Oddłużanie

Oddłużanie poradnik ekspertów

Oddłużanie – porównanie usług oddłużeniowych. Eksperci radzą.

Oddłużanie – wszystko co musisz wiedzieć, aby pozbyć się długów z kredytów i pożyczek, również chwilówek i nie wrócić już do pętli zadłużania się. Poradnik ekspertów i lidera na rynku.

Jak skutecznie się oddłużyć?

Aby skutecznie się oddłużyć i wyjść z długów, należy przede wszystkim zrozumieć swoją sytuację finansową i określić, jakie działania trzeba podjąć, aby ją poprawić. Można to zrobić przez:

 1. Określenie dokładnego wysokości długów i ich źródeł.
 2. Opracowanie planu budżetowego i trzymania się go.
 3. Negocjowanie warunków spłaty z wierzycielami.
 4. Poszukiwanie pomocy finansowej, takiej jak programy oddłużeniowe czy konsolidacja długów.
 5. Zmiana nawyków finansowych na bardziej odpowiedzialne.

Ważne jest również, aby pamiętać o regularnym spłacaniu długów i unikaniu ponoszenia nowych długów. Warto również skontaktować się z profesjonalnym doradcą finansowym, który może pomóc w opracowaniu planu oddłużenia i udzielić dalszej pomocy.

Plan oddłużeniowy to dokument, który określa sposób spłaty długów przez dłużnika. Zawiera on informacje dotyczące wysokości długów, terminów spłaty, wysokości rat oraz innych warunków ustalonych między dłużnikiem a wierzycielami.

Czym jest plan oddłużeniowy?

Aby opracować skuteczny plan oddłużeniowy, należy:

 • Określić dokładnie wysokość długów i ich źródeł
 • Opracować plan budżetowy i trzymać się go
 • Negocjować warunki spłaty z wierzycielami
 • Znaleźć źródła dodatkowego dochodu, aby poprawić sytuację finansową
 • Przygotować się do konsekwencji prawnych w przypadku niespłacania długów.

Plan oddłużeniowy powinien być przedstawiony wierzycielom, którzy mogą zaakceptować lub odrzucić proponowane warunki. Jeśli plan zostanie zaakceptowany, dłużnik jest zobowiązany do ściśle trzymania się ustalonych warunków.

Ważne jest, aby pamiętać, że plan oddłużeniowy jest tylko jednym ze sposobów na rozwiązanie problemu długów i powinien być stosowany w połączeniu z innymi metodami, takimi jak zmiana nawyków finansowych czy poszukiwanie pomocy finansowej.

Jak szybko spłacić długi?

Wyjście z długów może być trudne i wymagać czasu, ale istnieją pewne kroki, które można podjąć, aby przyspieszyć proces:

 1. Określenie dokładnej wysokości długów i ich źródeł.
 2. Opracowanie planu budżetowego i trzymanie się go. To pomoże Ci lepiej zrozumieć, gdzie idzie Twój pieniądz i jak możesz go lepiej wykorzystać do spłaty długów.
 3. Negocjowanie warunków spłaty z wierzycielami. Możesz spróbować uzyskać niższe oprocentowanie, wydłużenie terminu spłaty lub rozłożenie długu na mniejsze raty.
 4. Poszukiwanie pomocy finansowej, takiej jak programy oddłużeniowe czy konsolidacja długów.
 5. Zmiana nawyków finansowych na bardziej odpowiedzialne, takie jak unikanie niepotrzebnych wydatków, oszczędzanie pieniędzy, itp.
 6. Przyspieszanie spłaty długów poprzez dodatkowy dochód, np. przez podjęcie dodatkowej pracy czy sprzedaż niepotrzebnych rzeczy.

Ważne jest, aby pamiętać, że proces oddłużenia może być trudny i wymagać czasu, ale dzięki odpowiedniemu planowaniu i determinacji, można go skutecznie przeprowadzić.

Proces oddłużania – jak zacząć?

Aby rozpocząć proces oddłużania, należy najpierw dokładnie określić swoją sytuację finansową. Możesz to zrobić przez:

 1. Zestawienie wszystkich swoich długów, w tym ich wysokości, terminów spłaty, oprocentowania oraz wierzycieli.
 2. Opracowanie planu budżetowego, w którym uwzględnisz swoje przychody i wydatki, aby lepiej zrozumieć, gdzie idzie Twoje pieniądze.
 3. Skontaktowanie się z doradcą finansowym lub specjalistą ds. oddłużania, który pomoże Ci zrozumieć swoją sytuację i opracować plan oddłużenia.
 4. Negocjowanie warunków spłaty z wierzycielami, aby uzyskać bardziej korzystne warunki spłaty.
 5. Poszukiwanie pomocy finansowej, takiej jak programy oddłużeniowe czy konsolidacja długów.
 6. Zmiana nawyków finansowych na bardziej odpowiedzialne, takie jak unikanie niepotrzebnych wydatków, oszczędzanie pieniędzy, itp.
 7. Zastanów się nad ubezpieczeniem na życie lub innym rozwiązaniem, które może pomóc w rozwiązaniu problemów finansowych w przypadku nieoczekiwanych zdarzeń.

Ważne jest, aby pamiętać, że proces oddłużenia może być trudny i wymagać czasu, ale dzięki odpowiedniemu planowaniu, determinacji i poszukiwaniu pomocy, można go skutecznie przeprowadzić.

Proces oddłużania  – ile trwa?

Czas trwania procesu oddłużania zależy od wielu czynników, takich jak wysokość długów, terminy spłaty, oprocentowanie oraz indywidualna sytuacja finansowa dłużnika.

Jeśli długi są niewielkie, a dłużnik ma regularne dochody i jest w stanie trzymać się planu budżetowego, może on skutecznie spłacić długi w ciągu kilku miesięcy.

Natomiast jeśli długi są wysokie, a dłużnik ma trudności z utrzymaniem regularnych dochodów lub trzymaniem się planu budżetowego, proces oddłużania może trwać kilka lat.

Proces oddłużenia może przyspieszyć się, jeśli dłużnik poszuka dodatkowych źródeł dochodu, negocjuje warunki spłaty z wierzycielami, czy też skorzysta z pomocy specjalistów.

Ważne jest, aby pamiętać, że proces oddłużenia to długotrwały proces i wymaga ciężkiej pracy i determinacji, ale jeśli jest on przeprowadzony prawidłowo, może doprowadzić do uwolnienia dłużnika od długów.

Jak uniknąć ponownego zadłużenia po oddłużeniu?

Aby uniknąć ponownego zadłużenia po oddłużeniu, należy przestrzegać następujących wskazówek:

 1. Opracowanie i trzymanie się planu budżetowego: Zrozumienie swoich przychodów i wydatków pomoże Ci uniknąć ponownego zadłużenia się.
 2. Unikanie niepotrzebnych wydatków: Staraj się unikać niepotrzebnych wydatków, takich jak zakupy impulsowe, wyjazdy wakacyjne itp.
 3. Oszczędzanie pieniędzy: Staraj się odkładać pieniądze na „czarną godzinę” takie jak awaria samochodu czy nieoczekiwane wydatki.
 4. Negocjowanie warunków zakupów na raty: Jeśli musisz kupić coś na raty, spróbuj negocjować warunki takie jak oprocentowanie czy wysokość rat.
 5. Konsultowanie decyzji finansowych: Przed podjęciem ważnych decyzji finansowych, takich jak zakup samochodu czy mieszkania, skonsultuj się z doradcą finansowym.
 6. Prowadzenie dziennika finansowego: Prowadzenie dziennika finansowego pomaga zrozumieć wydatki i lepiej zarządzać pieniędzmi.
 7. Edukacja finansowa: Ucz się o finansach, różnych produktach finansowych i jak podejmować odpowiednie decyzje finansowe.
 8. Unikanie pożyczek od rodziny czy znajomych: pożyczki od bliskich osób mogą prowadzić do trudności w relacjach i konfliktów.

Pamiętaj, że uniknięcie ponownego zadłużenia wymaga ciągłego wysiłku i samodyscypliny, ale dzięki odpowiedniemu planowaniu i zarządzaniu swoimi finansami, możesz uniknąć ponownego zadłużenia się.

Jakie są różnice między oddłużaniem a konsolidacją długów?

Oddłużanie i konsolidacja długów to dwa różne procesy, które mają na celu pomóc dłużnikom w rozwiązaniu problemów z długami.

Oddłużanie polega na opracowaniu planu spłaty długów, który uwzględnia wysokość długów, terminy spłaty, oprocentowanie i indywidualną sytuację finansową dłużnika. Celem oddłużania jest uzyskanie bardziej korzystnych warunków spłaty długów oraz przywrócenie dłużnika do zdolności do spłaty swoich zobowiązań.

Konsolidacja długów natomiast polega na połączeniu kilku długów w jeden, który jest spłacany w ramach jednej raty. Konsolidacja długów pozwala na uzyskanie niższego oprocentowania, co skutkuje niższymi ratami i krótszym okresem spłaty.

W przypadku oddłużenia, dłużnik nadal jest zobowiązany do spłacania swoich długów, ale warunki spłaty są bardziej korzystne. Natomiast konsolidacja długów polega na połączeniu kilku długów w jeden, co pozwala na uzyskanie niższych rat i krótszego okresu spłaty.

Oba procesy mogą być skuteczne w rozwiązywaniu problemów z długami, ale który z nich jest odpowiedni dla danego dłużnika, zależy od indywidualnej sytuacji finansowej oraz od tego, jakie cele chce osiągnąć. Warto skonsultować się z doradcą finansowym, który pomoże wybrać odpowiednie rozwiązanie.

Kroki postępowania oddłużeniowego

 1. Zestawienie wszystkich długów: Określenie wysokości długów, terminów spłaty, oprocentowania oraz wierzycieli.
 2. Opracowanie planu budżetowego: Zrozumienie swoich przychodów i wydatków pomoże Ci lepiej zarządzać swoimi finansami i przygotować się do procesu oddłużenia.
 3. Skontaktowanie się z doradcą finansowym: Specjalista ds. oddłużania pomoże Ci zrozumieć swoją sytuację finansową i opracować plan oddłużenia.
 4. Negocjowanie warunków spłaty: Spróbuj uzyskać bardziej korzystne warunki spłaty, takie jak niższe oprocentowanie, wydłużenie terminu spłaty czy rozłożenie długu na mniejsze raty.
 5. Poszukiwanie pomocy finansowej: Rozważ skorzystanie z programów oddłużeniowych czy konsolidacji długów, które mogą pomóc Ci w rozwiązaniu problemów z długami.
 6. Zmiana nawyków finansowych: Zmiana nawyków finansowych na bardziej odpowiedzialne, takie jak unikanie niepotrzebnych wydatków, oszczędzanie pieniędzy itp.
 7. Spłata długów: Przestrzegaj planu spłaty długów i staraj się spłacać długi jak najszybciej.
 8. Monitorowanie sytuacji finansowej: Regularnie monitoruj swoją sytuację finansową i zmieniaj plan, jeśli jest to konieczne.
 9. Edukacja finansowa: nieustannie ucz się o finansach, różnych produktach finansowych i jak podejmować odpowiednie decyzje finansowe, aby uniknąć ponownego zadłużenia.

Jakie dokumenty są potrzebne do oddłużenia

Do procesu oddłużenia najczęściej potrzebne są następujące dokumenty:

 1. Dowód osobisty: Potrzebny do potwierdzenia tożsamości dłużnika.
 2. Zaświadczenie o zarobkach: Potrzebne do określenia dochodów dłużnika i zdolności do spłaty długów.
 3. Wydruki z rachunków bankowych: Potrzebne do ustalenia wysokości przychodów i wydatków dłużnika.
 4. Informacje o długach: Potrzebne do określenia wysokości, terminów spłaty oraz oprocentowania długów.
 5. Umowy kredytowe: Potrzebne do ustalenia warunków spłaty kredytów.
 6. Oświadczenie o sytuacji majątkowej i rodzinnej: Potrzebne do określenia indywidualnej sytuacji dłużnika i do opracowania planu oddłużenia.
 7. Dokumenty dotyczące nieruchomości: Potrzebne w przypadku, gdy dłużnik posiada nieruchomości, które mogą być użyte do spłaty długów.
 8. Inne dokumenty, które mogą być potrzebne w zależności od indywidualnej sytuacji dłużnika.

Ważne jest, aby pamiętać, że lista ta może różnić się w zależności od indywidualnej sytuacji dłużnika i od tego, na jakim etapie znajdują się zadłużenia.

Oddłużanie z windykacją

Oddłużanie z windykacją polega na rozwiązaniu problemów z długami przy udziale podmiotu windykacyjnego. Windykator jest firmą lub osobą, która zajmuje się ściąganiem należności od dłużników.

Kroki postępowania oddłużeniowego z windykacją są podobne do procesu bez windykacji, ale z kilkoma dodatkowymi krokami:

 1. Skontaktowanie się z windykatorem: Udzielenie wyjaśnień co do swojej sytuacji finansowej i uzgodnienie planu spłaty długów.
 2. Opracowanie planu budżetowego: Zrozumienie swoich przychodów i wydatków pomoże Ci lepiej zarządzać swoimi finansami i przygotować się do procesu oddłużenia.
 3. Negocjowanie warunków spłaty: Spróbuj uzyskać bardziej korzystne warunki spłaty, takie jak niższe oprocentowanie, wydłużenie terminu spłaty czy rozłożenie długu na mniejsze raty.
 4. Poszukiwanie pomocy finansowej: Rozważ skorzystanie z programów oddłużeniowych czy konsolidacji długów, które mogą pomóc Ci w rozwiązaniu problemów z długami.
 5. Zmiana nawyków finansowych: Zmiana nawyków finansowych na bardziej odpowiedzialne, takie jak unikanie niepotrzebnych wydatków, oszczędzanie pieniędzy itp.
 6. Spłata długów: Przestrzegaj planu spłaty długów i staraj się spłacać długi jak najszybciej.
 7. Monitorowanie sytuacji finansowej: Regularnie monitoruj swoją sytuację finansową i zmieniaj plan, jeśli jest to konieczne.
Oddłużanie z zaległościami i bez

Oddłużane z komornikiem

Oddłużanie z komornikiem jest procesem, który polega na rozwiązaniu problemów z długami przy udziale komornika. Jest to trudniejsze niż oddłużanie bez komornika, ponieważ komornik ma uprawnienia do ściągania długów przez zajęcie wynagrodzenia, majątku czy nawet ruchomości dłużnika.

Jeśli masz komornika, pierwszym krokiem jest skontaktowanie się z nim i uzgodnienie planu spłaty długów. Komornik może zgodzić się na rozłożenie długu na mniejsze raty czy wydłużenie terminu spłaty.

Kolejnym krokiem jest przygotowanie planu budżetowego, w którym uwzględnione są wszystkie wydatki i dochody, w celu określenia, ile pieniędzy można przeznaczyć na spłatę długu.

Ważne jest, aby pamiętać, że oddłużanie z komornikiem wymaga ciągłego wysiłku i samodyscypliny, a także współpracy z komornikiem. Warto rozważyć skorzystanie z pomocy specjalisty, który pomoże Ci przejść przez ten trudny proces.

Jak uniknąć egzekucji komorniczej przy oddłużaniu?

 1. Skontaktowanie się z wierzycielem: Jeśli masz trudności ze spłatą długu, skontaktuj się z wierzycielem i spróbuj uzgodnić warunki spłaty.
 2. Opracowanie planu budżetowego: Zrozumienie swoich przychodów i wydatków pomoże Ci lepiej zarządzać swoimi finansami i przygotować się do procesu oddłużenia.
 3. Negocjowanie warunków spłaty: Spróbuj uzyskać bardziej korzystne warunki spłaty, takie jak niższe oprocentowanie, wydłużenie terminu spłaty czy rozłożenie pożyczki na mniejsze raty.
 4. Skorzystanie z pomocy finansowej: Rozważ skorzystanie z programów oddłużeniowych czy konsolidacji długów, które mogą pomóc Ci w rozwiązaniu problemów z długami.

Czy istnieją sposoby na uniknięcie egzekucji komorniczej (alternatywy dla egzekucji komorniczej)?

