Pomoc dla zadłużonych

Pomoc dla zadłużonych – gdzie szukać pomocy gdy ma się długi?

Pomoc dla zadłużonych. To pojęcie, które na zmianę pojawia się w kontekście doniesień o oddłużaniu oraz wychodzeniu z długów za pomocą spłaty kredytów i chwilówek. Jaka jest prawda?

Jeśli martwisz się, jak wyjść z długów, oto kilka rzeczy, które warto wiedzieć – i jak znaleźć odpowiednią pomoc.

Czy jest ktoś kto pomaga zadłużonym?

Conectum Finanse to firma od kilkunastu lat zajmująca się profesjonalnie oddłużaniem. Przygotowaliśmy ten wpis z myślą o osobach, które wpadły w pętlę zadłużenia i nie są w stanie samodzielnie poradzić sobie z problemem wielu kredytów czy chwilówek.

Ten artykuł pomoże zrozumieć podstawy oddłużania osób fizycznych i firm oraz pozwoli poznać prawdopodobnie najbardziej znaną firmę oddłużeniową w Polsce – Conectum Finanse.

Artykuł został napisany tak, aby przedstawić kluczowe zagadnienia (a w kontekście bardziej szczegółowych kwestii odsyłać do artykułów bardziej specjalistycznych), zdefiniować główne fundamenty oddłużania.

Poznaj firmę Conectum, opinie o tej firmie i rozwiązania służące pomocy dla zadłużonych.  Artykuł został także zaktualizowany, aby przedstawić trendy i najważniejsze zjawiska wpływające na oddłużanie i wyjście z długów w 2022 i 2023 roku.

Jeśli oprócz wiedzy szukasz także profesjonalnego wsparcia w oddłużania pomocy w wychodzeniu z długów, konsolidacji chwilówek i kredytów oraz kredytach na spłatę zadłużenia, zadzwoń:

+48 505 433 665


Jak uzyskać pomoc w spłacie zadłużenia?

Nasze bezpłatne i fachowe porady pomogą Ci uporać się z długami i uzyskać potrzebne wsparcie. Oferujemy Państwu pełną elastyczność. Możesz uzyskać poradę online lub przez telefon w dogodnym dla Ciebie czasie, a po zapoznaniu się z Twoim budżetem zarekomendujemy szereg praktycznych rozwiązań w zakresie zadłużenia w oparciu o Twoją sytuację.

W praktyce opinie dotyczące firm oddłużeniowych bywają różne. Wynika to z kilku elementów:

 • 99% firm oddłużeniowych czy kancelarii prawnych zajmuje się jedynie sprawami na etapie sądowym lub kredytowym – Conectum zajmuje się sprawami na etapie polubownym, sądowym, kredytowym, czyli pomaga od momentu pojawienia się najmniejszego długu.
 • struktura oddłużania wygląda następująco: poszukiwanie pomocy finansowej z równoczesnym polubownym rozwiązywaniem sprawy,
 • nastawienie na warstwę techniczną i merytoryczną, a także użyteczność (szybkość działania, odpowiedzialność, oddłużanie finansowe, profesjonalne podejście do sprawy, doświadczenie),
 • profil Klientów (psychologiczne, techniczne, prawne i finansowe aspekty oddłużania).
Oddłużanie komornicze Conectum
Conectum Finanse – zwrot prowizji bankowej, weryfikacja raportu, upadłość konsumencka

Zatem ograniczanie opinii o Conectum do samego procesu oddłużeniowego na etapie polubownym (czasem z uwzględnieniem jedynie jednego elementu podlegającego ocenie) jest po prostu błędem merytorycznym.

Czasem na forach kredytowych piszę się – oddłużanie finansowe Conectum opinie dla zadłużonych – co jasno wskazuje, że oddłużanie finansowe jest tylko częścią składową większej całości. 

Oddłużanie od etapu polubownego jest procesem żmudnym i wymaga dużego nakładu pracy. Proces oddłużania od etapu polubownego, jest immanentnym elementem oddłużania.

