniu planu wyjścia z długów i nauczeniu się życia bez długów w przyszłości. Zapewniamy bezpłatne usługi konsultacji, które pomogą Ci zrozumieć Twoją sytuację finansową, zbadać wiele dostępnych opcji spłaty długów i wybrać najbardziej korzystne dla Ciebie rozwiązanie w zakresie redukcji zadłużenia.

  Prywatny kredyt oddłużeniowy – pożyczki na spłatę zadłużenia

  Korzyści z kredytu oddłużeniowego ze złym BIKiem

  Zmniejszając liczbę rat, które musisz dokonać każdego miesiąca, do jednej płatności, jest mniej prawdopodobne, że spóźnisz się ze spłatą (a tym samym poniesiesz dodatkowe opłaty i negatywne wpisy w raporcie kredytowym BIK).

  Jeśli szukałeś porady finansowej i zalecono Ci kredyt oddłużeniowy, w celu szybszej spłaty wierzycieli, pożyczki na oddłużenie mogą faktycznie zaoszczędzić Ci pieniądze.

  Co należy wziąć pod uwagę przy pożyczkach na oddłużenie?

  Przed przystąpieniem do pożyczki oddłużeniowej ważne jest, aby zrozumieć potencjalne wady tego rozwiązania w zakresie redukcji zadłużenia. Może się wydawać, że to szybkie rozwiązanie, ale paiętaj, że kredyt oddłużeniowy ma też opłaty i koszty. Pożyczki na oddłużenie zazwyczaj mają dłuższy okres spłaty, co umożliwia pożyczkobiorcom dokonywanie niższych miesięcznych płatności.

  Natomiast wymaganiem jest posiadanie udokumentowanego, stałego dochodu.

  Programy redukcji zadłużenia istnieją od wielu lat w takiej czy innej formie. Jednak zyskały na popularności w ostatnich latach, ponieważ coraz więcej Polaków popada w poważne problemy ze swoimi długami. W takich problemach od lat, nieprzerwanie pomaga Conectum Finanse.

  Jedno z ostatnich badań wykazało, że przeciętne amerykańskie gospodarstwo domowe ma obecnie ponad 20 000 zł zadłużenia z tytułu pożyczek, kredytów, kart kredytowych. Zmiany w gospodarce spowodowały zakłócenia, które z kolei pozostawiły wiele osób bez pracy lub zatrudnionych w niepełnym wymiarze godzin.

  Kredyt oddłużeniowy online

  Istnieje kilka sposobów na osiągnięcie redukcji zadłużenia. Najpopularniejszymi programami redukcji zadłużenia są negocjacje zadłużenia, ale także kredyt oddłużeniowy online czy upadłość konsumencka. Każda z tych opcji ma ten sam cel, którym jest zapewnienie oddłużenia. Jednak kredyty oddłużeniowe, szybkie pożyczki bez BIK i KRD, pożyczki od ręki czy trudne pożyczki dla zadłużonych mają jedną poważną wspólną wadę. Nie mogą redukować niczyich długów! Zaciągasz kolejny dług na spłatę poprzedniego.

  Pamiętaj: Jedyną opcją, która może to zrobić, są negocjacje spłaty zadłużenia, prowadzące do zawarcia ugody.

  Pytania i odpowiedzi:

  Jak oddłużyć się z chwilówek i kredytów?

  Najprostszą odpowiedzią jest oddłużanie. Czyli minimalizowanie zaciągania nowych pożyczek i nadpłacanie bieżących spraw. Negocjacje z wierzycielami i odpowiednie prowadzenie spraw na etapie polubownym i sądowym.

  Jak się z Wami skontaktować?

  Aby uzyskać pomoc w oddłużaniu wystarczy, że zadzwonisz pod numer 731 306 481 lub napiszesz wiadomość na czacie lub na e-mail: pomoc@conectum.pl

  Czuję wstyd, aby zrobić pierwszy krok i się z Wami skontaktować.

  Nie obawiaj się. Rozumiemy potrzeby osób takich jak Ty. Nie oceniamy. Pomagamy.

  Subskrybuj
  Powiadom o
  42 komentarzy
  najstarszy
  najnowszy oceniany
  Inline Feedbacks
  View all comments

  Udało mi się obniżyć ratę o prawie 500zł i odsunąć w czasie termin płatności w Polbanku aż o 6 miesięcy. Polecam Conectum! Teraz zajmują się sprawą parabanku.