Egzekucja komornicza jest ostatecznym etapem w ściąganiu długu przez wierzycieli. Po bezskutecznej windykacji i polubownym etapie ściągania długów, wierzyciel kieruje sprawę do sądu a następnie sąd po wydaniu wyroku wyraża zgodę na egzekucję komorniczą.

Aby uniknąć egzekucji komorniczej po prostu musisz do niej nie dopuścić. Jakie są metody na polubowną spłatę długu:

 1. Negocjowanie warunków spłaty: Możliwe jest próba negocjacji warunków spłaty z wierzycielami, aby uzyskać bardziej korzystne warunki spłaty.
 2. Konsolidacja długów: Konsolidacja długów polega na połączeniu kilku pożyczek lub kredytów w jedną, o niższym oprocentowaniu i miesięcznej racie.
 3. Refinansowanie: Refinansowanie polega na zaciągnięciu nowego kredytu, aby spłacić istniejące zobowiązania.
 4. Oddłużanie: Oddłużanie polega na rozwiązaniu problemów z długami poprzez uzgodnienie warunków spłaty z wierzycielami, konsolidację długów, umorzenie długu lub inne rozwiązania.
 5. Mediacja: Mediacja polega na rozwiązywaniu problemów z długami z pomocą neutralnego mediatora, który pomaga stronom w negocjowaniu warunków spłaty.

Jakie są skutki egzekucji komorniczej?

Oto kilka przykładów możliwych skutków:

 1. Zajęcie wynagrodzenia: Komornik może zająć część wynagrodzenia dłużnika, aby pokryć należności.
 2. Zajęcie ruchomości: Komornik może zająć ruchomości dłużnika, takie jak meble, sprzęt elektroniczny, jedzenie, odzież itp.
 3. Zajęcie nieruchomości: Komornik może zająć nieruchomości dłużnika, takie jak mieszkanie czy działkę, aby pokryć należności.
 4. Wpis do rejestru dłużników: Dłużnik, który nie spłaca długu, może znaleźć się w rejestrze dłużników, co może mieć negatywny wpływ na jego zdolność kredytową i możliwości zaciągnięcia kredytu
 5. Zajęcie kona bankowego: Dłużnik ma do dyspozycji jedynie minimalne wynagrodzenie miesięczne do pobrania z konta bankowego
 6. Utrudnienia w prowadzeniu działalności gospodarczej: Dłużnik, który jest prowadzącym działalność, może mieć trudności z pozyskiwaniem nowych kontrahentów i wyodrębnieniem swojej działalności.
 7. Ograniczenie prawa do wyboru: Dłużnik, który ma egzekucję komorniczą, może mieć prawo do podejmowania decyzji dotyczących swoich majątków, takich jak sprzedaż nieruchomości czy ruchomości.
 8. Warto zaznaczyć, że są to tylko przykłady, a rzeczywiste konsekwencje będą uzależnione od konkretnych okoliczności sprawy, wysokości zadłużenia oraz przepisów obowiązujących w danym kraju. Ważne jest, aby zasięgnąć profesjonalnej porady i rozważyć wszystkie opcje przed podjęciem decyzji i o tym pamiętać
 9. głównym celem procesu egzekucyjnego jest spłata długu, a nie ukaranie dłużnika. Jeśli stoisz przed procesem egzekucji, najlepiej skontaktować się z doradcą ds. zadłużenia lub ekspertem prawnym, aby zrozumieć swoje prawa i opcje oraz pomóc znaleźć rozwiązanie pasujące do Twojej sytuacji.

Czy istnieją sposoby na uniknięcie komornika?

Istnieją sposoby na uniknięcie komornika, takie jak:

 1. Skontaktuj się z wierzycielem: Jeśli masz trudności ze spłatą długu, skontaktuj się z wierzycielem i spróbuj uzgodnić warunki spłaty. Często wierzyciele są skłonni do negocjacji warunków spłaty, zwłaszcza jeśli dłużnik jest zdeterminowany, aby spłacić swoje długi.
 2. Skorzystaj z pomocy doradcy finansowego: Specjalista ds. oddłużenia pomoże Ci zrozumieć swoją sytuację finansową i opracować plan oddłużenia.
 3. Skorzystaj z programów oddłużeniowych: Rozważ skorzystanie z programów oddłużeniowych, które mogą pomóc Ci w rozwiązaniu problemów z długami.
 4. Oszczędzaj pieniądze: Oszczędzanie pieniędzy jest ważne, aby uniknąć ponownego zadłużenia się i mieć rezerwę finansową na trudne czasy.
 5. Przestrzegaj planu spłaty: Przestrzegaj planu spłaty, który został uzgodniony z wierzycielem, aby uniknąć kolejnych problemów z długami.

Warto zaznaczyć, że to tylko przykłady i nie ma gwarancji uniknięcia egzekucji czy komornika. Jednak utrzymywanie otwartej komunikacji z wierzycielem, próba negocjacji i przestrzeganie planu spłaty może pomóc uniknąć zaangażowania komornika. Ponadto ważne jest, aby rozumieć przepisy ustawowe i wykonawcze obowiązujące w Twoim kraju związane z zadłużeniem i procesem egzekucji, aby poznać swoje prawa i opcje

Oddłużanie bez zaległości

Oddłużanie bez zaległości to proces, w którym dłużnik rozwiązuje swoje problemy z długami, zanim stanie się on zaległy. Oznacza to, że dłużnik nie jest już w stanie zapłacić swoich długów w terminie, ale jeszcze nie przegapił żadnej raty.

W przypadku oddłużania bez zaległości, ważne jest, aby jak najszybciej zareagować i znaleźć rozwiązanie problemu z długami, zanim stanie się on zaległy.

Kroki postępowania oddłużeniowego są podobne do procesu z zaległościami:

 1. Zestawienie wszystkich długów: Określenie wysokości długów, terminów spłaty, oprocentowania oraz wierzycieli.
 2. Opracowanie planu budżetowego: Zrozumienie swoich przychodów i wydatków pomoże Ci lepiej zarządzać swoimi finansami i przygotować się do procesu oddłużenia.
 3. Skontaktowanie się z doradcą finansowym: Specjalista ds. oddłużania pomoże Ci zrozumieć swoją sytuację finansową i opracować plan oddłużenia.
 4. Negocjowanie warunków spłaty: Spróbuj uzyskać bardziej korzystne warunki spłaty, takie jak niższe oprocentowanie, wydłużenie terminu spłaty czy rozłożenie długu na mniejsze raty.
 5. Poszukiwanie pomocy finansowej: Rozważ skorzystanie z programów oddłużeniowych czy konsolidacji długów, które mogą pomóc Ci w rozwiązaniu problemów z długami.
 6. Zmiana nawyków finansowych: Zmiana nawyków finansowych na bardziej odpowiedzialne, takie jak unikanie niepotrzebnych zaległości.

Oddłużanie z zaległościami

Oddłużanie z zaległościami to proces, w którym dłużnik rozwiązuje swoje problemy z długami, po tym jak już przegapił co najmniej jedną ratę. Oznacza to, że dłużnik jest już w stanie zaległym i jego długi są już windykowane przez wierzycieli lub komorników.

W przypadku oddłużania z zaległościami, ważne jest, aby jak najszybciej zareagować i znaleźć rozwiązanie problemu z długami, zanim sytuacja stanie się jeszcze bardziej skomplikowana.

Kroki postępowania oddłużeniowego obejmują:

 1. Zestawienie wszystkich długów: Określenie wysokości długów, terminów spłaty, oprocentowania oraz wierzycieli.
 2. Opracowanie planu budżetowego: Zrozumienie swoich przychodów i wydatków pomoże Ci lepiej zarządzać swoimi finansami i przygotować się do procesu oddłużenia.
 3. Skontaktowanie się z doradcą finansowym: Specjalista ds. oddłużania pomoże Ci zrozumieć swoją sytuację finansową i opracować plan spłaty zadłużenia nawet pomimo posiadania zaległości w spłatach.
 4. Negocjowanie warunków spłaty: Spróbuj uzyskać bardziej korzystne warunki spłaty, takie jak niższe oprocentowanie, wydłużenie terminu spłaty czy rozłożenie długu na mniejsze raty.
 5. Poszukiwanie pomocy finansowej: Rozważ skorzystanie z programów oddłużeniowych czy konsolidacji długów, które mogą pomóc Ci w rozwiązaniu problemów z długami.
 6. Skontaktowanie się z wierzycielami: Jeśli masz trudności ze spłatą długów, skontaktuj się z wierzycielami i spróbuj uzgodnić warunki spłaty.
 7. Skorzystanie z pomocy komornika: Jeśli masz już komornika, skontaktuj się z nim i uzgodnij plan spłaty długów.
 8. Zmiana nawyków finansowych: Zmiana nawyków finansowych na bardziej odpowiedzialne, takie jak unikanie niepotrzebnych wydatków, oszczędzanie pieniędzy itp.
 9. Spłata długów: Przestrzegaj planu spłaty długów i staraj się spłacać długi jak najszybciej.
 10. Monitorowanie sytuacji finansowej: Regularnie monitoruj swoją sytuację finansową i zmieniaj plan, jeśli jest to konieczne.

Oddłużanie kredytów

Oddłużanie kredytów to proces, w którym dłużnik rozwiązuje swoje problemy związane z kredytami, takimi jak kredyty hipoteczne, konsumpcyjne czy samochodowe.

Kroki postępowania oddłużeniowego dla kredytów obejmują:

 1. Zestawienie wszystkich kredytów: Określenie wysokości kredytów, terminów spłaty, oprocentowania oraz wierzycieli.
 2. Opracowanie planu budżetowego: Zrozumienie swoich przychodów i wydatków pomoże Ci lepiej zarządzać swoimi finansami i przygotować się do procesu oddłużenia.
 3. Skontaktowanie się z doradcą finansowym: Specjalista ds. oddłużania pomoże Ci zrozumieć swoją sytuację finansową i opracować plan oddłużenia.
 4. Negocjowanie warunków spłaty: Spróbuj uzyskać bardziej korzystne warunki spłaty, takie jak niższe oprocentowanie, wydłużenie terminu spłaty czy rozłożenie kredytu na mniejsze raty.
 5. Poszukiwanie pomocy finansowej: Rozważ skorzystanie z programów oddłużeniowych czy konsolidacji kredytów, które mogą pomóc Ci w rozwiązaniu problemów z kredytami.
 6. Zmiana nawyków finansowych: Zmiana nawyków finansowych na bardziej odpowiedzialne, takie jak unikanie niepotrzebnych wydatków, oszczędzanie pieniędzy itp.
 7. Spłata kredytów: Przestrzegaj planu spłaty kredytów i staraj się spłacać je jak najszybciej

Oddłużanie z chwilówek

Oddłużanie z chwilówek to proces, w którym dłużnik rozwiązuje swoje problemy związane z chwilówkami, czyli krótkoterminowymi pożyczkami, udzielanymi bez zabezpieczenia.

Kroki postępowania oddłużeniowego dla chwilówek obejmują:

 1. Zestawienie wszystkich chwilówek: Określenie wysokości pożyczek, terminów spłaty, oprocentowania oraz wierzycieli.
 2. Opracowanie planu budżetowego: Zrozumienie swoich przychodów i wydatków pomoże Ci lepiej zarządzać swoimi finansami i przygotować się do procesu oddłużenia.
 3. Skontaktowanie się z doradcą finansowym: Specjalista ds. oddłużania pomoże Ci zrozumieć swoją sytuację finansową i opracować plan oddłużenia.
 4. Negocjowanie warunków spłaty: Spróbuj uzyskać bardziej korzystne warunki spłaty, takie jak niższe oprocentowanie, wydłużenie terminu spłaty czy rozłożenie pożyczki na mniejsze raty.
 5. Poszukiwanie pomocy finansowej: Rozważ skorzystanie z programów oddłużeniowych czy konsolidacji chwilówek, które mogą pomóc Ci w rozwiązaniu problemów z chwilówkami.
 6. Skontaktowanie się z wierzycielami: Jeśli masz trudności ze spłatą chwilówek, skontaktuj się z wierzycielami i spróbuj uzgodnić warunki spłaty.
 7. Skorzystanie z pomocy organizacji pozarządowych: Organizacje pozarządowe mogą pomóc Ci w rozwiązaniu problemów z chwilówkami, udzielając bezpłatnego doradztwa finansowego.
 8. Zmiana nawyków finansowych: Zmiana nawyków finansowych na bardziej odpowiedzialne, takie jak unikanie niepotrzebnych wydatków, oszczędzanie pieniędzy itp.
 9. Spłata chwilówek: Przestrzegaj planu spłaty chwilówek i staraj się spłacać je jak najszybciej.
 10. Monitorowanie sytuacji finansowej: Regularnie monitoruj swoją sytuację finansową i zmieniaj plan, jeśli jest to konieczne.
Oddłużanie poradnik ekspertów

Jakie są konsekwencje prawne oddłużenia?

Konsekwencje prawne oddłużenia mogą różnić się w zależności od kraju i indywidualnej sytuacji dłużnika. Oto kilka przykładów możliwych konsekwencji:

 1. Przedawnienie długu: W wielu krajach istnieją przepisy dotyczące przedawnienia długu, co oznacza, że po pewnym okresie czasu wierzyciel nie może już żądać spłaty długu.
 2. Wpis do rejestru dłużników: Jeśli dłużnik nie spłaca długu, może znaleźć się w rejestrze dłużników, co może mieć negatywny wpływ na jego zdolność kredytową.
 3. Windykacja: Wierzyciel może skierować sprawę do windykacji, co oznacza, że dłużnik może być zmuszony do oddania wierzycielowi ruchomości czy nieruchomości.
 4. Egzekucja komornicza: W przypadku braku spłaty długu, wierzyciel może skierować sprawę do komornika, który będzie mógł zająć dochód dłużnika, ruchomości czy nieruchomości.
 5. Postępowanie sądowe: Wierzyciel może wystąpić na drogę sądową, co oznacza, że dłużnik może być zobowiązany do zapłaty długu oraz kosztów sądowych.
 6. Umorzenie długu: W niektórych przypadkach, jeśli dłużnik jest w trudnej sytuacji finansowej i nie ma możliwości spłaty długu, sąd może orzec umorzenie długu.

Czy oddłużanie jest darmowe?

Oddłużanie może być darmowe lub płatne, w zależności od kraju i sposobu rozwiązania problemów z długami.

 1. Darmowe oddłużanie: Wiele organizacji pozarządowych oferuje bezpłatne doradztwo finansowe i pomoc w oddłużaniu dla osób z problemami z długami. Mogą one pomóc w opracowaniu planu oddłużenia, negocjowaniu warunków spłaty oraz udzielaniu porad dotyczących zarządzania finansami.
 2. Płatne oddłużanie: Inne firmy oferują usługi oddłużeniowe za opłatą. Firmy te zwykle oferują usługi doradcze, takie jak opracowywanie planu oddłużenia, negocjowanie warunków spłaty oraz pomoc w składaniu wniosków o umorzenie długu.

Warto zauważyć, że ważne jest, aby zachować ostrożność w kontaktach z płatnymi firmami oddłużeniowymi, ponieważ niektóre mogą pobierać wysokie opłaty i mogą nie być w stanie wywiązać się ze swoich obietnic.

Należy również pamiętać, że konsekwencje prawne niespłaconych długów nadal obowiązują, niezależnie od wybranej metody oddłużenia. Dlatego ważne jest, aby dokładnie ocenić opcje i zasięgnąć profesjonalnej porady przed podjęciem jakichkolwiek decyzji

Jakie są alternatywy dla oddłużenia?

Alternatywy dla oddłużenia to inne sposoby na rozwiązanie problemów z długami, takie jak:

 1. Konsolidacja długów: Konsolidacja długów polega na połączeniu kilku pożyczek lub kredytów w jedną, o niższym oprocentowaniu i miesięcznej racie.
 2. Refinansowanie: Refinansowanie polega na zaciągnięciu nowego kredytu, aby spłacić istniejące zobowiązania.
 3. Negocjowanie warunków spłaty: Możliwe jest próba negocjacji warunków spłaty z wierzycielami, aby uzyskać bardziej korzystne warunki spłaty.
 4. Oszczędzanie: Oszczędzanie pieniędzy jest ważne, aby uniknąć ponownego zadłużenia się i mieć rezerwę finansową na trudne czasy.
 5. Zmiana nawyków finansowych: Zmiana nawyków finansowych na bardziej odpowiedzialne, takie jak unikanie niepotrzebnych wydatków, oszczędzanie pieniędzy itp.
 6. Upadłość konsumencka: Bankructwo jest ostatecznym rozwiązaniem dla osób, które nie są w stanie spłacić swoich długów.