Warto jednak pamiętać, że dla określenia całości tych zjawisk stosuje się w polskiej nomenklaturze pojemne sformułowanie oddłużanie finansowe i prawne. Conectum daje swoim Klientom okres obsługi nawet do kilkunastu miesięcy, co pomaga w osiągnięciu finansowej niezależności.

Bezpłatna pomoc dla zadłużonych

Niezależnie od tego, czy korzystasz z naszego narzędzia porad online, czy dzwonisz do nas, proces jest taki sam. Podczas sesji porady dotyczącej zadłużenia zalecamy sposoby radzenia sobie z długami w oparciu o to, co nam o sobie opowiedziałeś. Konsultacja jest w 100% bezpłatna.

Nikt nie musi wiedzieć, że przyszedłeś do nas po pomoc w spłacie długów. Nasze porady są poufne i nie wpływają na Twoją zdolność kredytową.

W praktyce czynników oddłużeniowych jest bardzo wiele. Mówi się o ponad 200, chociaż nikt chyba ich nigdy nie spisał. Trudno by było to zrobić, ponieważ działanie banków, chwilówek i firm pozabankowych jest różne.

Oddłużanie Conectum jest wewnętrzną tajemnicą. Prowadząc działania oddłużeniowe opieramy się na wytycznych aktualnego prawa i finansów, własnych doświadczeniach, testach i analizach korelacji.

Jak wyjść z długów nie mając pieniędzy?

Aby upewnić się, że oferowane przez nas porady i rozwiązania są dla Ciebie odpowiednie, musimy dowiedzieć się więcej o Twojej sytuacji finansowej. Często jest tak, że pomagamy wyjść z długów nawet osobom, które nie mają pieniędzy.

Zapytamy Cię o Twój budżet, wydatki i dochody, komu jesteś winien pieniądze i czy masz do czynienia z czymś, co wpływa na Twoje finanse.

Zalecamy zebrać informacje o swoich finansach, w tym o dochodach, wydatkach i długach, zanim zaczniesz i mieć je pod ręką – ale na tym etapie nie musisz przedstawiać żadnych dokumentów.

Ważne jest, aby być jak najbardziej dokładnym, aby uzyskać rekomendację najlepszego rozwiązania w Twojej sytuacji. Zapewniamy najbardziej kompleksową usługę oddłużeniową w Polsce. Oprócz udzielania bezpłatnych i bezstronnych porad, możemy pomóc Ci skonfigurować rozwiązanie wychodzenia z długów i wspierać Cię tak długo, jak będziesz nas potrzebować.

Wiemy, że wiele osób nie może lub nie chce spotkać się osobiście – właśnie dlatego możesz przeprowadzić pełną konsultację w zakresie wychodzenia z długów online, od planowania budżetu po wybór konkretnego rozwiązania.

Od czego zacząć oddłużanie?

Czynniki oddłużeniowe możemy roboczo podzielić na te związane z negocjacjami z wierzycielem i te dotyczące uzyskania finansowania na spłatę chwilówek. Poszczególne czynniki też oddziałują na siebie nawzajem i należy brać pod uwagę ich różne kombinacje. Co więcej, czynniki w zależności od niszy (konkretnego przypadku) mogą mieć różną wagę i znaczenie.

Przypadki działań oddłużeniowych negocjacyjnych:

 • egzekucja komornicza lub licytacja nieruchomości
 • windykacja bankowa lub dług sprzedany do firm lub funduszy windykacyjnych
 • zaległości w kredytach bankowych

Przypadki działań finansowych:

 • minimalne zaległości finansowe na kredytach bankowych
 • posiadanie kilku, kilkunastu chwilówek
 • brak zaległości w spłatach

Czytaj także: Jak szybko wyjść z długów w chwilówkach?

Pomoc dla zadłużonych

Pomoc dla bardzo zadłużonych – jak wybrnąć z długów?

