Oddłużanie komornicze Conectum

Najlepsze firmy oddłużeniowe – top 5 firm oddłużeniowych w Polsce!

W dzisiejszym niezwykle konkurencyjnym świecie musisz odpowiednio wykorzystać każdą szanse zdobycia przewagi nad konkurencją.

Lista TOP 5 firm oddłużających

Poniżej zamieszczamy listę TOP 5 naszego zestawienia. Konstruowaną według kryteriów: skuteczność (wyniki szacowane na podstawie opinii na forach internetowych), cena, szybkość działania, obsługa posprzedażowa, jakość obsługi, merytoryczne wsparcie.

Zaległe zadłużenie Polaków wyniosło 40,94 mld zł na koniec 2014 roku, co oznacza wzrost o 1,1 mld zł w skali roku. Tak wynika z raportu opracowanego przez BIG InfoMonitor.

Coraz więcej osób decyduje się na usługi firm oddłużeniowych – czyli takich jednostek, które w dwojaki sposób rozwiązują problemy dłużnika. Albo decydując się na udzielenie kredytu oddłużeniowego (najczęściej pod hipotekę) lub świadczących pomoc prawną w oddłużaniu.
__________________________

1. Conectum finanse
2. Lexperto (Centrum Dłużnika)
3. eMediator
4. Prosell
5. PoCo

oddłużanie, top 5 firm oddłużeniowych

 Oto nasze subiektywne oceny i opisy każdej z firm.

Oddaj głos!

Lista firm oddłużeniowych

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych do celów korespondencyjnych i udzielenia mi odpowiedzi na zadane pytania.

  Conectum Finanse sp. z o.o. (administrator danych) z siedzibą w Stary Miastków 58, 08-420 Miastków Kościelny przetwarza Państwa dane osobowe w celu udzielenia informacji, na podstawie Państwa dobrowolnej zgody tj. art. 6.1a Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1) - RODO - przez okres obsługi korespondencji. Państwa dane nie będą udostępniane odbiorcom. Na Państwa wyraźną zgodę do zaufanych Partnerów kredytowych. Przysługuje Państwu żądania dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przenoszenia Państwa danych. Ponadto, przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jak również prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego. Dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, ani profilowaniu i nie będą przekazywane do państw trzecich.

  Subskrybuj
  Powiadom o
  14 komentarzy
  najstarszy
  najnowszy oceniany
  Inline Feedbacks
  View all comments
  ~Rysza_rd

  Polecam serdecznie conectum finanse! Jedynie tak profesjonalna firma w Polsce. Z 6 spraw już 4 są za mną. Udało się obniżyć raty. Czekam jeszcze na dwa banki. Pozdrawiam, Ryszard C.

  ~Tomek
  Reply to  ~Rysza_rd

  Ale to byly firmy chwilowkowe

  Piotr
  Reply to  ~Rysza_rd

  A ile czasu pan czekał żeby Banki poszły na ugodę

  Rysza_rd
  Reply to  Piotr

  niecałe 2 miesiące

  ~Pati

  Dzięki za takie posty. Zawsze dobrze poczytać o takich firmach, na wypadek problemów. Mój brat w zeszłym roku zakończył współpracę z kancelarią Lexa. Mogę szczerze powiedzieć że pomogli mu zacząć życie od nowa. Zabezpieczyli majątek przed egzekucją, uporządkowali temat spłaty kredytów, pomogli w optymalizacji zusowskiej… Dużo tego było. Dobrze, że są jeszcze ludzie i różne firmy, które naprawdę pomagają, jak się jest w finansowym dołku.

  ~harvka
  Reply to  ~Pati

  Popieram w 100%. Ci ludzie uratowali mi życie. A było ze mną naprawdę krucho: pętla kredytowa, egzekucja, komornik…

  ~eg27

  Dzisiaj to bardzo łatwo wpaść w długi. Gorzej już z nich wyjść, dlatego wszelkie opinie o firmach, które w tym pomagają są bardzo cenne. Ja przez własną głupotę wpadłem w spiralę długów. Dobrze zarabiałem, więc brałem pożyczki bez zastanowienia, jedna za drugą. Za bardzo przyzwyczaiłem się do mojego wygodnego trybu życie i nawet nie zauważyłem, kiedy długi zaczęły przekraczać dochody. Miałem zadłużenie na około 200 tys. w różnych bankach. Wtedy zacząłem szukać informacji o firmach oddłużeniowych, szperać na forach, szukać opinii. Ale to dopiero przyjaciel nakierował mnie. Dobrze, że pracują tam doświadczeni specjaliści, którzy nie zostawią klienta samego, bez pomocy z niezałatwionymi do końca sprawami.

  Jolanta
  Reply to  ~eg27

  Witam mam taką samą sytuację. Czy mogę prosić namiary na firmę.?

  Wioletta
  Reply to  ~eg27

  Czy to może być prawda bo też potrzebuje pomocy

  ~KZ19

  Witam tez mam taki problem czy możesz podać namiary tej firmy dzięki

  ~EU22

  Witam mam komornika na poborach a drugi przyjechał do domu .

  Conecum czy poagają?

  Conectum to oni pomogli??

  […] Jeśli zdecydujesz się na zaciągnięcie pożyczki, upewnij się, że rozważyłeś wszystkie dostępne opcje i że wybrałeś najlepszą możliwą ofertę. Pamiętaj też, że zawsze istnieje ryzyko, że nie będziesz w stanie spłacić takiej pożyczki. Firmy oddłużeniowe – jak działają i ranking. […]

  14
  0
  ⭐⭐⭐⭐⭐ Klient dodał opinię 1 dzień temu. Zadaj pytanie.x
  Kredyty | Oddłużanie | Pożyczki pod zastaw nieruchomości
  Scroll to Top
  Oceń! ⭐⭐⭐⭐⭐
  ★Conectum Finanse - Oddłużanie, Kredyty, Pomoc oddłużeniowa
  ◦Ocena: 4.8/5 z 9446 Opinii o Conectum, Oddłużaniu, kredytach i pożyczkach