Warto zauważyć, że każda opcja ma swoje zalety i wady, a najlepszy wybór będzie zależał od konkretnych okoliczności danej osoby. Ważne jest, aby przed podjęciem decyzji zasięgnąć profesjonalnej porady i rozważyć wszystkie opcje.

Jakie są różnice między oddłużaniem a restrukturyzacją długu?

Oddłużanie i restrukturyzacja długu to dwa różne sposoby rozwiązania problemów z długimi, chociaż mogą być stosowane razem.

 1. Oddłużanie: Oddłużanie polega na rozpatrywaniu problemów z długami poprzez uzgodnienie warunków podjęcia z zobowiązaniami, ustaleniem długu, umorzenie długu lub inne rozwiązania. Celem jest spłata długów w całości, choć często wydłużenie terminu dodatkowego.
 2. Restrukturyzacja długu: Restrukturyzacja długu polega na przekształceniu długu w taki sposób, aby był dalej do akceptacji dla opłaty. Może to zmienić wysokość raty, wydłużenie dodatkowej, alternatywnej stopy procentowej itp. Celem jest umożliwienie wykorzystania standardowego długu.

Podsumowując, restrukturyzacja zadłużenia koncentruje się na uczynieniu długu łatwiejszym do zarządzania dla pożyczkobiorcy, podczas gdy oddłużenie ma na celu całkowite uregulowanie długu za pomocą różnych metod. Należy pamiętać, że restrukturyzacja zadłużenia może nie być najlepszą opcją dla wszystkich, a najlepszy wybór będzie zależał od konkretnych okoliczności danej osoby. Ważne jest, aby przed podjęciem decyzji zasięgnąć profesjonalnej porady i rozważyć wszystkie opcje.

Gdzie zgłosić się, aby ustalić program oddłużania?

Możesz wypełnić formularz poniżej, przejść do zakładki kontakt, napisać do nas na czacie od 9.00 do 17.00 lub po prostu zadzwonić: 731 306 481.

Ile trzeba zarabiać, żeby dostać kredyt ?

Ile trzeba zarabiać, żeby dostać 30 tys. zł kredytu?

Aby dostać kredyt w wysokości 30000 zł, banki będą wymagać od Ciebie odpowiedniej zdolności kredytowej. Zdolność kredytowa to pojęcie, które określa zdolność do spłaty zaciągniętego kredytu. Banki oceniają zdolność kredytową na podstawie różnych kryteriów, takich jak wiek, dochody, zatrudnienie, historia kredytowa i wiele innych.

Co zrobić, aby dostać kredyt 30 000 zł?

Aby dostać kredyt w wysokości 30000 zł, należy przede wszystkim posiadać stałe źródło dochodu, takie jak umowa o pracę, renta lub emerytura. W przypadku umowy o pracę, banki będą wymagać od Ciebie wysokiego wynagrodzenia, które pozwoli Ci na spłatę kredytu.

W przypadku renty lub emerytury, kwota ta będzie zależeć od wysokości tych świadczeń oraz od Twoich innych dochodów i wydatków.

Oprócz stałego źródła dochodu, banki będą także oceniać Twoją historię kredytową. Jeśli dotychczas spłacałeś inne kredyty i pożyczki w terminie, masz większe szanse na uzyskanie kredytu. Jeśli jednak masz negatywną historię kredytową lub brak historii kredytowej, może być trudniej otrzymać kredyt.

Wreszcie, należy pamiętać, że banki będą wymagać od Ciebie wkładu własnego, gdy szukasz kredytu hipotecznego, czyli pewnej kwoty, którą będziesz musiał wpłacić z własnych środków. Wkład własny jest wymagany w przypadku kredytów hipotecznych oraz kredytów samochodowych i może wynosić od 20% do nawet 50% całkowitej kwoty kredytu.

W przypadku kredytów konsumpcyjnych, takich jak kredyt gotówkowy, banki nie wymagają wkładu własnego.

Aby dostać kredyt w wysokości 30000 zł, banki będą wymagać od Ciebie odpowiedniej zdolności kredytowej. Zdolność kredytowa (zdolność kredytowa jak podnieść?) to pojęcie określające zdolność do spłaty zaciągniętego kredytu. Banki oceniają zdolność kredytową na podstawie kilku czynników, takich jak historia kredytowa, dochody, wydatki, wiek i sytuacja rodzinna.

Ile trzeba zarabiać, żeby dostać kredyt 100 tys. zł ?

Kredyt 30 tys. zł a wynagrodzenie z umowy o pracę, o dzieło lub zlecenia

Aby uzyskać kredyt w wysokości 30000 zł, Twoje dochody muszą być wystarczająco wysokie, abyś mógł spłacić kredyt wraz z odsetkami w ustalonym terminie. W przypadku kredytu hipotecznego, banki zazwyczaj wymagają, aby dochód netto na osobę wynosił co najmniej 2300 zł netto miesięcznie. W przypadku kredytu gotówkowego lub konsolidacyjnego, wymagane dochody mogą być nieco niższe, ale nadal musisz mieć wystarczające środki, aby spłacić kredyt.

Kredyt w kwocie 30 tys. zł a umowa o pracę

Jeśli chodzi o kredyt, umowa o pracę może być jednym z kryteriów, które bank bierze pod uwagę przy udzielaniu kredytu. Otrzymanie kredytu zazwyczaj wymaga posiadania stałego źródła dochodu, a umowa o pracę jest jednym z najczęściej akceptowanych źródeł dochodu w bankach. Dlatego też posiadanie umowy o pracę może być korzystne dla osób starających się o kredyt.

Jednakże banki będą również brać pod uwagę inne czynniki, takie jak historia kredytowa klienta, wysokość dochodów, wielkość zobowiązań finansowych i wiele innych. Dlatego też posiadanie umowy o pracę nie gwarantuje automatycznie uzyskania kredytu.

Jeśli chcesz uzyskać kredyt, najlepiej skontaktować się z kilkoma bankami i porównać oferty kredytów dostępne dla Ciebie. Warto również porozmawiać z doradcą finansowym, który może pomóc Ci zrozumieć, jakie są Twoje możliwości kredytowe i co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na uzyskanie kredytu.

Kredyt a umowa zlecenie lub o dzieło

Podobnie jak w przypadku umowy o pracę, umowa zlecenie lub umowa o dzieło może być brana pod uwagę przez banki przy udzielaniu kredytu. Wielu banków akceptuje umowy zlecenie jako źródło dochodu, ale niektóre banki mogą mieć bardziej restrykcyjne wymagania dotyczące tego typu umów.

Otrzymanie kredytu wymaga zazwyczaj posiadania stałego źródła dochodu, więc posiadanie umowy zlecenie może być uważane za mniej stabilne źródło dochodu niż umowa o pracę. Banki mogą więc oczekiwać od klientów z umowami zlecenie wyższych zarobków lub więcej dodatkowych zabezpieczeń kredytu, aby zrekompensować ryzyko związane z niższą stabilnością dochodu.

Jeśli posiadasz umowę zlecenie i starasz się o kredyt, najlepiej skontaktować się z kilkoma bankami i sprawdzić, jakie są ich wymagania i oferty kredytów dla osób z umowami zlecenie. Możesz również porozmawiać z doradcą finansowym, który może pomóc Ci zrozumieć, jakie są Twoje możliwości kredytowe i co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na uzyskanie kredytu.

Ile wynosi minimalna krajowa 2023?

W 2023 roku minimalne wynagrodzenie wzrośnie dwukrotnie. Do kwoty 3.490 zł (około 2.700 zł netto) od 1 stycznia 2023 i do 3.600 zł (około 2.800 zł netto) od 1 lipca 2023 roku. W 2022 roku minimalne wynagrodzenie za pracę brutto wynosi 3010 zł brutto, kwota netto to 2 209,56 zł.

Ile wynosi najniższa krajowa 2022 do 26 roku życia a ile w 2023?

Zgodnie z nowymi przepisami, również osoby do 26roku życia dostaną 2397,56 zł netto. A jak obliczyć stawkę za niepełny wymiar czasu pracy? Najniższa krajowa na 3/4 etatu wyniesie 2700 zł brutto (2120 zł netto), a przy pracy na pół etatu — 1800 zł brutto (1413 zł netto).

Ile wyniesie stawka godzinowa w 2023?

Wysokość stawki godzinowej od 1 stycznia 2023 roku: W 2022 r. minimalna stawka godzinowa wynosiła 19,70 zł brutto. Od 1 stycznia 2023 r. minimalna stawka godzinowa to 22,80 zł brutto.

Jakie będą podwyżki wynagrodzenia od 2023 r.?

Podwójna podwyżka wynagrodzenia minimalnego: W 2023 r. wysokość płacy minimalnej wzrośnie dwukrotnie. Od 1 stycznia będzie wynosić 3490 zł brutto, a od 1 lipca wzrośnie do kwoty 3600 zł brutto. Odpowiednio stawka godzinowa wyniesie 22,80 zł, a po pół roku 23,50 zł brutto

Co oprócz dochodu jest potrzebne do uzyskania kredytu 30 000 zł?

Oprócz dochodów, banki będą również oceniać Twoją historię kredytową oraz wydatki, aby upewnić się, że masz wystarczające środki na spłatę kredytu. Jeśli masz już inne zadłużenia lub kredyty, bank może wymagać, abyś spłacił je, zanim udzieli Ci kredytu w wysokości 30000 zł.

Podsumowanie

W skrócie, aby uzyskać kredyt w wysokości 30000 zł, musisz mieć wystarczające dochody i dobrą historię kredytową oraz mieć wystarczające środki, aby spłacić kredyt w ustalonym terminie. Aby uzyskać więcej informacji, zalecamy skontaktowanie się z bankiem lub doradcą finansowym, który pomoże Ci obliczyć Twoją zdolność kredytową i doradzi, jakie kredyty są dostępne dla Ciebie.

Przejdź do kalkulatora raty kredytu -> Kalkulator raty kredytu

>> Przeczytaj także: Ile razy możesz skonsolidować kredyt?

Jak poradzić sobie z dużymi długami

Pomoc zadłużonym: Jak wyjść z długów?

Pomoc zadłużonym – przydatne linki dla zadłużonych

Kto może pomóc zadłużonym i jak znaleźć odpowiednie strony, dzięki którym uzyskasz pełną wiedzę na temat oddłużania i wychodzenia z długów? Poniżej pełna lista stron.

Oddłużanie Warszawa | Conectum Finanse | Actius Finanse | Upadłość Konsumencka

Jak Wyjść z Długów: Windykacja i Egzekucja Komornicza [2023]?

Wyjście z Długów Komorniczych i Windykacyjnych: Sposoby, Metody, Plan Oddłużeniowy. Oddłużanie Online!

Treść niniejszego artykułu ma na celu przedstawienie w uporządkowany sposób wiadomości dotyczących wyjścia z długów również komorniczych i windykacyjnych nawet w przypadku nękających telefonów od wierzycieli. Chcemy także zapewnić jak najlepszą dostępność dla tych, którzy poszukują użytecznych i aktualnych informacji.

Spełnienie tych celów zależy przede wszystkim od etapu zadłużenia Polaków. Kierujemy się zestawem wytycznych, dzięki którym możemy sprawiedliwie i konsekwentnie przedstawiać informacje dla każdego, aby możliwie najszybciej wyjść z zadłużenia.

Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, które warto przejrzeć przed rozpoczęciem procesu skutecznego wychodzenia z długów. Zwróć szczególną uwagę na sekcję ze wskazówkami dotyczącymi podejścia do kwestii zadłużenia. Znajdziesz w niej informacje o działaniach, które mogą doprowadzić do całkowitego usunięcia Twoich długów oraz czynnikach, które należy unikać, ponieważ mogą spowodować, że wychodzenie z długów nie zadziała prawidłowo.

Uwaga: pamiętaj, że Twoje działania oddłużeniowe muszą być niezwykle przemyślane!

Wskazówki ogólne

Metody na wyjście z długów. Skuteczne wyjście z długów komorniczych powinno rozpocząć się od uporządkowania Twoich wszystkich spraw dotyczących długów, spraw ważnych.

Zasady współpracy i nastawienie. Ważną zasadą w wyjściu z zadłużenia jest uczciwe potraktowanie tej kwestii. Jeśli Twoje wydatki na przedmioty, które nie są konieczne są wysokie, ogranicz je za pomocą sporządzenia odpowiedniej tabeli wydatków i zysków lub oddziel sprawy ważne od pozostałych i przełóż wydatki na kolejny miesiąc.

Kompetencje pracowników. Piszą o tym, na czym się znają. Najlepsze porady zawierają artykuły napisane przez kompetentne i doświadczone osoby.

Odpowiedzialność. Nasi Klienci najbardziej cenią artykuły zamieszczające informacje o autorze i łatwe do odnalezienia dane kontaktowe, takie jak adres pocztowy, adres e-mail lub numer telefonu.

Możesz też zapoznać się z różnymi przypadkami Klientów korzystających z usług w 2022r.

Wskazówki techniczne

Używamy specjalnego sposobu  praktykowanego od kilku lat z największą skutecznością na rynku finansowym. Aby pomóc nam ustalić, w jaki sposób podejść do danego problemu, Twoja sprawa powinna spełniać wymagania techniczne.

Oto kilka popularnych kwestii dotyczących wyjścia długów poruszanych przez Klientów:

Jak wyjść z zajęcia komorniczego? Upewnij się, że posiadasz wszelkie dokumenty przekazane od komornika, informacje z sądu oraz dokumenty od wierzyciela.

Jak napisać skuteczny sprzeciw od nakazu zapłaty lub zarzuty? Kiedy ze względu na problemy finansowe dostajesz od wierzyciela wypowiedzenie umowy kredytowej, i nakaz zapłaty wraz z pozwem z sądu niezwłocznie skontaktuj się z nami. Nasz specjalista przeprowadzi Cię przez trudny proces sądowy.

Unikanie szybkich pożyczek tzw. chwilówek. Staraj się unikać pożyczek chwilówek, najczęściej pobierających wysokie opłaty za udzielenie pożyczki lub przedłużenie i są w niskich kwotach. Jeśli już musisz z skorzystać z pożyczki pozabankowej polecamy firmę Actius Finanse Polska. www.actius.pl

Pożyczki prywatne pod zabezpieczenie. Musimy mieć możliwość zabezpieczenia dużej pożyczki na Twojej nieruchomości, abyśmy mogli w pełni wykorzystać nasz potencjał.

Spłacamy wszelkie zobowiązania. Obecnie jesteśmy w stanie przekazywać pożyczki inwestorskie na spłatę zobowiązań, jednak musimy spłacić taka pożyczką wszystkie Twoje zobowiązania!

Stawiamy na profesjonalizm i artykuły przyjazne dla użytkownika. Dlatego stosuj się do przedstawionych przez nas rozwiązań.

Prawidłowe zastosowanie sposobów na wyjście z długów komorniczych i windykacyjnych.

Udostępnij niniejszy artykuł znajomym, którzy mają podobne do Ciebie problemy i odczucia.

Jeśli po przeczytaniu wszystkich powyższych informacji stwierdzisz, że Twoi znajomi spełniają ogólne wymagania związane z zadłużeniem komorniczym i wykazują chęć na spłatę długów oraz ogólnie nie wiedzą jak poradzić są z długami, możesz przekazać im ten artykuł lub zaprosić do kontaktu tutaj:  Kontakt: Jak wyjść z długów?.

Nie zawsze jesteśmy w stanie udzielić zadłużonym szczegółowych odpowiedzi na temat naszych wskazówek. Możesz jednak poprosić o pomoc innych na naszym Forum pomocy zadłużonym.

Wyjście z długów!

Jakie rozwiązania w zakresie wychodzenia z długów i oddłużenia są dostępne?