Obecny kryzys kosztów oznacza, że ​​coraz więcej osób boryka się z długami. Ale nawet jeśli starasz się związać koniec z końcem, twój problem z zadłużeniem nie jest nierozwiązywalny. Pomoc dla bardzo zadłużonych.

Rozwiązanie może nie być łatwe ani szybkie, ale zawsze istnieje na nie sposób. A im wcześniej zaczniesz walczyć ze swoimi długami, tym łatwiej sobie z nimi poradzisz. Nasz przewodnik pokazuje, od czego zacząć i jak uzyskać bezpłatną indywidualną pomoc.

 • Krok 1 – Zweryfikuj swój budżet

Dług powstaje w momencie kiedy wydajesz więcej niż zarabiasz. Budżet to mapa drogowa, dzięki której możesz zaplanować swoje finanse i śledzić, dokąd podążają twoje pieniądze. Niezależnie od tego, czy pracujesz ciężko, aby związać koniec z końcem, czy też masz dodatkowe dochody i chcesz dostosować swoje cele oszczędnościowe. 

Planowanie budżetu pomoże Ci zobaczyć, na co idą Twoje pieniądze i jak możesz wydawać pieniądze sensowniej.

 • Krok 2 – Sprawdź co możesz zrobić samodzielnie

Często zaczyna się od drobnych rzeczy – być może od zaciągnięcia o jednej pożyczki bez BIK za dużo lub nadmiernych wydatków na refinansowanie chwilówek – ale jeśli nie będziesz tego kontrolować, zadłużenie może szybko wymknąć się spod kontroli.

Nie ignoruj ​​problemu. We WSZYSTKICH przypadkach im wcześniej zajmiesz się długiem, tym łatwiej go pokonać i tym mniej prawdopodobne jest, że będziesz potrzebować formalnej pomocy w zakresie pomocy dla zadłużonych.

 • Krok 3 – Sprawdź czy jesteś w kryzysie zadłużenia

Pierwszą rzeczą do zrobienia jest ustalenie, czy jesteś w kryzysie zadłużenia. Zazwyczaj jeśli odpowiesz dwa razy „tak”, na poniższe pytania, możesz mieć problemy z obsługą długów.

1.Czy masz trudności z opłaceniem wszystkich podstawowych wydatków, na przykład kredytów bankowych / czynszu, rachunków za energię, limitów karty kredytowej, pożyczek pozabankowych?

2.Czy Twoje długi są większe niż Twoja roczna pensja netto (na rękę)?

Jeśli odpowiedziałeś „nie” na oba powyższe pytania, ale z każdym miesiącem coraz bardziej popadasz w długi, istnieje większe prawdopodobieństwo, że wpadniesz w spiralę zadłużenia.

Ale jeśli odpowiedziałeś „tak”, nie panikuj. Nigdy nie słyszeliśmy o kimś, kto ma tak wielkie długi, że nie ma na nie rozwiązania. Rozpoczęcie radzenia sobie z nimi sprawi, że poczujesz się lepiej i przyspieszysz ten proces. Nawet dla tych, którzy znajdują się w kryzysie, opcja jaką jest upadłość konsumencka – jest rzadkością. Nawet wtedy zawsze jest nadzieja.

Jeśli jesteś w kryzysie, to, że tu jesteś i o tym czytasz, to dobry początek. Wiele osób po prostu zamyka oczy na rzeczywistość, co jest najgorszą rzeczą, jaką można zrobić. Teraz, gdy wiesz, że jest problem, nie może być gorzej niż wcześniej.

Pomoc dla zadłużonych z windykacją

Zmieniające się okoliczności często narażają nas na nieprzewidziane wydatki, wiele osób potrzebuje pomocy dla zadłużonych windykacją, dlatego większość zastanawia się jak szybko i skutecznie się oddłużyć efektem: umorzenie odsetek karnych i długu albo trudnego kredytu.

