Sprzeciw od nakazu zapłaty (wzór) – Nakaz zapłaty płacić czy nie?

Game1x2.org, sprzeciw od nakazu zapłaty wzór, sprzeciw od nakazu zapłaty, nakaz zapłaty, z chwilówek, conectum finanse opinie, sprzeciw

O czym jest artykuł: pokaż

Nakaz zapłaty – płacić czy nie płacić?

Zanim zapłacisz skontaktuj się ze specjalistami oddłużeniowymi, dzięki którym możesz uniknąć zapłaty przedawnionego zadłużenia i/lub ustrzec się przed komornikiem.

Dłużnicy bardzo często stoją przed dylematem czy zapłacić sumę z sądowego nakazu zapłaty, reagować w postaci przygotowania sprzeciwu, czy czekać. Czekanie jest w tej sytuacji najgorszą decyzją, gdyż sprowadza na dłużnika widmo komornika – zajęcia poborów, rachunku bankowego czy dochodzenia roszczeń z nieruchomości bądź ruchomości.

Zamiast czekać należy zachować odpowiedni termin na wniesienie sprzeciwu i przygotować skuteczny sprzeciw od nakazu zapłaty. Większość firm specjalizujących się w takich działaniach nie pobiera żadnych opłat za tę czynność, natomiast w przypadku skutecznego sprzeciwu pobiera tzw. koszty zastępstwa procesowego od strony przegranej.

Często możliwości firm, które kierują sprawy do sądu nie są aż tak duże, jakby wydawało się dłużnikowi. Coraz częściej słyszy się o nakazach zapłaty za długi sprzed 10 czy 15 lat. Licząc na niewiedzę dłużnika firmy windykacyjne dochodzą przedawnionych zadłużeń a nieświadomy dłużnik przestraszony nakazem zapłaty z sądu spłaca dług, którego powinien uniknąć.

Polecamy skorzystać z najczęściej wybieranej przez czytelników naszych artykułów firmy specjalizującej się w oddłużaniu: Conectum Finanse i zaczerpnąć odpowiedniej informacji prawnej, aby bezpodstawnie nie uszczuplić niepotrzebnie swojego budżetu domowego.

Dopasowywanie rozwiązania do sprawy na etapie sądowym.

Znalezienie odpowiednich rozwiązania w sprawach sądowych pośród kilku rozwiązań może być trudne. Dzięki zastosowaniu skutecznej techniki podejścia do sprawy sądowej Eliteo oraz Conectum umożliwia wyjście z zadłużenia w potencjalnie najodpowiedniejszym czasie na kilka sposobów.

 • Jak skontaktować się ze specjalistą Conectum Finanse: Wystarczy skierowanie zapytania poprzez ten formularz: Sprzeciw od nakazu zapłaty. Dzięki temu możesz jedynie zyskać, gdyż nawet za darmo wniesiemy sprzeciw!
 • Sprzeciw od nakazu zapłaty wzór: kierowanie sprzeciwu od nakazu zapłaty do sądu to nie lada wyzwanie, które może pozwolić Ci uwolnić się od długów. Dzięki wniesieniu sprzeciwu do sądu rejonowego w tym również e-sądu w Lublinie link tutaj: E-sąd w Lublinie możesz uniknąć zapłaty długów (kilka przykładów tutaj), które uległy przedawnieniu, czyli takich, których faktycznie nie ma. Niestety wierzyciele coraz częściej kierują sprawy dotyczące zapłaty do sądów rejonowych według miejsca ich siedziby. Co to oznacza? Często wraz ze sprzeciwem w kolejnym etapie należy przygotować odpowiedź na pozew!
 • Sprzeciw od nakazu zapłaty w postępowaniu upominawczym tzw. EPU: określonym grupom osób zadłużonych zdarzy się otrzymać nakaz zapłaty wraz z pozwem z Sądu Rejonowego Lublin-Zachód, popularnie nazywanego sądem elektronicznym lub e-sądem. Możesz odwołać się również w takim przypadku tworząc sprzeciw od nakazu zapłaty. Nie martw się! Możesz utworzyć go bardzo prosto zgłaszając się tutaj: Conectum Finanse – sprawy sądowe

Przykład

Jeśli zaciągnąłeś tzw. chwilówkę i otrzymałeś już nakaz zapłaty z sądu elektronicznego tzw. e-sądu, możesz wykonać następujące czynności:

 • Zeskanować nakaz zapłaty i pozew lub zrobić zdjęcie.
 • Przypomnij sobie jak wyglądała sprawa podpisania umowy pożyczki (jeśli miało to miejsce), kiedy otrzymałeś wezwanie do zapłaty zadłużenia z wypowiedzeniem umowy (postawienie zadłużenia w stan natychmiastowej wymagalności), gdyż najczęściej od tego momentu liczy się bieg przedawnienia.
 • Za pomocą maila: pomoc@conectum.pl przekaż swoje zgłoszenie i zadzwoń 731 306 481, aby uzyskać wsparcie.

Bardzo ważne:

 • Sprzeciw od nakazu zapłaty uzasadnienie: Często aczkolwiek nie zawsze wystarczy proste uzasadnienie sprzeciwu, a w przypadku e-sądu jedynie jedno zdanie o sprzeciwieniu się nakazowy, aby odsunąć w czasie widmo komornika. Jednak w większości przypadków należy być gotowym na napisanie odpowiedzi na pozew, gdy wierzyciel uzupełni już braki formalne pozwu. Pamiętaj: zgłoś się od Eliteo lub Conectum Finanse, by profesjonalnie zająć się sprawą!
 • Sprzeciw od nakazu zapłaty opłata i względy formalne: Spełnienie względów formalnych w przypadku sprzeciwu od nakazu zapłaty nie jest trudne. Wystarczy zachować termin 14 dni kalendarzowych od odebrania nakazu zapłaty oraz złożenie sprzeciwu do sądu, który nakaz wydał. Wszystko to bezpłatnie! Formularz do wypełnienia znajduje się na stronie www sądu elektronicznego często też innych sądów.
 • Co powinieneś wiedzieć o postępowaniu nakazowym czyli zarzuty od nakazu zapłaty: Odrębnym tematem pozostaje postępowanie nakazowe, lub często postępowanie nakazowe z weksla. Ważne jest tutaj przygotowanie odpowiednich zarzutów od nakazu zapłaty. Wymaga to kolejnego artykułu.
  Szczegóły do sprawdzenia bezpośrednio tutaj: Conectum Finanse
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
omartino1993

Świetny blog, polecam również http://conectum.pl, zapraszam również do siebie: olga-iks.blog.pl
Pozdrawiam 🙂

Świetnie się Was czyta, nie ukrywam, że skorzystałem z pomocy w sprawie nakazu zapłaty, pomogli mi z Conectum. Zapraszam do odwiedzin mojego bloga. http://game1x2.org/

2
0
⭐⭐⭐⭐⭐ Klient dodał opinię 1 dzień temu. Zadaj pytanie.x
Kredyty | Oddłużanie | Pożyczki pod zastaw nieruchomości
Scroll to Top
Oceń! ⭐⭐⭐⭐⭐
★Conectum Finanse - Oddłużanie, Kredyty, Pomoc oddłużeniowa
◦Ocena: 4.8/5 z 9446 Opinii o Conectum, Oddłużaniu, kredytach i pożyczkach