Conectum Finanse udzieli Ci porady w oparciu o Twoje możliwości i zarekomenduje rozwiązanie. Do typowych rozwiązań w zakresie oddłużania należą plany zarządzania długiem (Conectum Oddłużanie – CO), indywidualne ustalenia konsolidacyjne (IUK), upadłości konsumenckie i firm (UK), umorzenia długów, kredyty gotówkowe, pożyczki pod zastaw nieruchomości, plan spłaty długu za pośrednictwem programu kredytowego Conectum (PKC), ale my polecam ten, który jest odpowiedni dla Ciebie.

W jaki sposób decydujecie, jakie rozwiązanie jest odpowiednie dla mnie?

Nasza rada opiera się na następujących założeniach: Jeśli będziesz w stanie spłacić dług w całości w rozsądnym okresie czasu, zalecamy rozwiązanie długu oparte na programie kredytowym Conectum (PKC). Rozwiązanie dla całkowitej niewypłacalności w formie upadłości konsumenckiej może zredukować część lub całość długu, ale może też mieć bardziej szkodliwy wpływ na szanse uzyskania przyszłego kredytu.

Przedstawimy Ci zalecone rozwiązanie, a także poinformujemy Cię o innych rozwiązaniach odpowiednich do Twojej sytuacji. Mogą oczywiście zdarzyć się rozwiązania, których nie jesteśmy w stanie zapewnić, a gdy tak się dzieje, poinformujemy Cię o innych źródłach informacji i pomocy.

Jak działa Oddłużanie Conectum?

Conectum Oddłużanie (CO) oferuje lokalne porady ekspertów (biura w Warszawie), oraz w przypadku korzystania z naszych usług telefonicznych na terenie całej Polski. Pomożemy Ci stworzyć osobisty budżet i opracować szczegóły na temat Twoich długów. Następnie wykorzystamy te informacje do opracowania planu oddłużeniowego. Dostaniesz osobisty plan działania wyjaśniający, co robić dalej.

Co dzieje się po ukończeniu oddłużania?

Po ukończeniu Oddłużania Conectum udzielimy Ci jasnych i praktycznych porad, jak radzić sobie w przyszłości ze swoimi długami i odpowiednio zaplanować budżet, żeby po raz kolejny nie wpaść w pętlę zadłużenia. Zapewnimy też proste czynności, które należy wykonać, aby zoptymalizować natychmiast Twoje finanse. Obejmuje to instrukcje radzenia sobie z wierzycielami podczas ewentualnych rozmów z windykatorami i bankami, firmami pożyczkowymi, komornikami i wiele więcej.

Czy mogę uzyskać poradę przez telefon lub e-mail?

Możesz przejść do pełnej porady dotyczącej oddłużania za pomocą Oddłużania Conectum. Jeśli chcesz uzyskać poradę przez telefon lub e-mail, możesz zadzwonić na naszą infolinię + 48 731 306 481 lub napisać na e-mail: pomoc@conectum.pl lub kredyty@conectum.pl.

Zapraszamy! Zespół Conectum.

 

Pomoc dla zadłużonych

Pomoc dla zadłużonych – gdzie szukać pomocy gdy ma się długi?

Pomoc dla zadłużonych. To pojęcie, które na zmianę pojawia się w kontekście doniesień o oddłużaniu oraz wychodzeniu z długów za pomocą spłaty kredytów i chwilówek. Jaka jest prawda?

Jeśli martwisz się, jak wyjść z długów, oto kilka rzeczy, które warto wiedzieć – i jak znaleźć odpowiednią pomoc.

Czy jest ktoś kto pomaga zadłużonym?

Conectum Finanse to firma od kilkunastu lat zajmująca się profesjonalnie oddłużaniem. Przygotowaliśmy ten wpis z myślą o osobach, które wpadły w pętlę zadłużenia i nie są w stanie samodzielnie poradzić sobie z problemem wielu kredytów czy chwilówek.

Ten artykuł pomoże zrozumieć podstawy oddłużania osób fizycznych i firm oraz pozwoli poznać prawdopodobnie najbardziej znaną firmę oddłużeniową w Polsce – Conectum Finanse.

Artykuł został napisany tak, aby przedstawić kluczowe zagadnienia (a w kontekście bardziej szczegółowych kwestii odsyłać do artykułów bardziej specjalistycznych), zdefiniować główne fundamenty oddłużania.

Poznaj firmę Conectum, opinie o tej firmie i rozwiązania służące pomocy dla zadłużonych.  Artykuł został także zaktualizowany, aby przedstawić trendy i najważniejsze zjawiska wpływające na oddłużanie i wyjście z długów w 2022 i 2023 roku.

Jeśli oprócz wiedzy szukasz także profesjonalnego wsparcia w oddłużania pomocy w wychodzeniu z długów, konsolidacji chwilówek i kredytów oraz kredytach na spłatę zadłużenia, zadzwoń:

+48 505 433 665


Jak uzyskać pomoc w spłacie zadłużenia?

Nasze bezpłatne i fachowe porady pomogą Ci uporać się z długami i uzyskać potrzebne wsparcie. Oferujemy Państwu pełną elastyczność. Możesz uzyskać poradę online lub przez telefon w dogodnym dla Ciebie czasie, a po zapoznaniu się z Twoim budżetem zarekomendujemy szereg praktycznych rozwiązań w zakresie zadłużenia w oparciu o Twoją sytuację.

W praktyce opinie dotyczące firm oddłużeniowych bywają różne. Wynika to z kilku elementów:

 • 99% firm oddłużeniowych czy kancelarii prawnych zajmuje się jedynie sprawami na etapie sądowym lub kredytowym – Conectum zajmuje się sprawami na etapie polubownym, sądowym, kredytowym, czyli pomaga od momentu pojawienia się najmniejszego długu.
 • struktura oddłużania wygląda następująco: poszukiwanie pomocy finansowej z równoczesnym polubownym rozwiązywaniem sprawy,
 • nastawienie na warstwę techniczną i merytoryczną, a także użyteczność (szybkość działania, odpowiedzialność, oddłużanie finansowe, profesjonalne podejście do sprawy, doświadczenie),
 • profil Klientów (psychologiczne, techniczne, prawne i finansowe aspekty oddłużania).
Oddłużanie komornicze Conectum
Conectum Finanse – zwrot prowizji bankowej, weryfikacja raportu, upadłość konsumencka

Zatem ograniczanie opinii o Conectum do samego procesu oddłużeniowego na etapie polubownym (czasem z uwzględnieniem jedynie jednego elementu podlegającego ocenie) jest po prostu błędem merytorycznym.

Czasem na forach kredytowych piszę się – oddłużanie finansowe Conectum opinie dla zadłużonych – co jasno wskazuje, że oddłużanie finansowe jest tylko częścią składową większej całości. 

Oddłużanie od etapu polubownego jest procesem żmudnym i wymaga dużego nakładu pracy. Proces oddłużania od etapu polubownego, jest immanentnym elementem oddłużania.

Warto jednak pamiętać, że dla określenia całości tych zjawisk stosuje się w polskiej nomenklaturze pojemne sformułowanie oddłużanie finansowe i prawne. Conectum daje swoim Klientom okres obsługi nawet do kilkunastu miesięcy, co pomaga w osiągnięciu finansowej niezależności.

Bezpłatna pomoc dla zadłużonych

Niezależnie od tego, czy korzystasz z naszego narzędzia porad online, czy dzwonisz do nas, proces jest taki sam. Podczas sesji porady dotyczącej zadłużenia zalecamy sposoby radzenia sobie z długami w oparciu o to, co nam o sobie opowiedziałeś. Konsultacja jest w 100% bezpłatna.

Nikt nie musi wiedzieć, że przyszedłeś do nas po pomoc w spłacie długów. Nasze porady są poufne i nie wpływają na Twoją zdolność kredytową.

W praktyce czynników oddłużeniowych jest bardzo wiele. Mówi się o ponad 200, chociaż nikt chyba ich nigdy nie spisał. Trudno by było to zrobić, ponieważ działanie banków, chwilówek i firm pozabankowych jest różne.

Oddłużanie Conectum jest wewnętrzną tajemnicą. Prowadząc działania oddłużeniowe opieramy się na wytycznych aktualnego prawa i finansów, własnych doświadczeniach, testach i analizach korelacji.

Jak wyjść z długów nie mając pieniędzy?

Aby upewnić się, że oferowane przez nas porady i rozwiązania są dla Ciebie odpowiednie, musimy dowiedzieć się więcej o Twojej sytuacji finansowej. Często jest tak, że pomagamy wyjść z długów nawet osobom, które nie mają pieniędzy.

Zapytamy Cię o Twój budżet, wydatki i dochody, komu jesteś winien pieniądze i czy masz do czynienia z czymś, co wpływa na Twoje finanse.

Zalecamy zebrać informacje o swoich finansach, w tym o dochodach, wydatkach i długach, zanim zaczniesz i mieć je pod ręką – ale na tym etapie nie musisz przedstawiać żadnych dokumentów.

Ważne jest, aby być jak najbardziej dokładnym, aby uzyskać rekomendację najlepszego rozwiązania w Twojej sytuacji. Zapewniamy najbardziej kompleksową usługę oddłużeniową w Polsce. Oprócz udzielania bezpłatnych i bezstronnych porad, możemy pomóc Ci skonfigurować rozwiązanie wychodzenia z długów i wspierać Cię tak długo, jak będziesz nas potrzebować.

Wiemy, że wiele osób nie może lub nie chce spotkać się osobiście – właśnie dlatego możesz przeprowadzić pełną konsultację w zakresie wychodzenia z długów online, od planowania budżetu po wybór konkretnego rozwiązania.

Od czego zacząć oddłużanie?

Czynniki oddłużeniowe możemy roboczo podzielić na te związane z negocjacjami z wierzycielem i te dotyczące uzyskania finansowania na spłatę chwilówek. Poszczególne czynniki też oddziałują na siebie nawzajem i należy brać pod uwagę ich różne kombinacje. Co więcej, czynniki w zależności od niszy (konkretnego przypadku) mogą mieć różną wagę i znaczenie.

Przypadki działań oddłużeniowych negocjacyjnych:

 • egzekucja komornicza lub licytacja nieruchomości
 • windykacja bankowa lub dług sprzedany do firm lub funduszy windykacyjnych
 • zaległości w kredytach bankowych

Przypadki działań finansowych:

 • minimalne zaległości finansowe na kredytach bankowych
 • posiadanie kilku, kilkunastu chwilówek
 • brak zaległości w spłatach

Czytaj także: Jak szybko wyjść z długów w chwilówkach?

Pomoc dla zadłużonych

Pomoc dla bardzo zadłużonych – jak wybrnąć z długów?

Obecny kryzys kosztów oznacza, że ​​coraz więcej osób boryka się z długami. Ale nawet jeśli starasz się związać koniec z końcem, twój problem z zadłużeniem nie jest nierozwiązywalny. Pomoc dla bardzo zadłużonych.

Rozwiązanie może nie być łatwe ani szybkie, ale zawsze istnieje na nie sposób. A im wcześniej zaczniesz walczyć ze swoimi długami, tym łatwiej sobie z nimi poradzisz. Nasz przewodnik pokazuje, od czego zacząć i jak uzyskać bezpłatną indywidualną pomoc.

 • Krok 1 – Zweryfikuj swój budżet

Dług powstaje w momencie kiedy wydajesz więcej niż zarabiasz. Budżet to mapa drogowa, dzięki której możesz zaplanować swoje finanse i śledzić, dokąd podążają twoje pieniądze. Niezależnie od tego, czy pracujesz ciężko, aby związać koniec z końcem, czy też masz dodatkowe dochody i chcesz dostosować swoje cele oszczędnościowe. 

Planowanie budżetu pomoże Ci zobaczyć, na co idą Twoje pieniądze i jak możesz wydawać pieniądze sensowniej.

 • Krok 2 – Sprawdź co możesz zrobić samodzielnie

Często zaczyna się od drobnych rzeczy – być może od zaciągnięcia o jednej pożyczki bez BIK za dużo lub nadmiernych wydatków na refinansowanie chwilówek – ale jeśli nie będziesz tego kontrolować, zadłużenie może szybko wymknąć się spod kontroli.

Nie ignoruj ​​problemu. We WSZYSTKICH przypadkach im wcześniej zajmiesz się długiem, tym łatwiej go pokonać i tym mniej prawdopodobne jest, że będziesz potrzebować formalnej pomocy w zakresie pomocy dla zadłużonych.

 • Krok 3 – Sprawdź czy jesteś w kryzysie zadłużenia

Pierwszą rzeczą do zrobienia jest ustalenie, czy jesteś w kryzysie zadłużenia. Zazwyczaj jeśli odpowiesz dwa razy „tak”, na poniższe pytania, możesz mieć problemy z obsługą długów.

1.Czy masz trudności z opłaceniem wszystkich podstawowych wydatków, na przykład kredytów bankowych / czynszu, rachunków za energię, limitów karty kredytowej, pożyczek pozabankowych?

2.Czy Twoje długi są większe niż Twoja roczna pensja netto (na rękę)?

Jeśli odpowiedziałeś „nie” na oba powyższe pytania, ale z każdym miesiącem coraz bardziej popadasz w długi, istnieje większe prawdopodobieństwo, że wpadniesz w spiralę zadłużenia.

Ale jeśli odpowiedziałeś „tak”, nie panikuj. Nigdy nie słyszeliśmy o kimś, kto ma tak wielkie długi, że nie ma na nie rozwiązania. Rozpoczęcie radzenia sobie z nimi sprawi, że poczujesz się lepiej i przyspieszysz ten proces. Nawet dla tych, którzy znajdują się w kryzysie, opcja jaką jest upadłość konsumencka – jest rzadkością. Nawet wtedy zawsze jest nadzieja.

Jeśli jesteś w kryzysie, to, że tu jesteś i o tym czytasz, to dobry początek. Wiele osób po prostu zamyka oczy na rzeczywistość, co jest najgorszą rzeczą, jaką można zrobić. Teraz, gdy wiesz, że jest problem, nie może być gorzej niż wcześniej.

Pomoc dla zadłużonych z windykacją

Zmieniające się okoliczności często narażają nas na nieprzewidziane wydatki, wiele osób potrzebuje pomocy dla zadłużonych windykacją, dlatego większość zastanawia się jak szybko i skutecznie się oddłużyć efektem: umorzenie odsetek karnych i długu albo trudnego kredytu.

Może to skutkować pogorszeniem sytuacji finansowej lub utratą stabilności finansowej na pewien czas. W większości przypadków przyczyną takiego stanu rzeczy są wydarzenia związane z utratą zatrudnienia albo dodatkowego źródła dochodu.

W takim przypadku najgorszym wyjściem jest brak poinformowania o tym banku czy instytucji finansowej. A powinno się działać przeciwnie. Niezwykle ważne jest, aby jak najwcześniej poinformować wierzycieli, które udzieliły nam finansowania, że pojawiło się niebezpieczeństwo nieterminowej spłaty bądź jej braku.

Sytuacja ta ma zastosowanie w przypadku przedsiębiorców prowadzących działalności czy firmy jak i klientów indywidualnych. Dlaczego niektóre działania prawie zawsze kończą się skutecznym efektem?

Istnieje tu możliwość zmiany warunków spłaty w taki sposób, aby dać nam czas na podjęcie działań mających na celu poprawę naszej sytuacji nie tworząc zaległości w płatnościach.

Jeśli istnieją obawy, że sami nie zrobimy tego prawidłowo, a nawet przyspieszymy swoimi działaniami negatywną reakcję instytucji finansowej np. wysłanie wypowiedzenia umowy kredytu lub pożyczki, warto zgłosić się do profesjonalnej firmy jaką jest Conectum, która potrafi się tym zająć.

Pomoc dla zadłużonych z komornikiem

Być może będziesz musiał przejść do bardziej „bolesnych” oszczędności, jeśli potrzebujesz pomocy dla zadłużonych z komornikiem, które mogą doprowadzić do kompromisu w niektórych aspektach Twojego stylu życia. Może to zabrzmieć nieprzyjemnie, ale skupienie się na ostatecznym celu – przejęciu kontroli nad swoim długiem – może pomóc uczynić je nieco bardziej znośnymi, nawet jeśli nie zawsze jest to łatwe.