Może to skutkować pogorszeniem sytuacji finansowej lub utratą stabilności finansowej na pewien czas. W większości przypadków przyczyną takiego stanu rzeczy są wydarzenia związane z utratą zatrudnienia albo dodatkowego źródła dochodu.

W takim przypadku najgorszym wyjściem jest brak poinformowania o tym banku czy instytucji finansowej. A powinno się działać przeciwnie. Niezwykle ważne jest, aby jak najwcześniej poinformować wierzycieli, które udzieliły nam finansowania, że pojawiło się niebezpieczeństwo nieterminowej spłaty bądź jej braku.

Sytuacja ta ma zastosowanie w przypadku przedsiębiorców prowadzących działalności czy firmy jak i klientów indywidualnych. Dlaczego niektóre działania prawie zawsze kończą się skutecznym efektem?

Istnieje tu możliwość zmiany warunków spłaty w taki sposób, aby dać nam czas na podjęcie działań mających na celu poprawę naszej sytuacji nie tworząc zaległości w płatnościach.

Jeśli istnieją obawy, że sami nie zrobimy tego prawidłowo, a nawet przyspieszymy swoimi działaniami negatywną reakcję instytucji finansowej np. wysłanie wypowiedzenia umowy kredytu lub pożyczki, warto zgłosić się do profesjonalnej firmy jaką jest Conectum, która potrafi się tym zająć.

Pomoc dla zadłużonych z komornikiem

Być może będziesz musiał przejść do bardziej „bolesnych” oszczędności, jeśli potrzebujesz pomocy dla zadłużonych z komornikiem, które mogą doprowadzić do kompromisu w niektórych aspektach Twojego stylu życia. Może to zabrzmieć nieprzyjemnie, ale skupienie się na ostatecznym celu – przejęciu kontroli nad swoim długiem – może pomóc uczynić je nieco bardziej znośnymi, nawet jeśli nie zawsze jest to łatwe.

Korzystanie z pomocy firmy oddłużeniowej, przeznaczone jest dla tych, którzy mają ograniczone alternatywy. Mogą one oznaczać, że wpłynie to negatywnie na Twoją zdolność kredytową, dostęp do produktów finansowych i niektórych produktów konsumenckich. Oczywiście, jeśli jesteś w kryzysie zadłużenia, pomoc firmy oddłużeniowej może być absolutnie niezbędna. Ale prawdopodobnie będą korzystne dla osób w spirali zadłużenia.

Pomoc z komornikiem i windykacją

Pomoc dla zadłużonych bez BIK

Szukasz pomocy dla zadłużonych w BIK? Cel jest prosty –  jak najszybciej spłacić zadłużenie, jednocześnie posiadając najniższe możliwe oprocentowanie. Proste środki nie wpłyną na Twój styl życia, ale mogą mieć ogromny wpływ na Twój dług. Niektóre zajmą więcej czasu niż inne i będą wymagały trochę działań i poświeceń, ale efekt będzie dla Ciebie niezwykły.

Sprawdź swój BIK. Zanim zaczniesz, warto upewnić się, że Twoja zdolność do uzyskania nowego tańszego kredytu nie jest ograniczona przez spłacone już długi. Może to spowodować odrzucanie kolejnych wniosków, a co gorsza, każde kolejne zapytanie w BIK, będzie pogarszać Twoją punktację w BIK. Możliwe jest jednak sprawdzenie raportu kredytowego  za darmo.

Pomoc finansowa dla zadłużonych

Jaka pomoc finansowa dla zadłużonych będzie najlepsza? Po prostu, zmień swoje obecną ofertą kredytu na lepszą. Poszukaj ofert w naszym kalkulatorze raty kredytu.

Czy są  dostępne tańsze oferty, które pozwoliłyby obniżyć miesięczne raty Twoich kredytów? Warto włożyć wysiłek w  znalezienie najlepszej oferty  dla siebie.

Odpowiedni kredyt dla osób o średniej i wysokiej zdolności kredytowej, używany prawidłowo i zdyscyplinowanie, będzie dla Ciebie lepszym rozwiązaniem niż kosztowne chwilówki lub pożyczki pozabankowe, a nawet kredyty gotówkowe.