  Franek

  Poszukuję kredyt gotówkowy na firmę , miasto: Gliwice. potrzebuję 100 000 zł. Rata: 4tys. zł. Proszę zainteresowanych o szybki telefon! Franciszek

  Lucyna

  Poszukuje pomocy w uzyskaniu kredytu w polskim banku pożyczki kredyt na rozbudowę lub remont nieruchomości , miejscowość: Tarnów. potrzebuję 1mln zł. Rata: 3tys. zł. Proszę o poważne oferty i bardzo szybki telefon! Lucyna

  Dawid

  Kto udzieli, Kto jest w stanie udzielić kredyt gotówkowy kredyt na rozbudowę lub remont nieruchomości , miasto: Chorzów. potrzebuję 150 000 zł. Rata: minimalna. Proszę o poważne oferty i bardzo szybki e-mail! Dawid

  Marcel

  Poszukuje pomocy w uzyskaniu kredytu w polskim banku pożyczki na firmę , miejscowość: Rzeszów. Kwota jak a mnie interesuje 1mln zł. Rata: 4tys. zł. Proszę o poważne oferty i bardzo szybki telefon! Marcel

  Mati

  Szukam kredyt gotówkowy na firmę , lokalizacja: Chorzów. szukam 100 000 zł. Rata: powyżej 1tys. zł. Proszę zainteresowanych o szybki telefon! Mateusz

  Krzyś

  Kto udzieli, Kto jest w stanie udzielić pożyczki na finansowanie bieżącej działalności , miejscowość: Białystok. potrzebuję 50 000 zł. Rata: 2tys. zł. Proszę o poważne oferty i niezwłoczny telefon! Krzysztof

  Kasia

  Poszukuje pomocy w uzyskaniu kredytu w polskim banku kredyt gotówkowy na finansowanie bieżącej działalności , miejscowość: Kalisz. potrzebuję 150 000 zł. Rata: minimalna. Proszę zainteresowanych o niezwłoczny telefon! Katarzyna

  Ignacy

  Poszukuję pożyczki na finansowanie bieżącej działalności , lokalizacja: Łódź. potrzebuję 500000 zł. Rata: 3tys. zł. Proszę zainteresowanych o szybki telefon! Ignacy

  Guci

  Kto udzieli, Kto jest w stanie udzielić pożyczki na firmę , miasto: Radom. potrzebuję 150 000 zł. Rata: 2tys. zł. Proszę zainteresowanych o bardzo szybki e-mail! Gustaw

  Franek

  Poszukuję kredyt gotówkowy na finansowanie bieżącej działalności , miejscowość: Tarnów. poszukuję 100 000 zł. Rata: 2tys. zł. Proszę o poważne oferty i szybki e-mail! Franciszek

  P.

  Kto udzieli, Kto jest w stanie udzielić pożyczkina firmę , miejscowość: Olsztyn. poszukuję 20 000 zł. Rata: 3tys. zł. Proszę o poważne oferty i szybki kontakt! Patryk

  Łukasz

  Szukam kredyt gotówkowy kredyt na rozbudowę lub remont nieruchomości , miasto: Bydgoszcz. Kwota jak a mnie interesuje 50 000 zł. Rata: 4tys. zł. Proszę o poważne oferty i niezwłoczny kontakt! Łukasz

  Piotr

  Poszukuję kredyt gotówkowy kredyt na rozbudowę lub remont nieruchomości , miejscowość: Częstochowa. potrzebuję 20 000 zł. Rata: . Proszę zainteresowanych o szybki kontakt! Piotr

  Luki

  Szukam pożyczkina firmę , miejscowość: Sosnowiec. potrzebuję 50 000 zł. Rata: najniższa jaka się da. Proszę zainteresowanych o szybki telefon! Łukasz

  Misza

  Poszukuje pomocy w uzyskaniu kredytu w polskim banku pożyczki na firmę , miasto: Kielce. szukam 1mln zł. Rata: najniższa jaka się da. Proszę zainteresowanych o niezwłoczny telefon! Michał

  Helena

  Poszukuje pomocy w uzyskaniu kredytu w polskim banku pożyczki na finansowanie bieżącej działalności , miejscowość: Toruń. Kwota jak a mnie interesuje 20 000 zł. Rata: stała. Proszę zainteresowanych o szybki telefon! Helena

  Miro

  Poszukuję kredytu gotówkowego.szukam oddłużania. Szukam kredyt . posiadam zatrudnienie na własną działalność.potrzebuje pożyczki ! Okres spłaty 6lat. Rata: 2tys. zł. Poszukuję kwoty 50000 zł. Jakie są oferty?. Proszę zainteresowanych o bardzo szybki kontakt! Mirek

  Marro

  kredytu oddłużeniowego.Chcę się oddłużyć. Poszukuję kredyt gotówkowy. posiadam umowę zlecenie.szukam pożyczki ! Okres spłaty 8lat. Rata: 3tys. zł. Poszukuję kwoty 100000 zł. Jaki jest najlepszy kredyt?. Proszę o poważne oferty i bardzo szybki kontakt! Marek