Korzystanie z pomocy firmy oddłużeniowej, przeznaczone jest dla tych, którzy mają ograniczone alternatywy. Mogą one oznaczać, że wpłynie to negatywnie na Twoją zdolność kredytową, dostęp do produktów finansowych i niektórych produktów konsumenckich. Oczywiście, jeśli jesteś w kryzysie zadłużenia, pomoc firmy oddłużeniowej może być absolutnie niezbędna. Ale prawdopodobnie będą korzystne dla osób w spirali zadłużenia.

Pomoc z komornikiem i windykacją

Pomoc dla zadłużonych bez BIK

Szukasz pomocy dla zadłużonych w BIK? Cel jest prosty –  jak najszybciej spłacić zadłużenie, jednocześnie posiadając najniższe możliwe oprocentowanie. Proste środki nie wpłyną na Twój styl życia, ale mogą mieć ogromny wpływ na Twój dług. Niektóre zajmą więcej czasu niż inne i będą wymagały trochę działań i poświeceń, ale efekt będzie dla Ciebie niezwykły.

Sprawdź swój BIK. Zanim zaczniesz, warto upewnić się, że Twoja zdolność do uzyskania nowego tańszego kredytu nie jest ograniczona przez spłacone już długi. Może to spowodować odrzucanie kolejnych wniosków, a co gorsza, każde kolejne zapytanie w BIK, będzie pogarszać Twoją punktację w BIK. Możliwe jest jednak sprawdzenie raportu kredytowego  za darmo.

Pomoc finansowa dla zadłużonych

Jaka pomoc finansowa dla zadłużonych będzie najlepsza? Po prostu, zmień swoje obecną ofertą kredytu na lepszą. Poszukaj ofert w naszym kalkulatorze raty kredytu.

Czy są  dostępne tańsze oferty, które pozwoliłyby obniżyć miesięczne raty Twoich kredytów? Warto włożyć wysiłek w  znalezienie najlepszej oferty  dla siebie.

Odpowiedni kredyt dla osób o średniej i wysokiej zdolności kredytowej, używany prawidłowo i zdyscyplinowanie, będzie dla Ciebie lepszym rozwiązaniem niż kosztowne chwilówki lub pożyczki pozabankowe, a nawet kredyty gotówkowe.

Możliwe jest uzyskanie długoterminowej  pożyczki z niskim oprocentowaniem. Nawet jeśli nie masz dobrej oceny kredytowej, nadal istnieją możliwości finansowe.

Darmowa pomoc prawna dla zadłużonych

Specjaliści Conectum bezpłatnie udzielą porady związanej ze zmianą warunków umowy zawartej z bankiem czy firmą „chwilówkową”, na każdym etapie sprawy, nawet pozornie nie do rozwiązania.

Już nie musisz martwić się sytuacją związaną z nachalnymi FIRMAMI WINDYKACYJNYMI czy KOMORNIKIEM. Przygotujemy dla Ciebie dokumenty, dzięki którym będziesz mógł nawiązać porozumienie z wierzycielem, nie narażając się na dodatkowe opłaty oraz zajęcie wynagrodzenie, konta, ruchomości czy nieruchomości.

-> Zgłoś się do nas a jeszcze tego samego dnia dostaniesz pełne dokumenty do sprawy z Twoim wierzycielem!

Conectum finanse uruchomiło specjalny adres e-mail, gdzie zupełnie bezpłatnie w godzinach od 9. do 17. istnieje możliwość uzyskania bezpłatnej porady i pomocy prawnej dla osób zadłużonych.

>> Dowiedz się więcej: Bank który pomaga zadłużonym

>> Dowiedz się więcej: Rządowa pomoc dla zadłużonych

Pomoc dla zadłużonych w chwilówkach

Jeśli jesteś w kryzysie zadłużenia lub szukasz pomocy dla zadłużonych w chwilówkach a nie stać Cię na płatne rozwiązania, możesz poszukać pomocy w organizacji charytatywnej lub fundacji, ewentualnie darmowej porady prawnej w punkcie gminnym lub powiatowym, zajmującymi się pomocą w oddlużaniu.

Celem jest znalezienie pomocy w zakresie wyjścia z długów.

Uzyskanie pomocy w ten sposób oznacza również dostęp do programu rządowego. Dobrym pomysłem jest również porozmawianie z profesjonalistą, zanim rozważysz wybór bardziej formalnego rozwiązania zadłużenia, takiego jak pomoc renomowanej firmy.

Pomoc finansowa dla zadłużonych z komornikiem

Dobry doradca kredytowy poświęci czas na zapoznanie się z Twoją konkretną sytuacją finansową, a następnie zaoferuje dostosowane porady, które pomogą Ci zarządzać pieniędzmi. Doradca postara się przedstawić pomoc finansową dla zadłużonych z komornikiem.

Może on zalecić przygotowanie planu zarządzania długiem, aby pomóc spłacić „niezabezpieczone” długi, takie jak karta kredytowa, pożyczka bez baz, kredyt gotówkowy czy konsolidacyjny. 

Ale jeśli doradca kredytowy mówi, że zaciągnięcie kolejnej pożyczki chwilówki lub karty kredytowej, i przy tym założenie konta bankowego, jest twoją jedyną opcją – znajdź innego doradcę.

Jeśli Ty i Twój doradca zdecydujecie, że oddłużanie z komornikiem jest najlepsze w Twojej sytuacji, dobrze jest skontaktować się ze wszystkimi wierzycielami. Musisz mieć pewność, że zgodzą się oni na rodzaje modyfikacji i opcje, które opisuje doradca kredytowy.

Pomoc dla zadłużonych firm

Jeśli firma nie może skłonić wierzycieli do wyrażenia zgody na spłatę długów w postaci oddłużania, w końcu możesz być winien jeszcze więcej pieniędzy w postaci odsetek i innych kosztów. 

Nawet jeśli firma zajmująca się spłatą długów uzyska zgodę wierzycieli, nadal musisz być w stanie dokonywać płatności wystarczająco długo, aby je uregulować. Musisz także uważać na nieuczciwe firmy zajmujące się spłatą długów, które składają obietnice, których nie mogą dotrzymać, obciążają Cię dużymi opłatami, a następnie robią niewiele lub nic, aby ci pomóc. 

Możesz nie być w stanie spłacić wszystkich swoich długów, pamiętaj nadal możesz otrzymywać telefony od windykatorów , a Twój raport kredytowy i ocena kredytowa mogą zostać obniżone. 

Bezpłatna pomoc zadłużonym

Wystarczy zgłosić się na pomoc@conectum.pl i w skrócie opisać problem. Jeśli nie znajdziemy możliwości wyjścia prawnego z zadłużenia, jesteśmy w stanie pomóc uzyskać pożyczkę oddłużeniową lub kredyt konsolidacyjny.

W uzasadnionych przypadkach nie ma konieczności posiadania zabezpieczenia tj. mieszkanie, dom, działka, działka rolna. Pomoc kierowana jest zarówno do osób prywatnych jak i firm.

Conectum współpracuje również z wieloma kancelariami adwokackimi, które w rzeczowy sposób doradzają w zakresie rozwodów, podziału majątku czy upadłości konsumenckiej. Poznaj szczegóły: Upadłość konsumencka – przewodnik krok po kroku.

>> Dowiedz się więcej: Fundacje pomagające wyjść z długów

Gdzie uzyskać pomoc dla zadłużonych

Gdzie uzyskać pomoc dla zadłużonych? Na początek wykorzystaj oszczędności na spłatę zadłużenia. Odsetki płacone od oszczędności są zwykle znacznie niższe niż odsetki od pożyczek, więc  spłacanie długów oszczędnościami  może być prawdziwym dobrodziejstwem.

Powodem, dla którego ta wskazówka pojawia się po głównych krokach związanych ze zmianą długu, jest to, że najpierw powinieneś spróbować obniżyć koszty swoich długów, gdzie tylko możesz. Następnie spójrz na wykorzystanie oszczędności, które masz, aby spłacić jak najwięcej – ale skupiając się na pozostałych długach o wysokim oprocentowaniu. Martwisz się, że stracisz swój awaryjny fundusz pieniężny?

Minimalne spłaty długów mają na celu utrzymanie Cię w spirali przez lata. Jednak łatwo to zmienić, nawet jeśli nie możesz sobie pozwolić na zapłacenie więcej przeznacz na to oszczędności, które potem sobie odbudujesz.

Pożyczki dla zadłużonych na spłatę chwilówek

W związku z bardzo dużym zapotrzebowaniem rynku na usługi potocznie nazywane pożyczkami prywatnymi bez BIK, z komornikiem oraz oddłużanie chwilówek, firma Conectum Finanse przygotowała dla wszystkich osób zadłużonych wyjątkową ofertę pożyczki dla zadłużonych na spłatę chwilówek, oddłużania z pożyczek chwilówek, konsolidację kredytów, umarzanie odsetek karnych.

Przesycenie rynku finansowego usługami firm pożyczkowych tzw. chwilówek powoduje, że wiele osób decyduje się na szybką pożyczkę krótkoterminową. O ile jej zaciągnięcie nie stwarza w większości przypadków problemu, o tyle spłata jest już trudniejsza.

Dzięki usłudze Conectum możecie Państwo pozwolić sobie odetchnąć od problemów finansowych. Specjaliści dokładnie analizują sytuację każdego Klienta i przedstawiają rozwiązanie. A to wszystko bezpłatnie. Bez przedpłat i dodatkowych opłat. Wszystko udokumentowane notarialnie.

Pożyczki dla zadłużonych z komornikiem

Dlaczego szukając pożyczki dla zadłużonych z komornikiem, oddłużanie z chwilówek, kredytów i umarzanie odsetek jest konieczne w wielu przypadkach?

Najczęstszą przyczyną zaciągania pożyczek chwilówek jest łatwość w ich uzyskaniu. Brakuje tam weryfikacji BIK, oraz w większości przypadków zdolności kredytowej. Pieniądze na koncie Klienta lądują najczęściej już po kilkunastu minutach maksymalnie godzinach.

Aby jednak cieszyć się z pieniędzy z pożyczki należy wcześniej uiścić przelew weryfikacyjny. O ile uzyskanie pożyczki jest niezwykle proste o tyle jej spłata wielu Polakom przysparza nieprzespanych nocy, problemów w pracy a nawet zdrowotnych.

Oddłużanie: pożyczki prywatne bez baz, oddłużanie z chwilówek i kredytów

Jak profesjonalnie wyjść z zadłużeń w firmach pożyczkowych? Często najlepszym rozwiązaniem jest umiejętne negocjowanie z wierzycielem rozłożenia zobowiązania na raty.

Przedstawiciele firm pożyczkowych jako profesjonaliści i strona silniejsza w umowie powinni w odpowiedni sposób przeanalizować sytuację materialną Klienta, aby ten mógł w wygodny sposób spłacać zobowiązanie.

Dlatego tak ważna jest reakcja w odpowiednim momencie na niesprzyjające warunki spłaty zadłużenia. Lęk przed dojściem do ugody z wierzycielem jest często blokadą, która finalnie może doprowadzić do wystawienia przez wierzyciela nakazu zapłaty i rozpoczęcia egzekucji komorniczej.

Sprawdź: Oddłużanie: jak na zawsze pozbyć się długów?

Ochrona konsumentów także dłużników jest prawem, które przysługuje każdemu Polakowi według Konstytucji RP. Wykorzystując wiedzę prawną, kompetencje i doświadczenie Zespół Conectum świadczy oddłużanie chwilówek, pożyczek i kredytów. 

Oferta kredytowa banków z całej Polski.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych do celów korespondencyjnych i udzielenia mi odpowiedzi na zadane pytania.

  Conectum Finanse sp. z o.o. (administrator danych) z siedzibą w Stary Miastków 58, 08-420 Miastków Kościelny przetwarza Państwa dane osobowe w celu udzielenia informacji, na podstawie Państwa dobrowolnej zgody tj. art. 6.1a Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1) - RODO - przez okres obsługi korespondencji. Państwa dane nie będą udostępniane odbiorcom. Na Państwa wyraźną zgodę do zaufanych Partnerów kredytowych. Przysługuje Państwu żądania dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przenoszenia Państwa danych. Ponadto, przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jak również prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego. Dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, ani profilowaniu i nie będą przekazywane do państw trzecich.

  Jakie zwyczajowo opinie o Conectum się słyszy?

  Pobierają prowizję za uzyskanie finansowania?
  – Jak każda instytucja oddłużeniowa. Prowizja to jednak od 5 do 8% od kwoty uzyskanej. Bez przedpłat na finansowanie.
  Pobierają duże wynagrodzenie za działanie w zakresie długów?
  – Adwokaci pobierają nawet 10x większe wynagrodzenia za prowadzenie tych samych spraw. Conectum ma wielu Klientów, którzy wrócili od tych adwokatów.
  Działają szablonowo?
  – Polskie prawo jest jedno, sytuacje Klientów są niemalże identyczne. Nie ma sensu działać za każdym razem inaczej skoro przyjęte działania są skuteczne.

  Macie pytania w sprawie oddłużania Conectum? Piszcie w komentarzach.

  Oddłużanie

  Bank który spłaca długi czy pożyczka bez BIK? Co wybrać?

  Czy istnieje bank, który spłaca długi i pomaga zadłużonym?

  Bank który spłaca długi i pomaga zadłużonym weryfikuje zdolność kredytową klienta. Gdy klient wnioskuje o kredyt w banku, weryfikowana jest również jego historia kredytowa w BIKu, czyli Biurze Informacji Kredytowej.

  Sprawia to, że z takiej formy finansowania nie mogą skorzystać osoby borykające się z opóźnieniami w spłacie zobowiązań, w tym, tych, które zostały zaciągnięte w parabankach.

  Z pomocą przychodzi rozwiązanie, jakim są pożyczki bez BIK na spłatę chwilówek.

  Który bank pomaga zadłużonym:

  • Alior Bank
  • SKOKi (nie są bankami, ale często konsolidują długi)
  • Conectum Finanse (nie jest bankiem, ale pomaga w spłacie długów i pomaga zadłużonym)
  • Velo Bank
  • Credit Agricole

  Kto pomaga zadłużonym i pomoże wyjść z długów?

  W którym banku najłatwiej dostać kredyt na spłatę długów?

  Konsolidacja chwilówek to idealna propozycja dla dłużników, którzy zaciągnęli kilka krótkoterminowych zobowiązań i którzy nie są w stanie poradzić sobie z ich spłatą. Brak terminowości w regulowaniu pożyczek skutkuje wpisaniem do baz, takich jak BIK, KRD, BIG InfoMonitor czy ERIF.

  Zamiast zaciągać kolejne chwilówki na spłatę zaległych, lepiej skorzystać z rozwiązania, jakim jest konsolidacja chwilówek bez BIK.

  Jeszcze do niedawna najłatwiej było uzyskać kredyt w Alior Banku. Teraz jednak zmieniły się wymagania banku, zatem konsolidacja dla zadłużonych w banku prawie nie jest możliwa do uzyskania.

  Kredyt na spłatę chwilówek

  Fundacje pomagające wyjść z długów (czy warto szukać na forum)

  Fundacje pomagające wyjść z dlugów, świadczą pomoc, która polega ona na połączeniu wszystkich zobowiązań finansowych w jedno. Tym samym, klient spłaca tylko jedną, niższą ratę i zyskuje więcej czasu na spłatę. Korzystając z takiej możliwości, nie musi się on martwić goniącymi go terminami, karnymi odsetkami czy wizytami windykatorów.

  Pożyczka na spłatę chwilówek jest rozkładana na raty spłacane w dogodnym terminie, na lepszych warunkach. Wpływ na koszt takiej konsolidacji ma zarówno wysokość pożyczki, jak i oprocentowanie, prowizja, okres spłaty, jak i różnego rodzaju opłaty dodatkowe.

  „Mam 7 pożyczek, jak wyjść z długów” – ja działa oddłużanie?

  Czym dokładnie jest pożyczka bez BIK? Mianem tym określa się produkt finansowy, w ramach którego klient otrzymuje niezbędne środki finansowe bez weryfikacji jego historii w Biurze Informacji Kredytowej, w której to odnotowywane są terminy spłaty rat poszczególnych zobowiązań.

  Warto jednak zdawać sobie sprawę z tego, iż firmy oferujące pożyczki bez BIK na spłatę chwilówek często weryfikują inne rejestry, takie jak Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej czy BIG Info Monitor.