Możliwe jest uzyskanie długoterminowej  pożyczki z niskim oprocentowaniem. Nawet jeśli nie masz dobrej oceny kredytowej, nadal istnieją możliwości finansowe.

Darmowa pomoc prawna dla zadłużonych

Specjaliści Conectum bezpłatnie udzielą porady związanej ze zmianą warunków umowy zawartej z bankiem czy firmą „chwilówkową”, na każdym etapie sprawy, nawet pozornie nie do rozwiązania.

Już nie musisz martwić się sytuacją związaną z nachalnymi FIRMAMI WINDYKACYJNYMI czy KOMORNIKIEM. Przygotujemy dla Ciebie dokumenty, dzięki którym będziesz mógł nawiązać porozumienie z wierzycielem, nie narażając się na dodatkowe opłaty oraz zajęcie wynagrodzenie, konta, ruchomości czy nieruchomości.

-> Zgłoś się do nas a jeszcze tego samego dnia dostaniesz pełne dokumenty do sprawy z Twoim wierzycielem!

Conectum finanse uruchomiło specjalny adres e-mail, gdzie zupełnie bezpłatnie w godzinach od 9. do 17. istnieje możliwość uzyskania bezpłatnej porady i pomocy prawnej dla osób zadłużonych.

>> Dowiedz się więcej: Bank który pomaga zadłużonym

>> Dowiedz się więcej: Rządowa pomoc dla zadłużonych

Pomoc dla zadłużonych w chwilówkach

Jeśli jesteś w kryzysie zadłużenia lub szukasz pomocy dla zadłużonych w chwilówkach a nie stać Cię na płatne rozwiązania, możesz poszukać pomocy w organizacji charytatywnej lub fundacji, ewentualnie darmowej porady prawnej w punkcie gminnym lub powiatowym, zajmującymi się pomocą w oddlużaniu.

Celem jest znalezienie pomocy w zakresie wyjścia z długów.

Uzyskanie pomocy w ten sposób oznacza również dostęp do programu rządowego. Dobrym pomysłem jest również porozmawianie z profesjonalistą, zanim rozważysz wybór bardziej formalnego rozwiązania zadłużenia, takiego jak pomoc renomowanej firmy.

Pomoc finansowa dla zadłużonych z komornikiem

Dobry doradca kredytowy poświęci czas na zapoznanie się z Twoją konkretną sytuacją finansową, a następnie zaoferuje dostosowane porady, które pomogą Ci zarządzać pieniędzmi. Doradca postara się przedstawić pomoc finansową dla zadłużonych z komornikiem.

Może on zalecić przygotowanie planu zarządzania długiem, aby pomóc spłacić „niezabezpieczone” długi, takie jak karta kredytowa, pożyczka bez baz, kredyt gotówkowy czy konsolidacyjny. 

Ale jeśli doradca kredytowy mówi, że zaciągnięcie kolejnej pożyczki chwilówki lub karty kredytowej, i przy tym założenie konta bankowego, jest twoją jedyną opcją – znajdź innego doradcę.

Jeśli Ty i Twój doradca zdecydujecie, że oddłużanie z komornikiem jest najlepsze w Twojej sytuacji, dobrze jest skontaktować się ze wszystkimi wierzycielami. Musisz mieć pewność, że zgodzą się oni na rodzaje modyfikacji i opcje, które opisuje doradca kredytowy.

Pomoc dla zadłużonych firm

Jeśli firma nie może skłonić wierzycieli do wyrażenia zgody na spłatę długów w postaci oddłużania, w końcu możesz być winien jeszcze więcej pieniędzy w postaci odsetek i innych kosztów. 