  Rich

  Poszukuję pożyczki kredyt na rozbudowę lub remont nieruchomości , lokalizacja: Olsztyn. Kwota jak a mnie interesuje 30 000 zł. Rata: 2tys. zł. Proszę zainteresowanych o szybki e-mail! Ryszard

  Henryk

  Szukam kredyt gotówkowy na finansowanie bieżącej działalności , lokalizacja: Zabrze. szukam 20 000 zł. Rata: . Proszę o poważne oferty i szybki e-mail! Henryk

  Lusi

  Poszukuje pomocy w uzyskaniu kredytu w polskim banku pożyczki kredyt na rozbudowę lub remont nieruchomości , lokalizacja: Katowice. Kwota jak a mnie interesuje 20 000 zł. Rata: 3tys. zł. Proszę o poważne oferty i szybki telefon! Lucyna

  Miko

  Poszukuje pomocy w uzyskaniu kredytu w polskim banku pożyczkina firmę , miejscowość: Poznań. potrzebuję 250000 zł. Rata: najniższa jaka się da. Proszę o poważne oferty i niezwłoczny kontakt! Mieszko

  Barto

  Kto udzieli, Kto jest w stanie udzielić kredyt gotówkowy na finansowanie bieżącej działalności , lokalizacja: Łódź. Kwota jak a mnie interesuje 300 000 zł. Rata: 3tys. zł. Proszę o poważne oferty i bardzo szybki e-mail! Bartek

  LIlio

  Proszę o pomoc.Szukam konsolidacji z jedną niską ratą kredyt gotówkowy. Posiadam zatrudnienie i umowę o dzieło i zlecenie.szukam kredytu ! Okres spłaty 9lat. Rata: 2tys. zł. Poszukuję kwoty 1mln zł. Jakie dokumenty są wymagane?\Czy sprawdzacie BIK i KRD. Proszę o poważne oferty i szybki telefon! Marek

  Heli

  Dzień dobry.Szukam pożyczki. Który bank udzieli kredyt gotówkowy. posiadam zatrudnienie na umowę o pracę.szukam kredytu ! Okres spłaty 9lat. Rata: bez znaczenia. Poszukuję kwoty 500000 zł. Jakie są oferty?. Proszę zainteresowanych o niezwłoczny kontakt! Helena

  Barto

  Zwracam się z prośbą.Chcę wyjść z długów. Szukam kredyt . posiadam zatrudnienie na umowę o dzieło i zlecenie.potrzebuje kredytu ! Okres spłaty 5lat. Rata: powyżej 1tys. zł. Poszukuję kwoty 500000 zł. Płacę wszystko terminowo. Proszę zainteresowanych o niezwłoczny e-mail! Bartek

  Jasia

  Witam.Potrzebuje pożyczki konsolidacyjnej . Który bank udzieli kredyt . mam własny biznes.szukam pożyczki ! Okres spłaty 8lat. Rata: 3tys. zł. Poszukuję kwoty 100000 zł. Płacę wszystko terminowo. Proszę o poważne oferty i szybki e-mail! Janina

  Lussi

  Poszukuję kredytu gotówkowego.Chcę wyjść z długów. Poszukuję kredyt gotówkowy. posiadam zatrudnienie na umowę o pracę.poszukuję pożyczki ! Okres spłaty 6lat. Rata: 2tys. zł. Poszukuję kwoty 100000 zł. Jaki jest najlepszy kredyt?. Proszę zainteresowanych o bardzo szybki telefon! Lucyna

  Mirosław

  Dzień dobry.Szukam pożyczki. Szukam kredyt . mam umowę o dzieło i zlecenie.potrzebuje pożyczki ! Okres spłaty 5lat. Rata: minimalna. Poszukuję kwoty 300000 zł. Jakie są oferty?. Proszę zainteresowanych o niezwłoczny e-mail! Mirek

  Jan

  Witam.Szukam konsolidacji z jedną niską ratą. Poszukuję kredyt . posiadam własny biznes.poszukuję pożyczki ! Okres spłaty 6lat. Rata: stała. Poszukuję kwoty 500000 zł. Jakie są oferty?. Proszę o poważne oferty i niezwłoczny telefon! Jan

  Jan

  Witam.Szukam konsolidacji z jedną niską ratą. Poszukuję kredyt . posiadam własny biznes.poszukuję pożyczki ! Okres spłaty 6lat. Rata: stała. Poszukuję kwoty 500000 zł. Jakie są oferty?. Proszę o poważne oferty i niezwłoczny telefon! Jan

  Karola

  Szukam pożyczki pod zastaw mieszkania.Szukam konsolidacji z jedną niską ratą. Który bank udzieli kredyt . posiadam własną firmę.szukam kredytu ! Okres spłaty 5lat. Rata: 3tys. zł. Poszukuję kwoty 1mln zł. Jestem w BIK i KRD. Proszę zainteresowanych o szybki e-mail! Karolina