  Tym, co je wyróżnia jest to, że uwzględniają one opóźnienia w płaceniu zarówno pożyczek czy kredytów, jak i mandatów, alimentów lub abonamentu za telefon.

  Kolejnym rozwiązaniem może okazać się umorzenie długów. Jak to działa i dlaczego jednak to może być rozwiązanie dla Ciebie? Sprawdź.

  Czytaj także: Jak szybko wyjść z długów w chwilówkach?

  Kredyt na spłatę chwilówek

  Konsolidacyjny kredyt na spłatę chwilówek to idealne rozwiązanie dla osób, które zaciągnęły kilka czy kilkanaście pożyczek i mają problem z ich terminową spłatą.

  Mianem konsolidacji określa się połączenie ze sobą zobowiązań finansowych spłacanych przez klienta. Dzięki niej, dokonuje on spłaty tylko jednej niższej raty na lepszych warunkach, co jest możliwe dzięki wydłużeniu okresu kredytowania.

  W przypadku konsolidacji, zaciągnięte w przeszłości chwilówki zostają uregulowane, a klient zamiast kilku comiesięcznych rat o różnych wysokościach i terminach spłaty, ma do czynienia z jedną, z nowym oprocentowaniem.

  Po jakim czasie można wziąć kredyt po zajęciu komorniczym?

  Warto zdawać sobie sprawę z faktu, iż banki nie zawsze chcą konsolidować chwilówki i udzielać wsparcia finansowego dłużnikom, którzy mają zaległości w spłacie zobowiązań. Z pomocą najczęściej przychodzi wówczas konsolidacja pozabankowa, czyli pożyczka dla zadłużonych.

  Mimo iż banki specjalizują się w udzielaniu kredytów konsolidacyjnych, konsolidacja chwilówek po terminie może być tam trudna do uzyskania.

  Niektórzy klienci najpierw decydują się na zaciągnięcie chwilówki na spłatę przeterminowanego zobowiązania, a dopiero później starają się o kredyt konsolidacyjny.

  Dlaczego nie mogę wziąć pożyczki bez BIK?

  Dobrym rozwiązaniem wydaje się być skorzystanie z oferty jednej z firm pożyczkowych oferujących pożyczki dla zadłużonych. Tym, co je wyróżnia są mniej restrykcyjne wymagania w stosunku do klientów. Przedsiębiorstwa tego typu niekiedy są w stanie zaakceptować opóźnienia w spłacie zobowiązania poddawanego konsolidacji.

  Szukając kredytu na spłatę chwilówek, pod uwagę należy wziąć następujące kwestie: możliwie jak najniższe RRSO przyczyniające się do zredukowania kosztów odsetek i konsolidacji, kwota nowej pożyczki, długi okres spłaty (im będzie on dłuższy, tym na niższe miesięczne raty będzie można liczyć) oraz formalności ograniczone do niezbędnego minimum (najlepsze rozwiązanie to konsolidacyjny kredyt na spłatę chwilówek bez sprawdzania historii kredytowej w Biurze Informacji Kredytowej i bez zaświadczeń o zarobkach).

  Czytaj także: Jak połączyć wszystkie długi w jeden?


  Materiał partnera:

  Ubezpieczenia samochodów OC

  Każdy posiadacz pojazdu mechanicznego jest zobowiązany do wykupienia ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej. Ma ono na celu zabezpieczyć osoby poszkodowane, które poniosły szkodę w zdarzeniu drogowym, takim jak wypadek czy kolizja.

  Zicat ubezpieczenia OC

  Ubezpieczenie samochodów OC jest zawierane na okres 12 miesięcy. Jak już zostało wspomniane, gwarantuje ono poszkodowanemu kierowcy otrzymanie rekompensaty za poniesione przez niego szkody, na przykład podczas stłuczki. Uzyskuje on wówczas od ubezpieczyciela niezbędne środki finansowe lub gwarancję naprawy szkody.

  W sytuacji, w której sprawca nie posiada ważnej polisy OC, odszkodowanie jest wypłacane przez Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny. Na dalszym etapie zwraca się od niego o zwrot pełnej kwoty. Co ważne, sumy gwarancyjne obowiązują nie dla jednego poszkodowanego, lecz dla zdarzenia.

  Gdy okaże się, że koszty są wyższe, sprawca jest zobowiązany pokryć różnice z własnych środków. Chcąc uzyskać środki niezbędne na spłatę pojazdu, może on skorzystać z ubezpieczenia AC.

  Klasyczna umowa OC obejmuje 12 miesięcy ochrony ubezpieczeniowej. Po tym czasie ulega ona automatycznemu przedłużeniu. Kierowca, który nie chce kontynuować współpracy z danym towarzystwem ubezpieczeniowym, jest zobowiązany to pisemnego wypowiedzenia umowy, najpóźniej na 1 dzień przed jej zakończeniem.

  Taki dokument można zarówno złożyć w placówce ubezpieczyciela czy agenta, jak i wysłać go pocztą — czy to tradycyjną, czy elektroniczną.

  Ubezpieczeniu OC podlega pojazd, nie jego posiadacz. Obejmuje ono zarówno szkody poniesione podczas wypadku czy kolizji, jak i zdarzenia, do których doszło w czasie wsiadania i wysiadania z pojazdu, załadunku i rozładunku, garażowania, zatrzymania czy postoju.

  Zakres ubezpieczenia OC może pokrywać także koszty lekarstw, rehabilitacji czy leczenia poszkodowanego. Dodatkowo, zakład ubezpieczeń może także zlikwidować szkody w pojeździe, zagwarantować auto zastępcze czy wypłacić odszkodowanie za utracone dochody.

  Jak znaleźć najtańszą na rynku polisę komunikacyjną? Z pomocą przychodzą dostępne w Internecie rozwiązania, takie jak porównywarka OC czy kalkulator OC.

  źródło: zicat.pl, conectum.pl

  Jak umorzyć wszystkie długi?

  Jak umorzyć wszystkie długi i skutecznie się oddłużyć?

  Jak umorzyć wszystkie długi u komornika, windykacji, banku, chwilówki i skutecznie się oddłużyć?

  Podstawowy cel instytucji umorzenia długów niezaspokojonych w postępowaniu upadłościowym leży w umożliwieniu dłużnikowi powrotu do normalnego funkcjonowania w społeczeństwie,

  Umorzenie zobowiązań upadłego jest dopuszczalne tylko w stosunku do osoby fizycznej, w postanowieniu o zakończeniu postępowania upadłościowego obejmującego likwidację majątku upadłego.

  Żeby umorzyć wszystkie długi należy spełnić następujące warunki:

  • musisz wnioskować do wierzyciela o zwolnienie z długu (wzór znajdziesz na dole wpisu)
  • wierzyciel musi wyrazić zgodę na zwolnienie z długu
  • dłużnik musi zaakceptować zwolnienie z długu — bez tego kroku do umorzenia nie dochodzi.

  Jak umorzyć długi w ZUSie?

  Masz zadłużenie w ZUS i nie jesteś w stanie go spłacić? ZUS może Ci pomóc, np. rozłożyć na raty Twoje zobowiązania. W wyjątkowych przypadkach możesz starać się o całkowite umorzenie zadłużenia.

  Pamiętaj jednak, że umorzenie takie ma negatywny skutek dla Twoich przyszłych świadczeń, np. emerytury.

  Jakie warunki trzeba spełnić?

  Twój dług może być umorzony, jeżeli ZUS:

  • stwierdzi całkowitą nieściągalność należności
  • uzna, że jesteś w trudnej sytuacji finansowej i rodzinnej.

  Co może stanowić przesłanki do umorzenia długu w ZUSie?

  O trudnej sytuacji finansowej i rodzinnej możemy mówić, gdy udowodnisz, że:

  • po opłaceniu  należności składkowych nie mógłbyś zaspokoić niezbędnych potrzeb życiowych Twoich i Twojej rodziny,
  • poniosłeś straty materialne w wyniku klęski żywiołowej (lub innego nadzwyczajnego zdarzenia), które spowodowały, że opłacenie należności z tytułu składek mogłoby pozbawić Cię możliwości dalszego prowadzenia działalności,
  • przewlekle chorujesz albo opiekujesz się przewlekle chorym członkiem rodziny i dlatego nie możesz zarobić tyle, żeby opłacić należności.

  Prośba o umorzenie długu

  Jak napisać wniosek o umorzenie długu? Umorzenie długu w upadłości konsumenckiej  to działanie które można zastosować spełniając kilka warunków. Podstawową zasadą jest to, że niewypłacalność była następstwem wyjątkowych i niezależnych od upadłego okoliczności.

  Przesłanka rzetelnego wykonywania obowiązków nałożonych na upadłego w postępowaniu upadłościowym wiąże się z ograniczeniem zakresu zastosowania przepisów o oddłużeniu do osób, w stosunku do których przeprowadzono postępowanie upadłościowe.

  Oddłużenie w postępowaniu upadłościowym może nastąpić tylko na wniosek upadłego, który może zostać złożony w każdym czasie przed zakończeniem postępowania30. Upadły może złożyć wniosek o umorzenie reszty długów niezależnie od tego, czy sam wnioskował o ogłoszenie swojej upadłości, czy też upadłość ogłoszono na wniosek wierzyciela.

  Umorzenie długu po ilu latach

  Obecnie dług staje się nieważny już po 6 latach od podpisania umowy! Osoby, które mają długi w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej lub płatności za faktury przedawniają się po 3 latach.

  Przepisy Kodeksu cywilnego wspominają o upływie terminu przedawnienia długu. Oznacza to, że przedawnienie długu istnieje, ale nie oznacza, że dług wygasa z urzędu i przestaje zobowiązywać.

  Nowa ustawa o przedawnieniu długu obowiązuje od maja 2018 roku.

  Czy dług przechodzi na dzieci?

  Oddłużenie osoby zmarłej mija się z celem, gdyż jej spadkobiercy mogą uchylić się od  odpowiedzialności za długi spadkowe w o wiele prostszy sposób, składając oświadczenie o odrzuceniu spadku.

  Jak umorzyć dług u komornika

  Do umorzenia postępowania komorniczego dochodzi z reguły, kiedy dłużnik nie ma jak oddać długu. Komornik może umorzyć dług w przypadku bezskutecznej egzekucji, gdy nie może wyegzekwować od dłużnika zasądzonych świadczeń.

  Warto pamiętać, że nie oznacza to równocześnie, że dług przepada. Dług istnieje i dopóki nie minie termin przedawnienia, może być dochodzony przez wierzyciela.

  Niezależnie czy chcesz oddłużyć się z chwilówek, kredytów, zaległości w ZUS czy US, możesz starać się o umorzenie długu u komornika.

  W skrócie: Umorzenie egzekucji komorniczej oznacza koniec ściągania długu przez komornika. Ale, że dług nadal istnieje.

  Umorzenie długu przez wierzyciela. Wzór

  Na każdym dłużniku ciąży obowiązek realizacji długu. Jednak wierzyciel może zwolnić dłużnika z długu, a dłużnik zwolnienie przyjmuje. Przykładowy wzór umowy zwolnienia z długu uregulowanej w art. 508 Kodeksu cywilnego zamieszczamy poniżej:

                                                                  Umowa zwolnienia z długu

  Zawarta w dniu . . . . . . . . . . . . . . . . . . . r. w  . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

  pomiędzy:

  imię i nazwisko dłużnika oraz adres i numer PESEL  

  . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .     

  zwanym dalej Dłużnikiem,

  a

  dane Wierzyciela                

  . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .                     

  zwanym dalej Wierzycielem.

  § 1

  Strony oświadczają, iż z tytułu  (rodzaj umowy). . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . z dnia . . . . . . . . . . . . . . . . . . r.  Wierzyciel ma w stosunku do Dłużnika wymagalne i nieprzedawnione roszczenie o zapłatę  (kwota roszczenia) . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . (słownie:  . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ) wraz z ustawowymi odsetkami za opóźnienie.

  § 2

  Wierzyciel zwalnia Dłużnika z długu, o którym mowa w § 1, natomiast Dłużnik to zwolnienie przyjmuje.

  § 3

  1.            Wszelkie zmiany niniejszej umowy wymagają formy pisemnej pod rygorem nieważności.

  2.            W sprawach nieuregulowanych w niniejszej umowie mają zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego.

  3.            Umowę sporządzono w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach, po jednym dla każdej ze stron.

  Podpisy

  List do prezydenta o umorzenie długu

  Ministerstwo Sprawiedliwości przygotowało rozwiązania, które pozwolą osobom bezpiecznie wyjść z zadłużenia i odbudować normalne życie, bez wiecznego strachu przed komornikiem. Uchwaloną przez Sejm nowelizację ustawy – Prawo upadłościowe podpisał już Prezydent RP Andrzej Duda.

  • Do ogłoszenia upadłości wystarczy samo stwierdzenie, że dłużnik jest niewypłacalny, bo najczęściej oznacza to, że potrzebuje on pomocy w powrocie do normalnego życia
  • Dłużnik będzie mógł zawrzeć porozumienie z wierzycielem bez konieczności składania wniosku o upadłość
  • Z ochrony przed bezdomnością na równych zasadach będą mogli korzystać zarówno konsumenci, jak i przedsiębiorcy
  • Sąd ustali plan spłaty zadłużenia, biorąc pod uwagę sytuację dłużnika

  Nowe regulacje usprawnią i przyspieszą oddłużenie. Upadłość konsumencka będzie, co do zasady, prowadzona w uproszczonej procedurze, bez wyznaczania sędziego – komisarza.

  Dłużnik zawsze będzie mógł jednak wnieść do sądu skargę na nieprawidłowości w prowadzeniu czynności przez syndyka. Ponadto dłużnikowi będzie można zaproponować szybką sprzedaż całego podlegającego egzekucji majątku, co skróci czas postępowania upadłościowego do minimum.

  Jak spłacić długi nie mając pieniędzy?

  Postaraj się o kredyt lub pożyczkę konsolidacyjną pozabankową. Wydłuż okres kredytowania lub odrocz spłatę kredytów. Przestań się dalej się zadłużać.

  Jak uzasadnić umorzenie długu?

  Umorzenie długu w upadłości konsumenckiej wymaga odpowiedniego uzasadnienia, zatem potrzebujesz przygotować odpowiedni opis Twojej sytuacji oraz perspektyw lub ich braku na zmianę.

  Jak spłacić wszystkie długi?

  Dobrym krokiem okazuje się przeanalizowanie naszych dochodów i wydatków. Czy obecna pensja rzeczywiście pokrywa wszystkie koszty, a może koszty da się zredukować i przeznaczyć nadmiarową gotówkę na spłatę zadłużenia? Oddłużanie – na czym polega?

  Źródła: ZUS.pl, gofin.pl, gov.pl

  Jak oddłużyć się z chwilówek i zebrać wszystkie długi w jeden?

  Oddłużanie chwilówek: Jak zebrać wszystkie długi w jeden?

  Oddłużanie chwilówek. Jak oddłużyć się z chwilówek i zebrać wszystkie długi w jeden? Wśród dostępnych propozycji zaproponowano mi również upadłość konsumencką, jednak zdecydowałem się na kredyt oddłużeniowy.

  Życie pisze różne scenariusze. Czasem zdarza się, że choć mamy pracę na etacie i w miarę dobrze się nam wiedzie, jedna sytuacja może sprawić, że będzie nam potrzebna pomoc w oddłużaniu z chwilówek.

  Jak spłacić chwilówki bez zdolności? 

  Tak, jak ja popadłeś w spirale zadłużeń? Zaciągałeś kolejne zobowiązania, by spłacić wcześniejsze? Teraz zastanawiasz się, jak spłacić chwilówki bez zdolności? Doskonale Cię rozumiem, bo jeszcze nie dawno sam zastanawiałem się, co zrobić. Na szczęście znalazłem rozwiązanie.

  Życie pisze różne scenariusze. Czasem zdarza się, że choć mamy pracę na etacie i w miarę dobrze się nam wiedzie, jedna sytuacja może sprawić, że będzie nam potrzebna pomoc w oddłużaniu. Tak było w moim przypadku, kiedy mimo pracy na etacie brakowało mi na opłaty i aby wiązać koniec z końcem, jechać na wakacje sięgałem po pożyczki i chwilówki. W ostateczności znalazłem się w pętli zadłużenia. Zacząłem szukać rozwiązania, kiedy sytuacja zaczęła mnie przerastać.