Nawet jeśli firma zajmująca się spłatą długów uzyska zgodę wierzycieli, nadal musisz być w stanie dokonywać płatności wystarczająco długo, aby je uregulować. Musisz także uważać na nieuczciwe firmy zajmujące się spłatą długów, które składają obietnice, których nie mogą dotrzymać, obciążają Cię dużymi opłatami, a następnie robią niewiele lub nic, aby ci pomóc. 

Możesz nie być w stanie spłacić wszystkich swoich długów, pamiętaj nadal możesz otrzymywać telefony od windykatorów , a Twój raport kredytowy i ocena kredytowa mogą zostać obniżone. 

Bezpłatna pomoc zadłużonym

Wystarczy zgłosić się na pomoc@conectum.pl i w skrócie opisać problem. Jeśli nie znajdziemy możliwości wyjścia prawnego z zadłużenia, jesteśmy w stanie pomóc uzyskać pożyczkę oddłużeniową lub kredyt konsolidacyjny.

W uzasadnionych przypadkach nie ma konieczności posiadania zabezpieczenia tj. mieszkanie, dom, działka, działka rolna. Pomoc kierowana jest zarówno do osób prywatnych jak i firm.

Conectum współpracuje również z wieloma kancelariami adwokackimi, które w rzeczowy sposób doradzają w zakresie rozwodów, podziału majątku czy upadłości konsumenckiej. Poznaj szczegóły: Upadłość konsumencka – przewodnik krok po kroku.

>> Dowiedz się więcej: Fundacje pomagające wyjść z długów

Gdzie uzyskać pomoc dla zadłużonych

Gdzie uzyskać pomoc dla zadłużonych? Na początek wykorzystaj oszczędności na spłatę zadłużenia. Odsetki płacone od oszczędności są zwykle znacznie niższe niż odsetki od pożyczek, więc  spłacanie długów oszczędnościami  może być prawdziwym dobrodziejstwem.

Powodem, dla którego ta wskazówka pojawia się po głównych krokach związanych ze zmianą długu, jest to, że najpierw powinieneś spróbować obniżyć koszty swoich długów, gdzie tylko możesz. Następnie spójrz na wykorzystanie oszczędności, które masz, aby spłacić jak najwięcej – ale skupiając się na pozostałych długach o wysokim oprocentowaniu. Martwisz się, że stracisz swój awaryjny fundusz pieniężny?

Minimalne spłaty długów mają na celu utrzymanie Cię w spirali przez lata. Jednak łatwo to zmienić, nawet jeśli nie możesz sobie pozwolić na zapłacenie więcej przeznacz na to oszczędności, które potem sobie odbudujesz.

Pożyczki dla zadłużonych na spłatę chwilówek

W związku z bardzo dużym zapotrzebowaniem rynku na usługi potocznie nazywane pożyczkami prywatnymi bez BIK, z komornikiem oraz oddłużanie chwilówek, firma Conectum Finanse przygotowała dla wszystkich osób zadłużonych wyjątkową ofertę pożyczki dla zadłużonych na spłatę chwilówek, oddłużania z pożyczek chwilówek, konsolidację kredytów, umarzanie odsetek karnych.

Przesycenie rynku finansowego usługami firm pożyczkowych tzw. chwilówek powoduje, że wiele osób decyduje się na szybką pożyczkę krótkoterminową. O ile jej zaciągnięcie nie stwarza w większości przypadków problemu, o tyle spłata jest już trudniejsza.

Dzięki usłudze Conectum możecie Państwo pozwolić sobie odetchnąć od problemów finansowych. Specjaliści dokładnie analizują sytuację każdego Klienta i przedstawiają rozwiązanie. A to wszystko bezpłatnie. Bez przedpłat i dodatkowych opłat. Wszystko udokumentowane notarialnie.

Pożyczki dla zadłużonych z komornikiem

Dlaczego szukając pożyczki dla zadłużonych z komornikiem, oddłużanie z chwilówek, kredytów i umarzanie odsetek jest konieczne w wielu przypadkach?

