• Odszkodowania: Szkody Osobowe

Korzystne połączenie Conectum
 • Specjaliści od Odszkodowań na Osobach

  Usługi

  Wprowadzamy usługi odszkodowawcze na wyższy poziom. Doznałeś obrażeń ciała lub utraciłeś bliską osobę? Poniosłeś szkodę majątkową w wyniku zdarzenia? Poznaj swoje prawa a my pomożemy uzyskać Ci odszkodowanie. Dla Twojego dobra: Na bieżąco aktualizujemy naszą wiedzę oraz znajomość przepisów, aby wysokość odszkodowania i zadośćuczynienia była dla Ciebie najbardziej korzystna. 

 • Wyróżnienia

Conectum Finanse Oddłużanie | Kredyty | Odszkodowania
Conectum Finanse Oddłużanie | Kredyty | Odszkodowania
Conectum Finanse Oddłużanie | Kredyty | Odszkodowania
 • Misja oraz w czym możemy Ci pomóc?

  Zgłoś Swoją Szkodę i Sprawdź Twoje Prawo Do Odszkodowania. Bezpłatnie zweryfikujemy Twój przypadek. Nasi specjaliści pomogli już ponad 9 tys. osób. Pomożemy również Tobie. W jednym miejscu masz możliwość dokonania wyboru pomiędzy usługami w całej Polsce. Nie potrzebujesz żadnej innej strony. Wystarczy www.conectumfinanse.pl

  Chętnie poznamy Twoje opinie i propozycje.

 • Masz pytania? Jesteś niezdecydowany?

  Masz wątpliwości dotyczące wybranej przez Ciebie usługi? Nie wiesz, w jaki sposób dochodzić odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu? A może z OC sprawcy?

 • Odszkodowania Osobowe

ODSZKODOWANIA POWYPADKOWE

Do odszkodowania, zadośćuczynienia oraz renty powypadkowej (po wypadku komunikacyjnym) mają prawo członkowie rodziny bądź osoby bliskie jednostce poszkodowanej (w zakresie więzi emocjonalnej)

SZKODY ŚMIERTELNE

W momencie, gdy poszkodowany na skutek wypadku poniesie śmierć, o odszkodowanie mogą starać się jego najbliżsi – członkowie rodziny bądź osoby związane z nim silną więzią psychiczną.

WYPADKI KOMUNIKACYJNE

Odzyskujemy odszkodowania powypadkowe. Zarówno dla kierowców jak i pasażerów, uczestników wypadków, poszkodowanych motocyklistów, rowerzystów. Dopłaty do szkód w pojeździe.

WYPADKI PRZY PRACY

Zdarzył Ci się wypadek w miejscu pracy bądź na delegacji? Sprawdź co możemy zrobić również dla Ciebie. Zasadniczo, za wypadek przy pracy uznaje się zdarzenie wywołane przyczyną zewnętrzną, powodujące uraz bądź śmierć, jeżeli wystąpiło ono w związku z wykonywaną pracą.

Odszkodowania powypadkowe, znane szerzej pod nazwą odszkodowania komunikacyjne bądź odszkodowania z OC sprawcy, to odszkodowania, które w Polsce cieszą się szczególną popularnością. Mimo, iż wypadki na drodze zdarzają się szczególnie często, niewiele jednostek poszkodowanych decyduje się dochodzić swoich praw.
Większość osób dopuszcza do siebie pomoc prawną wyłącznie w momencie, gdy następstwem danej szkody jest śmierć członka rodziny bądź jego ciężki uszczerbek na zdrowiu.

Stanowczo zalecamy naszym Klientom, aby Ci walczyli o swoje prawa zawsze wtedy, gdy wypadek zdarzył się nie z ich winy. Niewiele osób bierze pod uwagę fakt, że prawdziwym problemem są komplikacje, do których może dojść na długi czas po wystąpieniu danego zdarzenia komunikacyjnego.

Nasze specjalizacje i przykłady wygranych spraw:

Opis wygranej #1: Odszkodowanie za wypadek samochodowy, drogowy. 

Kierowca został poszkodowany w wypadku drogowym. Został uderzony w boku pojazdu przez innego kierowcę.  Udało się osiągnąć wysoką kwotę wypłaty, mimo trwającej w sądzie sprawy cywilnej innych uprawnionych do świadczeń członków rodziny.

Uzyskana kwota:

89.917,00 zł dla kierowcy oraz prawie 50.000,00 zł dla poszkodowanego pasażera

*Szczegółowy opis przypadku*


Opis wygranej #2: Odszkodowanie za śmierć osoby bliskiej w wypadku drogowej

Pieszy potrącony śmiertelnie na przejściu dla pieszych przez samochód jadący z nadmierną predkością. Odszkodowanie powypadkowe zostało przyznane i rozliczone na etapie pozasądowym i trafiło również dodatkowo na etap sądowy.

Uzyskana kwota:

341.100,00 zł zadośćuczynienia otrzymała żona, dzieci oraz wnuki.

*Szczegółowy  opis przypadku*


Masz pytanie lub podobną sprawę? Wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy!

 • Uzyskaj Natychmiastową Odpowiedź

  ...

 • Wygodny Kontakt

 • Kogo obsługujemy :

  Obsługujemy teren całej Polski oraz wybrane kraje Unii Europejskiej. 

 • Email :

  pomoc@conectum.pl
  kredyty@conectum.pl

 • Telefon :

  +48 731 306 481
  +48 519 522 766


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych do celów korespondencyjnych i udzielenia mi odpowiedzi na zadane pytania.

  Conectum Finanse sp. z o.o. (administrator danych) z siedzibą w Stary Miastków 58, 08-420 Miastków Kościelny przetwarza Państwa dane osobowe w celu udzielenia informacji, na podstawie Państwa dobrowolnej zgody tj. art. 6.1a Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1) - RODO - przez okres obsługi korespondencji. Państwa dane nie będą udostępniane odbiorcom. Na Państwa wyraźną zgodę do zaufanych Partnerów kredytowych. Przysługuje Państwu żądania dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przenoszenia Państwa danych. Ponadto, przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jak również prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego. Dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, ani profilowaniu i nie będą przekazywane do państw trzecich.

  Conectum Finanse | Kredyty | Oddłużanie | Odszkodowania
  • Rekomendowane usługi oddłużeniowe. Wybierz kredyty i pożyczki dopasowane do Twoich potrzeb. Pożyczki i kredyty ze wszystkich instytucji w Polsce w jednym miejscu.
   - Oddłużanie firm i osób fizycznych
   - Kredyty i pożyczki
   - Odszkodowania powypadkowe

  Kredyty | Oddłużanie | Pożyczki pod zastaw nieruchomości
  Scroll to Top
  Oceń! ⭐⭐⭐⭐⭐
  ★Conectum Finanse - Oddłużanie, Kredyty, Pomoc oddłużeniowa
  ◦Ocena: 4.8/5 z 9446 Opinii o Conectum, Oddłużaniu, kredytach i pożyczkach