  Jeśli masz problemy z długami w chwilówkach, najlepszym sposobem na ich rozwiązanie jest skontaktowanie się z wierzycielem i negocjowanie warunków spłaty. Możesz też zwrócić się o pomoc do instytucji zajmującej się pomocą w spłacie długów, takiej jak Biuro Informacji Kredytowej lub Bankowy Fundusz Gwarancyjny.

  Warto również rozważyć zaciągnięcie konsolidacji długów, która pozwoli połączyć wszystkie chwilówki w jedno, niższe zobowiązanie. Pamiętaj jednak, że niezależnie od wybranej metody, ważne jest, aby zawsze dotrzymywać ustalonych z wierzycielem terminów spłaty.

  „Mam długi w chwilówkach” – co dalej?

  Jedną z dostępnych rozwiązań na skuteczne wyjście z długów, jakie mi podpowiedziano, to oddłużenie. Wśród dostępnych propozycji zaproponowano mi również upadłość konsumencką, jednak zdecydowałem się na kredyt oddłużeniowy.

  Dlaczego? Bo daje mi dużo możliwości i ma prostą, znaną mi procedurę, a przy tym pozwala na spłatę chwilówki, kredytu konsolidacyjnego, jak również innych zobowiązań finansowych w kilku krokach.

  Artykuł: Ile kosztuje oddłużanie i jak można wyjść z długów?

  Długi w chwilówkach mogą powstać, gdy klient nie jest w stanie spłacić pożyczki w ustalonym terminie. Dlatego ważne jest, aby dokładnie przemyśleć decyzję o zaciągnięciu chwilówki i upewnić się, że jesteśmy w stanie ją spłacić w wyznaczonym terminie. Jeśli już znajdziemy się w sytuacji zadłużenia, najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z wierzycielem i uzgodnienie planu spłaty długu.

  W razie potrzeby można też zwrócić się o pomoc do instytucji, takiej jak Biuro Informacji Kredytowej lub Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Pamiętajmy jednak, że zawsze należy dążyć do spłacenia długów w terminie, aby uniknąć dodatkowych kosztów i negatywnych konsekwencji.

  Jeśli nie jesteśmy w stanie spłacić chwilówki w terminie, możemy też rozważyć zaciągnięcie konsolidacji długów, która pozwoli połączyć wszystkie zobowiązania w jedno, niższe zobowiązanie.

  Oddłużanie chwilówek – krok po kroku

  Kiedy skontaktowałem się z firmą zajmującą się oddłużaniem wypełniłem na stronie formularz kontaktowy. Podczas rozmowy z pracownikiem instytucji omówiliśmy moją sytuację finansową. Poruszyliśmy również temat mojej zdolności kredytowej, by znaleźć najlepsze rozwiązanie.

  Po rozmowie firma przygotowała dla mnie wniosek o kredyt oddłużeniowy. We wniosku uwzględniono warunki spłaty. Dostarczyłem również informacje na tematwszystkich zobowiązań.Musiałem równieżzgodnie z polityką prywatności wyrazić zgodę naprzetwarzanie moich danych osobowych i na zapisane pliki cookies.

  Kolejne kroki prowadzone przez firmę opierały się na negocjacjach z wierzycielami i osobami decyzyjnymi w banku. Potem przyszedł już czas na podpisanie umowy kredytu i wypłatę środków, a następnie konsolidację zobowiązań i przelanie środków na spłatę zobowiązań.

  W powiązaniu z rozwijającym się rynkiem szybkich pożyczek gotówkowych (tzw. chwilówek) oraz występującej na ogół po stronie pożyczkobiorcy pilnej potrzebie pozyskania środków pieniężnych, ryzyko odstąpienia przez pożyczkobiorcę od umowy w razie nieotrzymania kapitału pożyczki w krótkim czasie od zawarcia umowy powoduje, że właściwie nie dochodzi do sytuacji niewydania przedmiotu pożyczki. Po drugie, należy zwrócić uwagę na szeroką praktykę zamieszczania w umowach wyraźnych regulacji odnoszących się do terminu i sposobu wydania przedmiotu pożyczki.

  Tego rodzaju klauzule zawarto aż w 279 sprawach, z których najczęstsze zawierały albo oświadczenie pożyczkobiorcy poświadczające otrzymanie przedmiotu pożyczki wraz z zawarciem umowy, albo zobowiązywały pożyczkodawcę do wydania przedmiotu pożyczki bezzwłocznie, nie później niż w terminie siedmiu dni.

  Wydanie przedmiotu pożyczki równocześnie wraz z zawarciem umowy charakteryzowało przy tym bardzo często umowy zawierane pomiędzy osobami fizycznymi.

  Problematyka biegu przedawnienia roszczenia z tytułu chwilówki

  W zakresie problematyki biegu terminu przedawnienia należy zwrócić uwagę na dość typowy błąd występujący w praktyce stosowania art. 118 k.c., polegający na obliczaniu biegu przedawnienia zawsze od dnia rzeczywistego wezwania do zapłaty lub dnia upływu okresu wypowiedzenia liczonego od dnia rzeczywistego wypowiedzenia umowy, przy pominięciu treści art. 120 § 1 zd. 2 k.c.

  Zgodnie z tym przepisem, jeżeli wymagalność roszczenia zależy od podjęcia określonej czynności przez uprawnionego, bieg terminu rozpoczyna się od dnia, w którym roszczenie stałoby się wymagalne, gdyby uprawniony podjął czynność w najwcześniej możliwym terminie. Z tego względu zwlekanie przez wierzyciela z wezwaniem do zapłaty lub wypowiedzeniem umowy nie może powodować negatywnych konsekwencji dla samego dłużnika, w szczególności w postaci przesunięcia chwili rozpoczęcia biegu przedawnienia.

  Konsolidacja chwilówek po terminie – czy to działa?

  W ten sposób, będąc szczerym z pracownikiem firmy pozabankowej przy analizie mojej sytuacji, zaciągnięcie kolejnej pożyczki, tym razem po to, by wyjść z długów przyniosło mi wolność i spokój.

  Dzięki temu zamiast kilku chwilówek, miałem tylko jedno zobowiązanie, jak również jeden termin spłaty.

  U mnie zadziałała konsolidacja chwilówek po terminie.

  Co ważne dla mnie, zyskałem niższą ratę dopasowaną do moich możliwości, uniknąłem postępowania przeciwko mnie na drodze sądowej, jak również egzekucji komorniczej.

  Dzięki skorzystaniu w negocjacjach z instytucjami finansowymi z pomocy fachowców mogłem w prostych krokach spodziewać się oczekiwanych rezultatów, czyli przede wszystkim spokoju i wolności, jakich brakowało mi przez ostatnie miesiące, kiedy widmo windykacji i ewentualnego postępowania komorniczego spędzało mi sen z powiek.

  Dlatego jeśli jesteś w podobnym momencie swego życia, jeśli zastanawiasz się, jak oddłużyć się z chwilówek i czy rzeczywiście oddłużanie chwilówek poprzez płatność ratalną jest możliwe, odpowiadam.

  Tak. I zachęcam do skorzystania z pomocy osób doświadczonych w temacie. Powodzenia.

  Jak oddłużyć się z chwilówek i zebrać wszystkie długi w jeden?

  Oddłużanie chwilówek: czy płatność ratalna jest możliwa?

  Bardzo popularnym tematem poruszanym na forach internetowych, traktujących o finansach, jest wątek oddłużanie chwilówek: czy płatność ratalna jest możliwa? Kwestia ta została dokładnie wyjaśniona w poniższym artykule.

  Coraz więcej osób ogłasza upadłość konsumencką. Wynika to przede wszystkim z niekorzystnych warunków spłaty, posiadanych przez nich zobowiązań finansowych.

  Warto mieć na względzie, że sposobem na to, aby wyjść z długów, jest możliwość rozłożenia zaciągniętych zobowiązań na znacznie mniejsze raty. To skuteczne oddłużenie, dzięki któremu można uniknąć przykrej egzekucji komorniczej.

  Bardzo ważne jest negocjowanie warunków spłaty zadłużonych chwilówek z instytucjami udzielającymi tego typu wsparcia finansowego.

  Aby uniknąć pętli zadłużenia można zdecydować się na najlepsze rozwiązanie, jakim jest maksymalne i udokumentowane na piśmie rozłożenie spłaty zadłużenia na maksymalny okres, przewidziany dla klientów korzystających z oferty instytucji pozabankowych.

  Kredyt oddłużeniowy ze złym BIKiem a oddłużanie z chwilówek?

  Brak regulowania zobowiązań finansowych szczególnie tych przeterminowanych, skutkuje bardzo poważnymi konsekwencjami. Dobrym rozwiązaniem, które może pomóc w uniknięciu postępowania na drodze sądowej, jest zaciągnięcie kolejnej pożyczki.

  Nie zawsze jednak jest to dobra decyzja finansowa. Wymiana informacji pomiędzy legalnie funkcjonującymi w Polsce instytucjami finansowymi, w tym także bankami, uniemożliwia obciążenie się kolejnym zobowiązaniem.

  Bywa, że zaciągnięcie kredytu oddłużeniowego ze złym BIKiem jest niemożliwe, ponieważ po sprawdzeniu danego klienta przez analityka zajmującego się oceną ryzyka finansowego, okazuje się, że osoba ta nie posiada zdolności kredytowej.

  Można wówczas spróbować metody, którą jest oddłużanie chwilówek poprzez rozłożenie ich na kilkanaście lub kilkadziesiąt lat. Tego typu rozwiązanie nie przyniesie oczekiwanych rezultatów, jeśli nie wdroży się go w odpowiednim czasie.

  Uczciwe firmy oddłużeniowe – czy pomogą?

  Należy pamiętać, że w trakcie wnioskowania o kolejną pożyczkę, należy zawrzeć w swoich danych osobowych wszystkie wymagane zgody, pozwalające na bezpośredni kontakt telefoniczny lub mailowy konsultanta z firmy oddłużeniowej. To osoba, z którą można zapoczątkować plan oddłużania, aby negocjować warunki spłaty chwilówki.

  Przeterminowane chwilówki stanowią bardzo poważny problem, który należy jak najszybciej rozwiązać. Do tego celu wystarczy wykorzystać narzędzia finansowe, oferowane przez instytucje pozabankowe. Może to być skuteczne oddłużanie osób bez zdolności kredytowej.

  Może Cię zainteresować:
  Oddłużanie – jak wyjść z długów kredytów i chwilówek?
  Pożyczki prywatne bez BIK – gdzie złożyć wniosek?

  Ile kosztuje oddłużanie

  Ile kosztuje oddłużanie i jak można się oddłużyć?

  Oddłużanie, to sposób radzenia sobie z długami, jeśli nie stać cię na ich spłatę. Jak można się oddłużyć? Ile kosztuje oddłużanie? W artykule postaramy się opisać najbardziej nurtujące kwestie.

  Ile kosztuje oddłużanie i jakie są rodzaje oddłużania?

  Możesz zmniejszyć swoje długi poprzez restrukturyzację długu, spłacić długi pożyczką prywatną lub konsolidacją bankową lub ogłosić upadłość konsumencką, gdy nie masz już innej opcji.

  Koszt oddłużaniu w zależności od rodzaju pomocy jest różny. Oddłużanie na zasadzie mediacji to koszt od 200 zł za sprawę do nawet kilku tysięcy. Oddłużanie poprzez spłatę długów, to zazwyczaj prowizja około 10%, natomiast upadłość konsumencka to kilka lub kilkanaście tysięcy złotych.

  Rodzaje oddłużania:

  Jak działa oddłużanie chwilówek i kredytów? Oddłużanie chwilówek to proces polegający na spłaceniu zadłużenia zaciągniętego w ramach chwilówki, czyli krótkoterminowego zobowiązania finansowego. W tym celu można skorzystać z różnych rozwiązań, takich jak np. refinansowanie chwilówki, czyli zaciągnięcie nowego zobowiązania na spłatę tego pierwotnego, lub negocjowanie warunków spłaty z instytucją finansową, u której zaciągnięto chwilówkę.

  Ważne, by podejść do tego procesu w sposób rozważny i skonsultować się z odpowiednimi specjalistami, takimi jak doradca finansowy czy prawnik, aby wybrać rozwiązanie najlepiej dopasowane do indywidualnej sytuacji.

  Oddłużanie osób fizycznych: Jeśli problemem jest zbyt wysokie oprocentowanie kredytu, można rozważyć refinansowanie go, czyli zaciągnięcie nowego kredytu na spłatę tego pierwotnego, w celu uzyskania bardziej korzystnych warunków. Innym sposobem na oddłużenie jest negocjowanie warunków spłaty z wierzycielem, np. w przypadku, gdy trudności z regulowaniem zobowiązania wynikają z sytuacji losowej, takiej jak utrata pracy czy choroba.

  Ważne, by podejść do tego procesu w sposób rozważny i skonsultować się z odpowiednimi specjalistami, aby wybrać rozwiązanie najlepiej dopasowane do indywidualnej sytuacji.

  Która opcja będzie dla Ciebie najlepsza? Sprawdź w naszym kalkulatorze oddłużania.

  Czy istnieje darmowe oddłużanie i kto pomoże ci wyjść z długów?

  Wyjście z długów nie jest łatwe i na pewno kosztuje wiele nerwów. Czasami potrzeba impulsu, aby zacząć oddłużanie swoich zobowiązań na drodze do wyjścia z długów.

  Jeśli dokonujesz już tylko minimalnych płatności na rzecz swoich wierzycieli, i wiesz, że nie będziesz w stanie sobie poradzić z długami w przyszłości, to pewnie jest czas, aby zacząć swoje oddłużanie. Na szczęście jest wiele sposobów na wyjście z długów i odzyskanie spokoju finansowego.

  Możesz zgłosić się do firmy oddłużeniowej, która za darmo przeanalizuje Twój przypadek i skieruje na odpowiednie tory. Zazwyczaj firma taka, poleca zmianę od dostosowania Twojego budżetu i zwiększenia środków na spłatę długów, aby co miesiąc płacić więcej niż minimum, refinansować swoje kredyty za pomocą pożyczki konsolidacyjnej lub czasem ostatecznie ogłosić upadłość konsumencką.

  Oddłużanie ile kosztuje i jak można się oddłużyć

  Uczciwe firmy oddłużeniowe – opinie o firmach oddłużeniowych.

  O firmach oddłużeniowych zrobiło się w ostatnich latach głośno. Jedne mają lepsze opinie i inne gorsze. Pamiętaj, nigdy nie ignoruj zadłużenia i spłacaj je. Nie czekaj na przekazanie sprawy do sądu, bo Twój dług jedynie się powiększy.

  Pojawi się również widmo komornika, który będzie prowadził egzekucję komorniczą.

  Poznaj nasz ranking uczciwych firm oddłużeniowych.

  Firma oddłużeniowa KRUK

  Pomimo tego, że na rynku pojawia się coraz więcej firm oddłużeniowych, bardzo często wśród nich widuje się firmy windykacyjne, takie jak np. KRUK.

  Firmy windykacyjne najczęściej nabywają długi od pierwotnych wierzycieli, aby następnie egzekwować najpierw na drodze polubownej a następnie na drodze sądowej wierzytelności.

  Firma KRUK jest jedną z firm windykacyjnych, które proponują polubowną spłatę zadłużenia. Pamiętaj jednak, aby dokładnie zapoznać się z proponowaną ugodą, aby nie potwierdzić długu, który może być niezasadny.

  Oddłużanie – jaka metoda najlepsza? „Kula śnieżna”?

  Jeśli chcesz się oddłużyć i wyjść z długów, możesz wypróbować metodę „kuli śnieżnej” w celu zmniejszenia zadłużenia.

  Ta metoda spłaty zadłużenia polega na dokonaniu minimalnych wpłat na poczet wszystkich długów z wyjątkiem najmniejszego, na który zapłacisz tyle, ile ci zostanie. Poprzez „kulę śnieżną” płatności w kierunku najmniejszego długu, szybko go wyeliminujesz i przejdziesz do następnego najmniejszego długu, płacąc minimalne płatności na kolejne, aż do spłaty wszystkich zadłużeń.