Najczęstszą przyczyną zaciągania pożyczek chwilówek jest łatwość w ich uzyskaniu. Brakuje tam weryfikacji BIK, oraz w większości przypadków zdolności kredytowej. Pieniądze na koncie Klienta lądują najczęściej już po kilkunastu minutach maksymalnie godzinach.

Aby jednak cieszyć się z pieniędzy z pożyczki należy wcześniej uiścić przelew weryfikacyjny. O ile uzyskanie pożyczki jest niezwykle proste o tyle jej spłata wielu Polakom przysparza nieprzespanych nocy, problemów w pracy a nawet zdrowotnych.

Oddłużanie: pożyczki prywatne bez baz, oddłużanie z chwilówek i kredytów

Jak profesjonalnie wyjść z zadłużeń w firmach pożyczkowych? Często najlepszym rozwiązaniem jest umiejętne negocjowanie z wierzycielem rozłożenia zobowiązania na raty.

Przedstawiciele firm pożyczkowych jako profesjonaliści i strona silniejsza w umowie powinni w odpowiedni sposób przeanalizować sytuację materialną Klienta, aby ten mógł w wygodny sposób spłacać zobowiązanie.

Dlatego tak ważna jest reakcja w odpowiednim momencie na niesprzyjające warunki spłaty zadłużenia. Lęk przed dojściem do ugody z wierzycielem jest często blokadą, która finalnie może doprowadzić do wystawienia przez wierzyciela nakazu zapłaty i rozpoczęcia egzekucji komorniczej.

Sprawdź: Oddłużanie: jak na zawsze pozbyć się długów?

Ochrona konsumentów także dłużników jest prawem, które przysługuje każdemu Polakowi według Konstytucji RP. Wykorzystując wiedzę prawną, kompetencje i doświadczenie Zespół Conectum świadczy oddłużanie chwilówek, pożyczek i kredytów. 

Oferta kredytowa banków z całej Polski.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych do celów korespondencyjnych i udzielenia mi odpowiedzi na zadane pytania.

  Conectum Finanse sp. z o.o. (administrator danych) z siedzibą w Stary Miastków 58, 08-420 Miastków Kościelny przetwarza Państwa dane osobowe w celu udzielenia informacji, na podstawie Państwa dobrowolnej zgody tj. art. 6.1a Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1) - RODO - przez okres obsługi korespondencji. Państwa dane nie będą udostępniane odbiorcom. Na Państwa wyraźną zgodę do zaufanych Partnerów kredytowych. Przysługuje Państwu żądania dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przenoszenia Państwa danych. Ponadto, przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jak również prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego. Dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, ani profilowaniu i nie będą przekazywane do państw trzecich.

  Jakie zwyczajowo opinie o Conectum się słyszy?

  Pobierają prowizję za uzyskanie finansowania?
  – Jak każda instytucja oddłużeniowa. Prowizja to jednak od 5 do 8% od kwoty uzyskanej. Bez przedpłat na finansowanie.
  Pobierają duże wynagrodzenie za działanie w zakresie długów?
  – Adwokaci pobierają nawet 10x większe wynagrodzenia za prowadzenie tych samych spraw. Conectum ma wielu Klientów, którzy wrócili od tych adwokatów.
  Działają szablonowo?
  – Polskie prawo jest jedno, sytuacje Klientów są niemalże identyczne. Nie ma sensu działać za każdym razem inaczej skoro przyjęte działania są skuteczne.

  Macie pytania w sprawie oddłużania Conectum? Piszcie w komentarzach.

  Subskrybuj
  Powiadom o
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  ⭐⭐⭐⭐⭐ Klient dodał opinię 1 dzień temu. Zadaj pytanie.x
  Kredyty | Oddłużanie | Pożyczki pod zastaw nieruchomości
  Scroll to Top
  Oceń! ⭐⭐⭐⭐⭐
  ★Conectum Finanse - Oddłużanie, Kredyty, Pomoc oddłużeniowa
  ◦Ocena: 4.8/5 z 9446 Opinii o Conectum, Oddłużaniu, kredytach i pożyczkach