Oddłużanie komornicze Conectum

Najlepsze firmy oddłużeniowe – top 5 firm oddłużeniowych w Polsce!

W dzisiejszym niezwykle konkurencyjnym świecie musisz odpowiednio wykorzystać każdą szanse zdobycia przewagi nad konkurencją.

Lista TOP 5 firm oddłużających

Poniżej zamieszczamy listę TOP 5 naszego zestawienia. Konstruowaną według kryteriów: skuteczność (wyniki szacowane na podstawie opinii na forach internetowych), cena, szybkość działania, obsługa posprzedażowa, jakość obsługi, merytoryczne wsparcie.

Zaległe zadłużenie Polaków wyniosło 40,94 mld zł na koniec 2014 roku, co oznacza wzrost o 1,1 mld zł w skali roku. Tak wynika z raportu opracowanego przez BIG InfoMonitor.

Coraz więcej osób decyduje się na usługi firm oddłużeniowych – czyli takich jednostek, które w dwojaki sposób rozwiązują problemy dłużnika. Albo decydując się na udzielenie kredytu oddłużeniowego (najczęściej pod hipotekę) lub świadczących pomoc prawną w oddłużaniu.
__________________________

1. Conectum finanse
2. Lexperto (Centrum Dłużnika)
3. eMediator
4. Prosell
5. PoCo

oddłużanie, top 5 firm oddłużeniowych

 Oto nasze subiektywne oceny i opisy każdej z firm.

[polldaddy poll=8913713]

Zapisz

4.3 6 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
~Rysza_rd

Polecam serdecznie conectum finanse! Jedynie tak profesjonalna firma w Polsce. Z 6 spraw już 4 są za mną. Udało się obniżyć raty. Czekam jeszcze na dwa banki. Pozdrawiam, Ryszard C.

~Tomek
Reply to  ~Rysza_rd

Ale to byly firmy chwilowkowe

~Pati

Dzięki za takie posty. Zawsze dobrze poczytać o takich firmach, na wypadek problemów. Mój brat w zeszłym roku zakończył współpracę z kancelarią Lexa. Mogę szczerze powiedzieć że pomogli mu zacząć życie od nowa. Zabezpieczyli majątek przed egzekucją, uporządkowali temat spłaty kredytów, pomogli w optymalizacji zusowskiej… Dużo tego było. Dobrze, że są jeszcze ludzie i różne firmy, które naprawdę pomagają, jak się jest w finansowym dołku.

~harvka
Reply to  ~Pati

Popieram w 100%. Ci ludzie uratowali mi życie. A było ze mną naprawdę krucho: pętla kredytowa, egzekucja, komornik…

~eg27

Dzisiaj to bardzo łatwo wpaść w długi. Gorzej już z nich wyjść, dlatego wszelkie opinie o firmach, które w tym pomagają są bardzo cenne. Ja przez własną głupotę wpadłem w spiralę długów. Dobrze zarabiałem, więc brałem pożyczki bez zastanowienia, jedna za drugą. Za bardzo przyzwyczaiłem się do mojego wygodnego trybu życie i nawet nie zauważyłem, kiedy długi zaczęły przekraczać dochody. Miałem zadłużenie na około 200 tys. w różnych bankach. Wtedy zacząłem szukać informacji o firmach oddłużeniowych, szperać na forach, szukać opinii. Ale to dopiero przyjaciel nakierował mnie. Dobrze, że pracują tam doświadczeni specjaliści, którzy nie zostawią klienta samego, bez pomocy z niezałatwionymi do końca sprawami.

Jolanta
Reply to  ~eg27

Witam mam taką samą sytuację. Czy mogę prosić namiary na firmę.?

~KZ19

Witam tez mam taki problem czy możesz podać namiary tej firmy dzięki

~EU22

Witam mam komornika na poborach a drugi przyjechał do domu .

Conecum czy poagają?

Conectum to oni pomogli??

[…] Jeśli zdecydujesz się na zaciągnięcie pożyczki, upewnij się, że rozważyłeś wszystkie dostępne opcje i że wybrałeś najlepszą możliwą ofertę. Pamiętaj też, że zawsze istnieje ryzyko, że nie będziesz w stanie spłacić takiej pożyczki. Firmy oddłużeniowe – jak działają i ranking. […]

error

Szukasz pomocy w oddłużaniu? Kliknij w ikonę i wypełnij formularz:

◦Conectum Finanse - Oddłużanie, Kredyty, Pomoc oddłużeniowa
◦Ocena: 4.8/5 z 13446 Opinii naszych Klientów w sprawie oddłużania