Oddłużanie Lublin | Conectum Finanse | Actius Finanse | Kredyt we Frankach

Oddłużanie Lublin

Oddłużanie Lublin i okolice

Oddłużanie Lublin i okolice dla firm i osób fizycznych jest naszą główną usługą. Jeśli chodzi o oddłużanie działamy głównie na zasadzie pożyczek oddłużeniowych z jedną rata na spłatę wszystkich zadłużeń również komorniczych. Przedstawiona oferta oddłużania należy traktować jako pomoc w zakresie wyjścia z długów, aczkolwiek oddłużanie jest zależne od wielu czynników, z których najważniejsze to historia w BIK, osiągany dochód, posiadanie zabezpieczenia nieruchomości.

Dział Oddłużanie Lublin i okolice powstał z myślą o osobach zadłużonych mieszkających na terenie całego Lublina oraz okolic do 100km, którzy nie mieli wcześniej do czynienia z pożyczkami oddłużeniowymi lub pomocą prawną w zakresie oddłużania, aby w przybliżeniu określić Co trzeba zrobić przy wychodzeniu z długów. Dzięki Państwa komentarzom jesteśmy w stanie określić najlepszą drogę na wyjście z długów, czyli tzw oddłużanie.

Oddłużanie Lublin i okolice – nadal masz możliwość na wyjście z długów

Pomimo, że oddłużanie jest nadal mało znaną metodą na wychodzenie z długów wychodzimy na przeciw Państwa oczekiwaniom, możliwościom i zamierzeniom. Warunki współpracy są elastyczne, dlatego dopuszczamy możliwość pracy z rozliczaniem zależnym od Państwa możliwości. Nie stosujemy je jednak w przypadkach, w których wymagana jest zbyt duża inwestycja czasowa na realizację finansowania.

Oddłużanie Lublin i okolice. Prezentujemy Państwu możliwość oddłużania finansowego lub prawnego na każdym etapie spraw, również podczas windykacji lub zajęcia komorniczego. Oferta doradców finansowych oraz adwokatów w oddłużaniu rekomendowana przez Polską Izbę Oddłużania (oddluzanie.org). Polska Izba Oddłużania to agregator firm i kancelarii oddłużeniowych. Siedziba to Warszawa jednak działamy z naszymi przedstawicielstwami na terenie całej Polski.

Oddłużanie Lublin | Conectum Finanse | Actius Finanse | Kredyt we Frankach

Conectum jest portalem finansowo-prawnym działającym w zakresie oddłużania finansowego i prawnego na terenie całego kraju. Głównym przedmiotem działalności jest oddłużanie dla naszych Mocodawców.

Pomagamy w uzyskaniu pożyczek i kredytów bez opłat wstępnych, jedynie po sukcesie. Oddłużanie kredytów, pożyczek, chwilówek, komornicze i windykacyjne. Oddłużanie: prawne, finansowe, pożcyzki pod zabezpieczenie nieruchomości, kredyty gotówkowe i kredyty oddłużeniowe. Profesjonalna pomoc w oddłużaniu bez opłat wstępnych. Oddłużanie i pomoc w uzyskiwaniu kredytów i pożyczek przez radców prawnych i doradców finansowych Polska Izba Oddłużania. Oddłużanie osób fizycznych i firm w zakładce: Oddłużanie Osób Prywatnych i Firm.

Historia Pana Adama 

Był rok 2007 Pan Adam* zaciągnął kredyt przewalutowany do franka szwajcarskiego. Do 2017 roku kredyt spłacany był bez opóźnień, nawet w sytuacji gdzie Pan Adam wiedział o tym, że nieruchomość jest w chwili obecnej warta mniej niż koszt całkowity kredytu we frankach. Pan Adam zgłosił się do jednej z polecanych przez nas firm w celu uzyskania odszkodowania za nadpłacone środki na kredyt we frankach szwajcarskich.