  Didi

  Dzień dobry.szukam oddłużania. Szukam kredyt gotówkowy. mam własną firmę.szukam pożyczki ! Okres spłaty 8lat. Rata: 4tys. zł. Poszukuję kwoty 1mln zł. Jakie dokumenty są wymagane?\Czy sprawdzacie BIK i KRD. Proszę o poważne oferty i niezwłoczny e-mail! Zdzisława

  Marysia

  Poszukuję kredytu gotówkowego.Szukam pożyczki. Który bank udzieli kredyt gotówkowy. posiadam umowę o pracę.szukam pożyczki ! Okres spłaty 9lat. Rata: . Poszukuję kwoty 1mln zł. Jakie dokumenty są wymagane?\Czy sprawdzacie BIK i KRD. Proszę zainteresowanych o bardzo szybki e-mail! Maria

  ToTO

  Szukam pożyczki pod zastaw mieszkania.Chce pozbyć się długów. Który bank udzieli kredyt gotówkowy. posiadam zatrudnienie na własną działalność.poszukuję kredytu ! Okres spłaty 10lat. Rata: powyżej 1tys. zł. Poszukuję kwoty 500000 zł. Jakie dokumenty są wymagane?\Czy sprawdzacie BIK i KRD. Proszę o poważne oferty i niezwłoczny e-mail! Tomasz

  Marysia

  Poszukuję kredytu gotówkowego.Szukam pożyczki. Poszukuję kredyt . posiadam własną działalność.potrzebuje pożyczki ! Okres spłaty 6lat. Rata: 2tys. zł. Poszukuję kwoty 50000 zł. Jestem w BIK i KRD. Proszę o poważne oferty i bardzo szybki e-mail! Maria

  Xanta

  Witam.Chcę wyjść z długów. Który bank udzieli kredyt gotówkowy. mam umowę zlecenie.poszukuję kredytu ! Okres spłaty 5lat. Rata: stała. Poszukuję kwoty 100000 zł. Jestem w BIK i KRD. Proszę o poważne oferty i bardzo szybki e-mail! Janina

  Kasia

  .Chcę się oddłużyć. Poszukuję kredyt pod zastaw nieruchomości. Miejscowość: Płock. Jestem prawowitym właścicielem zabezpieczenie pożyczki jest wart ok. 150000 zł poszukuję pożyczki ! Okres spłaty lata. Rata: 4tys. zł. Poszukuję kwoty 1mln zł. Na życzenie podaje KW i kilka obrazków nieruchomości. Proszę o poważne oferty i szybki e-mail! Katarzyna

  Pjetja

  Proszę o pomoc.Chcę ogłosić upadłość konsumencką. Poszukuję kredyt pod zastaw mieszkania. Lokalizacja: Bielsko-Biała. Jestem pierwszym właścicielem zabezpieczenie pożyczki jest wart ok. 150000 zł szukam pożyczki ! Okres spłaty 3lata. Rata: bez znaczenia. Poszukuję kwoty 500000 zł. Na żądanie podaje KW i kilka fotografii nieruchomości. Proszę o poważne oferty i bardzo szybki kontakt! Piotr

  Miłosz

  szukam oddłużania. Poszukuję pożyczki pod zastaw mieszkania. Miasto: Elbląg. Jestem prawowitym właścicielem zabezpieczenie pożyczki jest wart ok. 50000 zł poszukuję kredytu ! Okres spłaty 2lata. Rata: stała. Poszukuję kwoty 500000 zł. Na żądanie podaje KW i kilka obrazków nieruchomości. Proszę zainteresowanych o niezwłoczny kontakt! Miłosz

  Zd

  Szukam pożyczki. Poszukuję kredyt pod zastaw działki. Lokalizacja: Bydgoszcz. Jestem jedynym właścicielem zabezpieczenie pożyczki jest wart ok. 100000 zł szukam pożyczki ! Okres spłaty 2lata. Rata: minimalna. Poszukuję kwoty 50000 zł. Na żądanie podaje KW i kilka obrazków nieruchomości. Proszę o poważne oferty i bardzo szybki telefon! Zdzisława

  42
  0
  ⭐⭐⭐⭐⭐ Klient dodał opinię 1 dzień temu. Zadaj pytanie.x
  Kredyty | Oddłużanie | Pożyczki pod zastaw nieruchomości
  Scroll to Top
  Oceń! ⭐⭐⭐⭐⭐
  ★Conectum Finanse - Oddłużanie, Kredyty, Pomoc oddłużeniowa
  ◦Ocena: 4.8/5 z 9446 Opinii o Conectum, Oddłużaniu, kredytach i pożyczkach