Sposoby i triki na spłatę długów

Jak szybko spłacić długi? 4 sposoby i 3 triki na wyjście z długów.

Wielu klientów Conectum często szuka pomocy jak szybko spłacić długi, często nie mając na to pieniędzy. Jak zrobić to bez uszczerbku dla budżetu domowego i wyjść z długów w kilka tygodni?

 
1. Płac więcej niż minimum, nadpłacaj długi, jeśli możesz
 
Nadpłacaj dług i oszczędzaj na odsetkach, płacąc co miesiąc więcej niż minimum. Kluczem jest konsekwentne dokonywanie dodatkowych płatności, abyś mógł szybciej spłacić pożyczkę. Zgodnie z przepisami prawa możesz to zrobić, a dodatkowo odzyskać prowizję za wcześniejszą spłatę pożyczki czy kredytu. 
 
Zanim zaczniesz, sprawdź warunki swojej pożyczki, aby ustalić, czy mogą obowiązywać dodatkowe opłaty lub kary za wcześniejszą spłatę.
 
2. Spłacanie zaczynaj od najdroższych kredytów i zamknięcia zobowiązań odnawialnych
 
Twoja najdroższa pożyczka to pożyczka, za którą zapłacisz najwyższą prowizję, ale po jej spłacie, możesz odzyskać najwięcej. Spłacając ją najpierw, zmniejszasz ogólną kwotę odsetek, które płacisz, i zmniejszasz całkowite zadłużenie.
 
Następnie kontynuuj spłacanie długów z kolejnymi najwyższymi stopami procentowymi, aby zaoszczędzić na całkowitych kosztach. Nazywa się to czasem „lawinową metodą” spłaty zadłużenia.
 
3. Rozważ konsolidację zadłużenia
 
Konsolidacja kredytu może pomóc w szybszej spłacie zadłużenia poprzez połączenie kilku wysokooprocentowanych pożyczek lub sald kart kredytowych w jedną nową pożyczkę, najlepiej z niższym oprocentowaniem i RRSO.
 
4. Poczytaj artykuły Conectum 
 
 
Sposoby i triki na spłatę długów

Nowoczesne oddłużanie Conectum

Nowoczesny system oddłużenia praktykowany w największych krajach świata na milionach osób zadłużonych dostępny od teraz również w Polsce.

Conectum wprowadza „oddłużanie strumieniowe” na polski rynek: polegające na równoczesnym podejściu prawnym i finansowym do spraw zadłużeniowych w 3. krokach.

Krok 1. Pożyczka zabezpieczona nieruchomością lub pomoc prawna dla osób zadłużonych – Ochrona dłużnika.

Krok 2. Czyszczenie BIK z negatywnej historii kredytowej

Krok 3. Spłata zobowiązań kredytem bankowym

Jak wyjść z długów bez dużych pieniędzy?

Co spłacić najpierw?

Dzięki metodzie kuli śnieżnej porządkujesz swoje długi według oprocentowania, zaczynając od najwyższego. Płacisz minimalne płatności na każdy z długów, jednocześnie spłacając dług o najwyższych kosztach. Gdy ten dług zostanie spłacony, przejdziesz do kolejnego, najdroższego. 

Czy warto spłacić zadłużenie przed terminem? 

Jeśli nadpłacasz za pożyczkę, bo pozwalają na to Twoje dochody lub oszczędności, to sensowne rozwiązanie. Ale tylko wtedy, jeśli masz nadmiarową gotówkę i nie zostanie naliczona opłata za wcześniejszą spłatę kredytu. 

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
⭐⭐⭐⭐⭐ Klient dodał opinię 1 dzień temu. Zadaj pytanie.x
Kredyty | Oddłużanie | Pożyczki pod zastaw nieruchomości
Scroll to Top
Oceń! ⭐⭐⭐⭐⭐
★Conectum Finanse - Oddłużanie, Kredyty, Pomoc oddłużeniowa
◦Ocena: 4.8/5 z 9446 Opinii o Conectum, Oddłużaniu, kredytach i pożyczkach