Bank wraz z ubezpieczycielem początkowo nie chcieli przychylić się do propozycji, którą Pan Adam z naszymi namowami podjął samodzielnie, dlatego Pan zdecydował o tym, że to firma oddłużeniowa zajmie się dochodzeniem nadpłaconych kwot dotyczących tego kredytu frankowego. Udało nam się uzyskać aż 51 780 zł. Pan Adam polecił nas swojemu znajomemu z Lublina, który również zdecydował się na zajęcie się przez naszą kancelarię sprawami kredytu frankowego. Czekamy na pozytywne rozpoznanie naszego kolejnego pozwu. A gdybyście Państwo mieli problemy w takich sprawach zapraszamy do dołączenia spraw dla naszych adwokatów. Pan Adam, który był bardzo zadowolony z naszej pomoc zdecydował się na kredyt dla żony. Nasi doradcy zorganizowali dla niej kredyt po najniższych kosztach na rynku 5,99% na maksymalny okres spłaty.
Zapraszamy do podjęcia z nami współpracy jeśli Państwo posiadacie takie sprawy!

*Dane zostały zmienione.

Niestety większość spraw, które samodzielnie podejmują nasi Klienci to zaniżone wypłaty z odszkodowania z kredytów frankowych lub w uzyskiwaniu samodzielnie kredytów gotówkowych. Również stawki odszkodowania są często zaniżanie. Rolą banków i ubezpieczycieli jest wypłata jak najniższych środków, natomiast naszą rolą jest wspieranie osób poszkodowanych. Kancelarie Odszkodowawcze niosą profesjonalną pomoc dla poszkodowanych lub zadośćuczynienie bez żadnych kosztów początkowych. Oddłużanie pobiera maksymalnie 10% od pozyskanej kwoty wyłącznie po sukcesie. Czyli całe ryzyko bierzemy na siebie.

Ważne! Jeśli poszukujecie Państwo dobrej firmy lub kancelarii oddłużeniowej zachęcamy do skorzystania z naszej bezpłatnej analizy oraz konsultacji. 

Oddłużanie Osób Fizycznych i Firm Polskiej Izby Oddłużania prowadzi Poradnik dla Osób Zadłużonych w zakresie:
– Kredytów Frankowcyh (we frankach)
Kredytów Gotówkowych
– Odszkodowania komunikacyjne
– Upadłość Konsumencka
– Upadłość Przedsiębiorcza
Pożyczki pod zastaw nieruchomości
Sprzeciw od nakazu zapłaty

Każdemu Klientowi należy się odpowiednie podejście do sprawy oddłużania finansowego i prawnego. Klientom należą się zwroty prowizji za wcześniejsze spłaty kredytów lub konsolidację oraz darmowy raport BIK raz na 6 miesięcy.

Naszym celem jest zapewnienie osobom zadłużonym profesjonalnej pomocy w uzyskaniu należnego finansowania i całkowitego oddłużenia.

Działając w imieniu swoich Klientów, występujemy o najwyższe kwoty pożyczek, kredytów, pożyczek pod zastaw nieruchomości, sprzeciwów od nakazu zapłaty, kredytów we frankach, upadłości konsumenckiej i przedsiębiorczej.

Brzmi to rozsądnie, chcę uzyskać więcej informacji.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oddłużania w Lublinie, zarejestruj się telefonicznie pod numerem +48 731 306 481 lub wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą aby ustalić szczegóły:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych do celów korespondencyjnych i udzielenia mi odpowiedzi na zadane pytania.

  Conectum Finanse sp. z o.o. (administrator danych) z siedzibą w Stary Miastków 58, 08-420 Miastków Kościelny przetwarza Państwa dane osobowe w celu udzielenia informacji, na podstawie Państwa dobrowolnej zgody tj. art. 6.1a Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1) - RODO - przez okres obsługi korespondencji. Państwa dane nie będą udostępniane odbiorcom. Na Państwa wyraźną zgodę do zaufanych Partnerów kredytowych. Przysługuje Państwu żądania dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przenoszenia Państwa danych. Ponadto, przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jak również prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego. Dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, ani profilowaniu i nie będą przekazywane do państw trzecich.

  Kredyty | Oddłużanie | Pożyczki pod zastaw nieruchomości
  Scroll to Top
  Oceń! ⭐⭐⭐⭐⭐
  ★Conectum Finanse - Oddłużanie, Kredyty, Pomoc oddłużeniowa
  ◦Ocena: 4.8/5 z 9446 Opinii o Conectum, Oddłużaniu, kredytach i pożyczkach