  W przypadku ogromnego zadłużenia w chwilówkach, możesz również spróbować opcji konsolidacji chwilówek w firmach pozabankowych. Spłacasz całe zadłużenie, by następnie przenieść się do banku, uzyskać kredyt konsolidacyjny i obniżyć koszty swojego zadłużenia.

  Kolejną metodą jest oddłużanie na zasadzie mediacji z wierzycielami bądź upadłość konsumencka.

  Oddłużanie forum: Oczywiście możesz poznać opinie i porady użytkowników forum internetowego w zakresie oddłużania.

  Dobry prawnik od długów

  Zanim wybierzesz się do dobrego prawnika od długów, po pierwsze: zdecyduj, że skończyłeś z długami – teraz. Oznacza to koniec korzystania z karty kredytowej, zaciągania kolejnych chwilówek czy refinansowania pożyczek.

  Nigdy więcej zaciągania pożyczek bez BIK na coś, za co nie możesz zapłacić gotówką. Dla niektórych może to być duża zmiana, nie do wykonania samodzielnie. Ale jeśli naprawdę chcesz zmienić swoje życie, musisz przestać robić to, co zawsze robiłeś. Przestać wchodzić w spiralę zadłużenia.

  Jedyną osobą, która może zmienić twoje życie i rozpocząć oddłużanie, jesteś ty sam . . ale nie musisz podejmować działań jednoosobowo. Możesz znaleźć kancelarię oddłużeniową.

  Ciekawym rozwiązaniem, praktykowanym przez dobrych prawników od długów, jest tzw. sankcja kredytu darmowego. Zgodnie z art. 45 ust. 1 u.k.k., wprowadzającym tzw. sankcję kredytu darmowego, w razie uchybienia
  wymaganiom wyliczonym w tym przepisie kredytodawca jest uprawiony do zwrotu kredytu w wysokości rat kapitałowych – bez niemal wszystkich dodatkowych opłat (w tym zwłaszcza odsetek kapitałowych).

  Oddłużanie: która kancelaria pomoże?

  Która kancelaria pomoże Ci w oddłużaniu? Jakie kroki musisz podjąć, aby rozpocząć współpracę z kancelarią oddłużeniową? Pułapka (dla niektórych), której należy unikać, gdy wychodzisz z długów, to:  

  –  Konsolidacja zadłużenia.

  Pewnie o tym słyszałeś. A może nawet padłeś jej ofiarą. Konsolidacja zadłużenia to dla wielu osób złe rozwiązanie. Konsolidacja chwilówek dla zadłużonych, czyli połączenie długów w celu uzyskania niższej raty sprawia, że poczujesz się, jakbyś zrobił coś, co pomogło w twojej sytuacji. . . ale w rzeczywistości będzie to tylko dłużej utrzymywać cię w długach.

  Konsolidacja jest dobra dla osób, którym zdolność kredytowa pozwala na spłatę zadłużenia, nie jest odpowiednia dla osób, które mają budżet dopięty na ostatni guzik.

  Pomoc w oddłużaniu komorniczym – oddłużanie komornicze

  Jakie są korzyści z oddłużania komorniczego?

  Ważne jest, aby pamiętać, że nie chodzi o to, ile zarabiasz. Twoje nawyki związane z wydatkami można dostosować do swojego stylu życia. Im szybciej rozwiniesz te dobre nawyki związane z wydawaniem pieniędzy, tym lepiej.

  Podobne artykuły: Jakie ryzyko niesie egzekucja komornicza i dlaczego nie powinieneś do niej dopuścić?

  Oddłużanie osób fizycznych

  Oddłużanie osób fizycznych nie jest wbrew pozorom trudne. Stworzenie własnego planu wyjścia z długów jest naprawdę możliwe. Dzięki kilku fundamentalnym zmianom w swoim stylu życia możesz szybko wyjść z długów, nawet przy niskich dochodach.

  Oddłużanie wymaga zaangażowania, planowania i silnej samodyscypliny. Ale na szczęście z czasem staje się to łatwiejsze, gdy poznasz zasady lepszych nawyków wydawania pieniędzy.

  – nie wydawaj więcej niż masz

  – nie pożyczaj, jeśli wiesz, że nie będzie cię stać

  – ograniczaj niepotrzebne wydatki budżetowe

  – staraj się nadpłacać dług

  – odzyskaj pieniądze tam, gdzie się da (skorzystaj ze zwrotu prowizji bankowej, zwrotów ubezpieczeń  i kosztów kredytów i pożyczek)

  – reguluj długi przed każdymi innymi niepotrzebnymi wydatkami

  Skuteczne oddłużanie

  Skuteczne oddłużanie, to tak naprawdę zmiana nastawienia do pieniędzy i długów. To najbardziej fundamentalna zmiana, jaka musi nastąpić. Aby uniknąć wpadnięcia w pętlę zadłużenia, musisz zrozumieć prawdziwy przyczynę, czyli korzystanie z kart kredytowych, chwilówek i pożyczek ponad miarę.

  Najlepiej śledzić wszystkie powtarzające się rachunki i codzienne wydatki przez co najmniej miesiąc. Nie zapomnij uwzględnić przy tym rat i chwilówek.

  Decyzja o tym, gdzie dokonać cięć budżetowych, może być trudna bez pełnego obrazu tego, za co płacisz i jak wydajesz swoje pieniądze.

  Istotną częścią procesu ustalania budżetu jest sporządzenie go na piśmie. Nie wystarczy mentalnie zaplanować, ile wydasz – trzeba to zapisać w konkretnej formie. Mając zapisy na papierze, łatwiej ci zarządzać finansami.

  Oddłużanie długów online

  Oddłużanie długów online jest możliwe. Podobnie jak wielu innych konsumentów, możesz nie zdawać sobie sprawy, że możesz renegocjować umowy kredytów, kart, pożyczek i chwilówek, aby zapłacić niższą miesięczną kwotę.

  Jak negocjować spłatę zadłużenia?

  Tak naprawdę wszystko, co musisz zrobić, to zapytać. Zadzwoń do swoich wierzycieli lub pożyczkodawców. Jeśli nie wiesz jak to zrobić – skontaktuj się z nami.

  Tak długo, jak idziesz w stronę wychodzenia z długów, masz szansę na pełną ulgę i odzyskanie finansowego spokoju.

  Wypełnij formularz – sprawdź, co możesz zyskać.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych do celów korespondencyjnych i udzielenia mi odpowiedzi na zadane pytania.

   Conectum Finanse sp. z o.o. (administrator danych) z siedzibą w Stary Miastków 58, 08-420 Miastków Kościelny przetwarza Państwa dane osobowe w celu udzielenia informacji, na podstawie Państwa dobrowolnej zgody tj. art. 6.1a Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1) - RODO - przez okres obsługi korespondencji. Państwa dane nie będą udostępniane odbiorcom. Na Państwa wyraźną zgodę do zaufanych Partnerów kredytowych. Przysługuje Państwu żądania dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przenoszenia Państwa danych. Ponadto, przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jak również prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego. Dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, ani profilowaniu i nie będą przekazywane do państw trzecich.

   Kto mi pomoże wyjść z długów?

   W wychodzeniu z długów pomogą ci banki, firmy pożyczkowe, firmy oddłużeniowe, rodzina, prywatni inwestorzy czy fundusze inwestycyjne.

   Jak żyć z długami nie do spłacenia?

   Życie z długami nie do spłacenia nie jest łatwe, ale da się wyjść z każdego długu. Wiemy, że wyjście z długów jest możliwe, bez względu na to, jak trudno może to wyglądać.

   Jak spłacić długi w chwilówkach?

   Najprostszym rozwiązaniem byłaby konsolidacja zadłużenia w firmie pozabankowej. Jednak, aby tego dokonać należy mieć udokumentowany dochód. Najczęściej minimalnie około 2500-3000 zł na rękę.

   Pożyczka dla zadłużonych bez gwaranta – przez telefon i na dowód od 500 zł.

   Pożyczka dla zadłużonych bez gwaranta – przez telefon i na dowód od 500 zł.

   Pożyczka dla zadłużonych bez gwaranta – gdzie szukać? Czy w ogóle taka istnieje? Kim jest gwarant i dlaczego tak często wymagają go banki i firmy pożyczkowe?

   Gwarant to osoba, która ponosi odpowiedzialność za zobowiązania dłużnika wobec wierzyciela. Zatem gwarant jest po prostu osobą, która przystępuje z dłużnikiem do zobowiązania, gdy dłużnik nie ma zdolności kredytowej albo ma niską punktację w BIK.

   Czy istnieje pożyczka dla zadłużonych bez gwaranta? Oczywiście można wyszukać i taką ofertę. Poniżej opiszemy jak.

   Pożyczka dla zadłużonych bez gwaranta – przez telefon i na dowód od 500 zł.

   Pożyczki ze złą historią bez przedpłat weryfikacyjnych

   Jeśli masz problem ze spłatą chwilówek możesz uzyskać pożyczkę na ich spłatę od firm prywatnych i inwestorów. Jakie warunki są oferowane:

   • Pożyczki bez BIK na raty.
   • Kwota od 500 zł do 20.000 zł
   • Czas spłaty od 12 do 48 miesięcy
   • Stałe i niskie raty
   • Elastyczny okres spłat rat
   • Możliwość przeniesienia pożyczki prywatnej do banku.

   Najlepsza pożyczka dla zadłużonych bez przedpłaty weryfikacyjnej – znajdziesz w rankingu, gdyż taką ofertę mają wszystkie uczciwie działające firmy.

   Firmy pożyczkowe najczęściej mają potwierdzenie danych osobowych przedpłatą np. na jeden grosz. Natomiast istnieją nieuczciwi pośrednicy, czy firmy oraz osoby prywatne, które żądają opłaty w dużych kwotach przed wypłatą środków. Na tych trzeba uważać!

   Pożyczka z komornikiem od ręki

   Czy osoby z komornikiem sądowym mogą otrzymać pożyczkę? Banki nie dają takich możliwości i tu nie ma nawet sensu szukać pożyczki. Z pomocą pożyczki pozabankowej z jednorazową spłatą można szybko pozbyć się komornika i zaległości.  

   Pożyczka dla bardzo zadłużonych pozwala szybko uregulować zaległe zobowiązania – spłacić swoich wierzycieli, a nawet komornika.

   Jak to zrobić? Po prostu wypełnij wniosek i czekaj na kontakt zwrotny.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych do celów korespondencyjnych i udzielenia mi odpowiedzi na zadane pytania.

    Conectum Finanse sp. z o.o. (administrator danych) z siedzibą w Stary Miastków 58, 08-420 Miastków Kościelny przetwarza Państwa dane osobowe w celu udzielenia informacji, na podstawie Państwa dobrowolnej zgody tj. art. 6.1a Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1) - RODO - przez okres obsługi korespondencji. Państwa dane nie będą udostępniane odbiorcom. Na Państwa wyraźną zgodę do zaufanych Partnerów kredytowych. Przysługuje Państwu żądania dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przenoszenia Państwa danych. Ponadto, przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jak również prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego. Dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, ani profilowaniu i nie będą przekazywane do państw trzecich.

    „Załatwię kredyt dla zadłużonych” – weryfikuj, nie ufaj od razu!

    Obecnie, z jednej strony przejmują one ryzyko, na które banki nie mogą sobie pozwolić ze względu na finansowanie kredytów z depozytów i ich funkcję w podtrzymywaniu stabilności finansów państwowych, więc wspierają i uzupełniają system bankowy.

    Z drugiej – zaczynają stanowić realną konkurencję dla banków – w zakresie obsługi finansów osobistych, wskutek potężnej popularności i wciąż rosnącej wartości handlu w Internecie oraz nierozerwalnych powiązań z branżą cyfrowych technologii finansowych.

    Gwarantowana pożyczka dla zadłużonych

    Czy jest możliwa gwarantowana pożyczka dla zadłużonych? Jak złożyć wniosek o gwarantowaną pożyczkę? Złóż krótki wniosek a znajdziemy dla Ciebie najlepsze pożyczki dla zadłużonych – wstępną decyzję otrzymasz natychmiast!

    Warunki:

    – od 30 tys. zł
    – akceptowalne zaległości w chwilówkach lub nawet komornik za chwilówki
    – stałe wynagrodzenie powyżej 2500 zł netto
    – minimalne zaległości lub brak zaległości w bankach
    – długi okres spłaty

    Pożyczki z komornikiem i złym BIKiem

    Osoby zadłużone często zastanawiają się, czy można otrzymać pożyczkę, mając zajęcie komornicze i zły BIK. Szybka pożyczka z komornikiem od ręki skierowana jest przede wszystkim do osób, które zmagają się z niskim wynagrodzeniem w związku z jego zajęciem przez kormonika.

    Czy warto sięgać po pożyczki dla zadłużonych z komornikiem online? Jeśli nie masz wyboru – to tak. Najlepiej jednak spłacić zadłużenie z pomocą innych rozwiązań. Są nimi np. pomoc rodziny czy znajomych, pomoc firm oddłużeniowych, pomoc kancelarii prawnych.

    Bardzo trudne pożyczki z komornikiem

    Jak sama nazwa wskazuje bardzo trudne pożyczki z komornikiem są dla każdego, kto ma trudności w spłacie swoich należności. Figuruje jako dłużnik w BIK oraz ma zajęte wynagrodzenie, konto bankowe czy jest skazany na licytację nieruchomości.

    Niestety są to bardzo trudne momenty w życiu każdego człowieka i nie zawsze musza wynikać z winy dłużnika.

    Zadłużenia, szczególnie komornicze, są bardzo dużą przeszkodą w otrzymaniu kredytu. Kolejnym rozwiązaniem są pożyczki pod zastaw – zabezpieczone np. poprzez hipotekę na nieruchomości, pozwalające uzyskać finansowanie w trudnej sytuacji nawet z komornikiem.

    Chwilówka dla zadłużonych natychmiastowe 

    Obecnie obserwujemy rosnącą komplementarność firm pożyczkowych wobec banków, dlatego też firmy pożyczkowe doczekały się nobilitacji w formie wprowadzonego do polskiego prawodawstwa terminu „instytucje pożyczkowe”.

    Pośrednicy pozabankowi są w tym dyskursie przedstawiani jako podmioty  oferujące usługi  pożyczkowe na krótki okres. W odróżnieniu od parabanku, podmiot pozabankowy ma podlegać przepisom ustawy o kredycie konsumenckim, co powoduje, że obowiązują go ograniczenia.

    SKOK pożyczka dla zadłużonych – lista

    SKOK Stefczyka warunki:

    – Wnioskuj nawet o 30 000 zł
    – Bez zaświadczeń o zarobkach i dodatkowych formalności
    – Złóż wniosek w kilka minut bez wstawania z kanapy

    Wygodna opcja dla każdego, kto potrzebuje gotówki i szuka szybkiego rozwiązania bez zbędnych formalności. Sam dopasuj pożyczkę do swoich potrzeb i przejdź przez wniosek całkowicie online. Decyzję kredytową otrzymasz już w kilka chwil po złożeniu wniosku. To szybkie i proste! *źródło: kasastefczyka.pl

    SKOK Chmielewskiego

    Warunki cenowe dla Pożyczka Niezmienna:

    Oprocentowanie stałe roczne:
    – 11,5% dla okresu kredytowania do 36 miesięcy
    – 13% dla okresu kredytowania od 37 do 60 miesięcy
    Opłata przygotowawcza: 0 zł

    Prowizja od kwoty pożyczki:
    – 0% dla Członków Kasy, którzy skorzystają z ubezpieczenia na życie
    – 7,9% dla pozostałych Członków Kasy
    Okres kredytowania: do 60 miesięcy
    Maksymalna kwota pożyczki: do 50 000 zł
    RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania):
    – dla pożyczki bez ubezpieczenia 19,99%
    – dla pożyczki z ubezpieczeniem 15,74% *źródło: skokchmielewskiego.pl

    Jak uzyskać pożyczkę w SKOK? Przejdź tutaj -> Ranking pożyczek

    error

    Szukasz pomocy w oddłużaniu? Kliknij w ikonę i wypełnij formularz:

    ◦Conectum Finanse - Oddłużanie, Kredyty, Pomoc oddłużeniowa
    ◦Ocena: 4.8/5 z 13446 Opinii naszych Klientów w sprawie oddłużania